Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 2:53:29

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Izpaliidzi iesaaceejam!
PostPosted: 21-Sep-2004 20:07:20 
Sveicinaati !

Lieta taada, ka sen jau gribaas normaalu plasu atskanotaaju, taadu ar kuru var taa intensiivi darboties...
Bet ko tad es, lai taads vidusskolnieks nopeerku, naudas ta nav, nav to paaris simtu prieks Techincs, pults veel, galvinas, austiinas - aaa.
Taa nu atradu www.25.lv, vini piedaavaa Reloop RP 4000 M3Ds, pa 170ls.
It kaa vareetu (var uz krediita, 10 ls par vienu, menesii), parametri ar neko. Isteniibaa interesee veel kaada viedoklis, varbuut kluuudos, taa vai citaadi, tavs viedoklis man paliidzeetu, zin kaa, taa tomeer nav joka lieta.
Varbuut kaads zin kaadu citu labu piedaavaajumu, tas attiecaas arii uz pultiim.

Labi, paldies jau ieprieks...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2004 23:55:26 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Nu pavisam iesacejam var pietikt ar Radiotehnika ARIJA.
-
noperc Slipmatus un galvas jaunas, un bus ok.
-
protams scratch tu tur reali nevares taisit, bet spelet bus OK.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: ARIJA
PostPosted: 11-Oct-2004 15:26:35 
var ar aariju arii scrachot. vismaz peec manaam tehnologijaam var!!! kaaa?
1. vajag kaadas paaris mazaas plates!
2.saliek visu tur to pasaakumu taa, lai plati var pagriezt arii preteejaa virzienaa, bet motors netiek ietekmeets. karoche plates jaakrauj viena uz otras. protams ka vajag atii kaadu sliidoshu paliktni zem plates kas tiks skrechota. to arii pac var uzmonteet.
persooniigi man taada sisteema darbojaas. motoram nau probleemu un viss iet. protams ja kaut cik jeedz gar sheemaam padarboties tad vispaar ko nevar uztaisiit. piem me viss notiek ariii kad aarija ir izsleegta.

Te tagad arii man ir jautaajums: varbuut kaadam meetaajas kaada veca galvija visa prieksh aarijas manai aarijai adata nobeigusies:((, un jaunu neatmaksaajas pirkt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Oct-2004 16:45:53 
pats gan neesmu iemeegjinaajis, bet ir dzirdeets, ka ReLoop esot baigais meesls.
Manupraat ir veerts iekraat naudinju un nopirkt sakariigu mantu - Technics / Vestax.


Top
   
 Post subject: zzzz
PostPosted: 11-Oct-2004 16:59:02 
Reloopiemm nav ne vainas... it seviskji peedeejiem modeljiem ar stiprajiem motoriem.


Top
   
 Post subject: Re: zzzz
PostPosted: 11-Oct-2004 18:13:24 
Quote:
Reloopiemm nav ne vainas... it seviskji peedeejiem modeljiem ar stiprajiem motoriem.
nezinu gan. :shock:


Top
   
 Post subject: Re: ARIJA
PostPosted: 11-Oct-2004 22:14:24 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Te tagad arii man ir jautaajums: varbuut kaadam meetaajas kaada veca galvija visa prieksh aarijas manai aarijai adata nobeigusies:((, un jaunu neatmaksaajas pirkt.
-
noperc tu pa 16 Ls galvinju ar visu turetaju un viss.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: Re: ARIJA
PostPosted: 12-Oct-2004 12:49:42 
Quote:
var ar aariju arii scrachot. vismaz peec manaam tehnologijaam var!!! kaaa?
1. vajag kaadas paaris mazaas plates!
2.saliek visu tur to pasaakumu taa, lai plati var pagriezt arii preteejaa virzienaa, bet motors netiek ietekmeets. karoche plates jaakrauj viena uz otras. protams ka vajag atii kaadu sliidoshu paliktni zem plates kas tiks skrechota. to arii pac var uzmonteet.
persooniigi man taada sisteema darbojaas. motoram nau probleemu un viss iet. protams ja kaut cik jeedz gar sheemaam padarboties tad vispaar ko nevar uztaisiit. piem me viss notiek ariii kad aarija ir izsleegta.

Te tagad arii man ir jautaajums: varbuut kaadam meetaajas kaada veca galvija visa prieksh aarijas manai aarijai adata nobeigusies:((, un jaunu neatmaksaajas pirkt.
"viss notiek kad aarija izsleegta" noziimee, ka griezhas arii motors un plashinieks nemaz neizsleedzas? jebshu arii tas noziimee, ka skanja tik un taa iet uz output, kas man vismaz bija jau peec defaulta, bez sheemu chakareeshanas. bet tas, ka paaraak briivi njemoties motors izrubaas, nav forshi un pagaidaam nav izshtukots, ka to kaut kaa vareetu noveerst.. :?


Top
   
 Post subject: Re: ARIJA
PostPosted: 12-Oct-2004 12:52:08 
Quote:
Te tagad arii man ir jautaajums: varbuut kaadam meetaajas kaada veca galvija visa prieksh aarijas manai aarijai adata nobeigusies:((, un jaunu neatmaksaajas pirkt.
pati adata maksaa Radiotehnikas veikalaa piechuku. tipa tomeer ir leetaak, kaa jauna aarija :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Oct-2004 15:26:51 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Arijai parak jutiga sistema.
-
Skatijos shemu - pagaidam nezinu ko tur var izdomat --
-

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: par Ariju
PostPosted: 18-Oct-2004 14:04:49 
tad nu taa taas plates sakarauj vienu virs otras taa, lai skraapeejot motors netiktu trauceets. paaregulee adatu un visss. manai aarijai taa sheema ir jau nedaudz pati cietusi. un visa taa gudraa automaatika nedarbojaas kaa naakas :))) Dawhite tev taa sheema aarijai ir uz papiira vai tu jauci savu aariju valjaa un peetiiji? ir jau tur gudras lietas, ko vienkaarshi apiet.


Top
   
 Post subject: Re: par Ariju
PostPosted: 18-Oct-2004 15:14:11 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Dawhite tev taa sheema aarijai ir uz papiira vai tu jauci savu aariju valjaa un peetiiji? ir jau tur gudras lietas, ko vienkaarshi apiet.
-
uz papira kaut-kur pazuda - bet uz RRR neka aizbraukt nevaru. - Skatijos taa.-pagaidam neko labu neatradu.
Man vel metajas Tesla atskanjotajs - tur ir uzreiz visadi prikoli redzami.
-
Varbut tev ir sheema - noskane - atsuti man.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Oct-2004 15:17:51 
Quote:
pats gan neesmu iemeegjinaajis, bet ir dzirdeets, ka ReLoop esot baigais meesls.
Manupraat ir veerts iekraat naudinju un nopirkt sakariigu mantu - Technics / Vestax.
Kaa var tik kategoriski noliegt kaadu produktu, ja galvaa zinaashanu par to ir 0 liimenii?... Kas tas par viedokli...

Reloop (uc firmas tai skaitaa Vestax, Numark) sacensties ar Technics nekad nevarees, jo Technics produkti ir unikali - taadi ir tikai Technics. Toties kaa pluss tiek stiprinaats motors liidz pat 3x, "sabaaztas" extras, veidots ultra dizains utt, jo tirguu dziivot gribas visiem, dazhiem pat ljoti, ljoti


Top
   
 Post subject: aarija
PostPosted: 18-Oct-2004 17:24:27 
es shonedeelj 4dien braukshu uz riigu(tjipa ekskursijaa ar klasi) meegjinaashu aizskriet tik taalu!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Oct-2004 23:19:10 
Quote:
Quote:
pats gan neesmu iemeegjinaajis, bet ir dzirdeets, ka ReLoop esot baigais meesls.
Manupraat ir veerts iekraat naudinju un nopirkt sakariigu mantu - Technics / Vestax.
Kaa var tik kategoriski noliegt kaadu produktu, ja galvaa zinaashanu par to ir 0 liimenii?... Kas tas par viedokli...

Reloop (uc firmas tai skaitaa Vestax, Numark) sacensties ar Technics nekad nevarees, jo Technics produkti ir unikali - taadi ir tikai Technics. Toties kaa pluss tiek stiprinaats motors liidz pat 3x, "sabaaztas" extras, veidots ultra dizains utt, jo tirguu dziivot gribas visiem, dazhiem pat ljoti, ljoti
Sandri - izlasi rūpigaak, mans apgalvojums nav kategorisks, vienklaarshi ievaakts info no dj`iem, kam ir bijusi ar tiem darīšana, tb, es neapgalvoju, ka tā ir. Nu kā tā var? ;)

Arī zināšanas tev pašam nav īpaši augstā līmenī. Vestax jau labu laiku ir nostājies līdzās tehniks, dažās lietās pat pārspējot to.

Un visādās uberkūlās fīčas - matter of taste, i guess - es labāk palieku pie performances


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited