Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 0:57:05

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 513 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 24-May-2006 15:03:30 
to GTC

Ar Tritonu tieshaam pasteidzies - viss ko Overflow pateica ir kaa nagla
uz zaarka vaaka.Cubase,Cakewalk sekvensoru iespejas ir nesalidiznami paraakas
par jebkura - pat pasha krutaaka Workstation iespeejaam un viss ir loti erti un parskatami.Skanju izvele ari MILZIIGA.Dzelzis tagad ir nepiecieshams dzivajam darbam - balles,koncerti utt .Aranzhejumos
diemzhel jaatzist PC moralais un tehniskais parakums :shock:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-May-2006 0:03:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
kā īsti notiek WORKSTATIONa darbs, savietojot to ar PC? Kādas fukcijas pilda katrs no tiem, vai kā būtu racionālāk izmantot šo kombināciju?
Mājas vai studijas apstākļos viennozīmīgi, kā jau to norādija iepriekšējo komentāru autori, PC sekvenceri kā Sonar vai Cubase ir daudz pārāki. Sanāk, ka to workstation tu visracionālāk vari izmantot kā midi klaviatūru/tembru bloku; un no sintezatora iekšējā sekvnecera jēgas praktiski nav.
Man pašam šobrīd ir Quasimidi Sirius (kā arī pāris veci rompleriski tembru bloki, kas praktiski netiek izmantoti); tas ir stipri citādāks zvērs, kā Korg workstion(i) , tāpēc nekādu konkrētu padomu par tembru editēšanas iespējām Tritonam uz PC diemžēl nezinu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-May-2006 1:37:35 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Mana interpretācija. Viss zemākminētais attiecināms uz manis rakstīto tikai tad, ja vien:

1. Tu neesi šlāgermuzikants, kas katru weekendu spēlē kāzās/bērēs
2. Sintiņu esi nopircis REĀLAM darba - ar mērķi aranžēt dziesmas, nevis vienkārši tāpat mēnesī reizi ieslēgt un kaut ko paplinkšķināt. Tā teikt, atiet no ikdienas.
3. Mēs runājam par WS (rompleriem ar onboard sekvenceri), nevis par analogajiem ar čupu realtime editing pogu.
1. Nēesmu šlāgermuzikants, šlāgeri dzirdu gadījumos, kad nav iespējas pārslēgt LR-2 uz citu kanālu! :lol: Kāzās un bērēs nekad nēesmu spēlējis, bet perspektīvā ir plānots kāpt uz skatuves ''dzīvajā'' spēlēt Electronic un Synthpop-u.
2. REĀLAIS darbs un mērķis - iebāzt sitiņa sekvenserī MIDI, no saviem gara darbiem, kuri ir tapuši uz PC, norediģēt, noaranžēt, ieseivot informācijas nesējā (SmartMedia kartē), un, kā jau minēju, bliezt uz skatuves bez papildus iekārtām (CD, MD, HDD, utt.).
3. Jā, manā gadījumā KORG Triton Le, kaut galvā virmo doma par kādu no VA analgu iegādi, nokratīt putekļus un savest kārtībā ЮНОСТЬ - 21
http://www.ruskeys.net/base/unost21.php
Quote:
Tagad WS IMO ir domāts hardcore oldskool večiem, kas ar kompi ir uz lielu JŪS. CIlvēkam, kas rubī PC (un attiecīgajos softos), ir grūti atrast sev pieņemamus argumentus, kāpēc man songs būtu jākomponē WS sekvencerī, jo tas ir nenormāli neērti.
Draugu attiecības ar PC - te viss ir OK! :wink: Songu nāksies sinta sekvencerī pārtaisīt, pielāgot, lai tas tiek atskaņots no tā.
Quote:
Tembri. Arī ar tiem diez kas nav. Tie visi ir 100kārt dzirdēti un atspēlēti. Maz ir tādu bliču (elektroniskās) kuras songos izmanto standarta WS presetus. Kaut bišķi, tomēr parediģē. Bet kā pats teici - ar rediģēšanu ir tā kā ir. Tās drīzāk nav.
Tas ir skaidrs, tālab meklēju TO softu, ar kuru palīdzību būtu iespējams ''piedzīt'' Le skaņu un tembrus, kā tie jau ir izgrozīti uz PC.
Quote:
Koroč, ja vien tu neesi (punkti 1-3), tad pirkums mazliet pārsteidzīgs.
... hm, izejot no manām atbildēm uz 1. un 2. jaut., ņemot vērā iespējas, vēlmes, un ~ gadu pārlasītos forumus, izvēle ''krita'' uz KORG Triton Le! :P
Quote:
Cita lieta - jebkurš sintiņš ar kaudzi realtime počiem. Tad paRASTI NOTIEK TĀ - pc SEKVENCERĪ uzkomponē midi partiju, piesliedz pie sintiņa. Sintiņa AUDIO OUT pierubī pie kompja AUDIO IN. Sekvenci ieliec LOOP modee. Zemāk uztaisi audio celiņu un LOOP modee raksti iekšā. Raksti kādus 10 teikus, grozot počus. Interesantākos eksemplārus griez ārā un liec songā.
Kodolīga informācija! :!: Būs noderīga, kad darīšana būs ar kādu RelTime verķi. Paldies. :)
Quote:
Ja nu tomēr man vajadzētu strādāt ar Ws, tad droši vien darītu sekojoši. Visu midi komponētu uz PC un pēc tam kā audio importētu PC. Tālāk jau apstrādātu ar plaginiem, lai vismaz skaņa atšķirtos no standarta presetiem.
... hm, piedod, bet šeit kaut kā netveru domu! :?
Quote:
Editori. Bija tāds Emagic Sounddiver. Tagad ir EOL sen. Domāju, ka Triton Le viņš nesaprot. Iebaksti Google Triton Le pc vai sound editor un domāju ka atradīsi kaut ko.
Ir bakstīti gan Google, gan Yandex, gan ..., ir šis tas atrasts, bet tas viss ir ''šaurleņķa'' specifikas softs, un bez sevišķām zālēm nav izārstējamas, kuras acīmredzot neražo! :(
Quote:
to GTC

Ar Tritonu tieshaam pasteidzies - viss ko Overflow pateica ir kaa nagla
uz zaarka vaaka.Cubase,Cakewalk sekvensoru iespejas ir nesalidiznami paraakas
par jebkura - pat pasha krutaaka Workstation iespeejaam un viss ir loti erti un parskatami.Skanju izvele ari MILZIIGA.Dzelzis tagad ir nepiecieshams dzivajam darbam - balles,koncerti utt .Aranzhejumos
diemzhel jaatzist PC moralais un tehniskais parakums :shock:
Visam tam piekrītu, vienīgi ar to pasteigšanos gan nē, kā jau pamatoju augstāk! 8)
Quote:
Man pašam šobrīd ir Quasimidi Sirius (kā arī pāris veci rompleriski tembru bloki, kas praktiski netiek izmantoti); tas ir stipri citādāks zvērs, kā Korg workstion(i) , tāpēc nekādu konkrētu padomu par tembru editēšanas iespējām Tritonam uz PC diemžēl nezinu.
Tas nekas, ir arī interesanti uzzināt darba ''stilu'' ar RealTime dzelžiem. Es piemēram nēesmu vienaldzīgs pret Quasimidi PolyMorph!
http://www.vintagesynth.com/misc/polymorph.shtml


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-May-2006 11:14:38 
par padomju sintiem runaajot pag gad ar ar vel diviem domubiedriem bijaam saakushi mekleejumus peec padomju hardware hah / tika dabutas pultis lentinieki un veel shaadas taadas grabazhas ;D

viss gaaja labi labi / liidz pirmajaa uzstaashanaas reizee viss nobruka - lentinieki ieraava lentes utt hahh - takshto prieki mazi

baigi vaariigie visi tie shtrunti un nekad neko nevar zinaat

taa vot / betnu ir interesani pabakstiit apchamdiit un paspaidiit - tam visam ir sava garsha un aura un protams SKANJA - kamdeelj arii tas viss yiek dariits / nu ir vinja iipasha - un neko liiidziigu no visaadiem yamahaam un kasioo neizdabuusi ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-May-2006 22:05:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Es piemēram nēesmu vienaldzīgs pret Quasimidi PolyMorph!
PolyMorph vajadzētu būt labam. Paklausījos demo šeit http://analogsynthgallery.jpmullan.com/ ... simidi.php, pašam radās interese to iegūt (bet tā varētu būt problēma; vienīgais variants kur tādus meklēt laikam - Vācijas e-bay). Kontroles izskatās stipri līdzīgas kā Sirius (bet tembrāli tomēr varētu būt, ka tam ir mazliet citādāks raksturs), bet Sirius ir ārkārtīgi vienkārši lietojams un programmējams instruments (poču un pogu daudzums un loģiskais izkārtojums garantē tīkamu darbu). Tā ka to acīmredzot var attiecināt arī uz PolyMorph.


Last edited by kabinets on 25-May-2006 23:57:16, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-May-2006 22:20:27 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
WOV, links nestrādā!
... khm, nu tak atcerieties vienu lietu - nekad aiz linka nelieciet komatu, bet atstarpi, un tad komatu! :D :wink:
Labi, te būs izlabots:
http://analogsynthgallery.jpmullan.com/ ... simidi.php


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-May-2006 23:36:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Cita lieta - jebkurš sintiņš ar kaudzi realtime počiem. Tad paRASTI NOTIEK TĀ - pc SEKVENCERĪ uzkomponē midi partiju, piesliedz pie sintiņa. Sintiņa AUDIO OUT pierubī pie kompja AUDIO IN. Sekvenci ieliec LOOP modee. Zemāk uztaisi audio celiņu un LOOP modee raksti iekšā. Raksti kādus 10 teikus, grozot počus. .
Ak tad šitā? Es personiski visus poču un kontroļu datus rakstu midi celiņā blakus midi partijas celiņam, nevis kā audio. Midi kā nekā vieglāk tomēr pakoriģēt. Tas gan varētu būt atkarīgs no tā, kādus tieši midi datus par attiecīgo parametru izmaiņu konkrēts sintezators ir spējīgs reālajā laikā transmitēt - resp. ja midi dati par poča kustību uz sekvenceru nepārsūtās, tad jau gan jāraksta audio.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2006 9:30:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Quote:
Cita lieta - jebkurš sintiņš ar kaudzi realtime počiem. Tad paRASTI NOTIEK TĀ - pc SEKVENCERĪ uzkomponē midi partiju, piesliedz pie sintiņa. Sintiņa AUDIO OUT pierubī pie kompja AUDIO IN. Sekvenci ieliec LOOP modee. Zemāk uztaisi audio celiņu un LOOP modee raksti iekšā. Raksti kādus 10 teikus, grozot počus. .
Ak tad šitā? Es personiski visus poču un kontroļu datus rakstu midi celiņā blakus midi partijas celiņam, nevis kā audio. Midi kā nekā vieglāk tomēr pakoriģēt. Tas gan varētu būt atkarīgs no tā, kādus tieši midi datus par attiecīgo parametru izmaiņu konkrēts sintezators ir spējīgs reālajā laikā transmitēt - resp. ja midi dati par poča kustību uz sekvenceru nepārsūtās, tad jau gan jāraksta audio.
Gaumes lieta. Man personīgi ērtāk ir strādāt ar audio. Manis pieminētais variants ir no laikiem, kad sintiņiem vēl nebija midi un sekvenceri bija analogie CV/Gate. Un ir vēl tāda lieta kā rezolūcija, vai kā to pareizāk.
"Ciparotiem" analogajiem pogu rezolūcija mēdz būt lielāka nekā 127 soļi. Cik zinu, tad sekvenceri ir limitēti uz 127. Respektīfi - griežot Cutoff pogu tu dzirdi "līdzenu/gludu" sweepu, savukārt sekvencers vienalga ieraksta trepi...cik es zinu. Šķiet Cubase 3 midi rezolūcija ir 127. Bet nu tas tā...


Last edited by overflow on 26-May-2006 10:22:17, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-May-2006 10:07:56 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
polimorps rulez


ebay uk par 645 marcinjiem pardodas viens taads

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
PostPosted: 28-May-2006 15:04:54 
Mazliet palasiju Jusu darbus un domaju padalities ar savam domam par atseviskam lietam, ko Jus rakstijat.
Mazliet par Triton LE>>>Pirmaja mirkli vienkars. Pamatfunkcijas ka uz delnas, tacu iedzilinoties, paliek sarezgits. Galvenokart problema ir salidzinosi mazais displejs, kura Korga inzenieri meginaja sabazt maksimali daudz informazijas. Uzmanigi jastrada, tacu iemacoties (kas nav ipasi viegli) tas nav liels trauceklis darba, tacu tapat te visu nospele Korga domasana. Salidzinosi ar klasisko Tritonu (Kas ari ne ipasi patik) displejs ir pee. Vel attieciiba uz skatuves spelejot, Tritons LE ir jutigs uz stravas mainu (man bija tads gadijums). Tad skana sak elpot - klusak, skalak. Nepatikami. Pardevu Tritonu LE . Tas man kalpoja tikai paris menesus. Korg TRITONI ir bedigi slaveni ar savam pogam. Ik pec paris gadiem jataisa kapitalais, bet nu to jau visi noteikti zin.
Ja skatamies uz Workstation, tad runasu par trim lielajiem- Motif,Fantom un Triton. Tagad varu pieminet ari Alesis Fusion.
Visvieglak pamatfunkcijas iemacities uz TRITON, tacu ejot dzilak, tas paliek loti sarezgits.
Fantoms sarezgits jau ar savu Roland domasanu. Nav cilveciska faktora, tacu displejs un iespejas ir vienkarsi kolosalas.
Motif - tas pirmaja bridi ir loti sarezgiti, tacu saprotot Yamahu, viss ir pilniigi savas vietas. Loti kontrolejams, loti pardomats risinajums. Neskatoties, ka Yamahai ir vissliktakais (pec lieluma) displejs>>Apgustot so instrumentu, tos divus ieprieksejos pat nevelesieties slegt ieksaa. Ari skatuves darbam tie ieprieksejie ir tikai reklamas noluka derigi. Yamaha Motif - darba zirgs.
Alesis Fusion - cik es pastradaju ar vinu, instruments likas daudzsoloss, tacu pamatproblema - operetajsistema nestrada ka nakas. Paris reizes uzkarinaju. Vel nepatika, ka uz displeja (tas ir paliels) loti pamaz informacijas>>Daudz tuksu vietu. Skana - sintezatori tiri labi, klavieres o,k, Likas iteresantas tas pogas kreisaja pusee spelejot paternus.
Kopuma jauns uz zals>>>>Iesaku vel uz Fusion pusi neskatities.
Nu ja>>> Paslaik palicis tas, kas vel man iekrita acis no Jusu ieprieksejam sarunam.
Galvenais, japerk tads instruments, kuru velesies spelet skanas pec>>>Ta ir jamil. Pirkt tikai nosaukuma pec, vai kadu tur iespeju>>>Aizmirsti. Japerk instruments, kuru ir bauda spelet, jo neesam jau tik bagati, lai sodien nopirktu kaut ko, un nu rit pirksim to riktigo>>>>Ta nav. Ir tadi pasaules klases veci, kas uztaisa muziku sava iemilotaja instrumenta un tikai tad keras pie datora.
Ari tas gudrinieks, kas piemin zombetajus>>>Ir dzili iestidzis savaa ticiibaa. Katram pasam jaatrod ta labakaa lieta uz kuras atrak, kvalitativak un protams ar baudu tiks veidota muzika.
Ah, soreiz pietiks>>>>Tik daudz ko teikt. Pec menesa apskatisos, ja atceresos, ka Jums Te iet.
Lai radosais neapsikst nevienam no Jums.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Sep-2006 8:18:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
hello,

Tpu, tpu, tpu, ja nekas nenorausies, tad naakamnedeelj buushu laimiigais Access Virus sintinja iipashnieks :). Sho verkji esmu gribeejis sen sen...Access maajas lapaa VIrus skanjas fragmentus varu klausiities stundaam....Luuk. Vareeshu atbildeet uz vienu no muzikantu webos visvairaak uzdoto jautaajumu - vai ir kaads VSTi, kas skan kaut cik liidziigi tam, kaa skan Virus? Vareeshu iereporteet :)

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Sep-2006 13:20:18 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Apsveicu, teicama izvēle! Labs verķis, arī gribas, bet tik pacelt nevaru! :?
Savukārt es pagājušo nedēļu, savu equipment klāstu papildināju ar Quasimidi Polymorph. Iegādājos eBay-ā. Laika trūkuma dēļ, pagrozīju tikai vienu vakaru, bet viss vēl priekšā! Pagaidām ļoti sajūsmināts! Cik paspēju pamanīt, tam piemīt savs raksturīgs ''niknums''. 8)
overflow, LAI VISS IZDODAS :!: :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 22:12:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
naakamnedeelj buushu laimiigais Access Virus sintinja iipashnieks
Apsveicu, vienu Vīrusu esmu savulaik dabūjis aptaustīt/pamēģināt, un tas skanēja teicami. Runā, ka arī klaviatūras un konstrukcijas kvalitāte esot viena no labākajām starp VA sintezatoriem, kas arī protams nāk tikai par labu.

ps. atceros, kādu laiku atpakaļ rakstīji, ka pasūtiji ION, to tad beigās nedabūji?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 22:20:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
es pagājušo nedēļu, savu equipment klāstu papildināju ar Quasimidi Polymorph
Oho :shock:, cik samaksāji, ja nav noslēpums? Jebkurā gadījumā arī, protams, apsveicama izvēle.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Sep-2006 0:06:18 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
es pagājušo nedēļu, savu equipment klāstu papildināju ar Quasimidi Polymorph
Oho :shock:, cik samaksāji, ja nav noslēpums? Jebkurā gadījumā arī, protams, apsveicama izvēle.
eBay-ā nosolīju par 410,- EUR, + uzrādīja vēl 15, - EUR par iepakošanu. Pārjautāju vai tiešām tas ir viss, uz ko saņēmu atbildi ka jā. Vēlāk man atsūtīja e-mail, ka esot izsūtīts, bet tomēr bijis jāmaksā par nosūtīšanu no Vācijas uz Latviju 30,- EUR, kurus apmaksāja pats sūtītājs. ... nu tad sanāca ar nelielu atlaidi! :D Ā, un vēl, protams par naudas pārskaitījumu, Hansabanka man paņēma 10,- Ls. Tad kopumā sanāca 425,- EUR, + 10,- Ls.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 513 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited