Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 17:41:14

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Behringer BCD3000
PostPosted: 07-Jun-2009 22:31:40 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2009 19:34:06
Posts: 1
Location: Latvija, Saldus
Sveiki.
Gribēju jums pastāstīt savu "sāpīgo" problēmu. Maija beigās, nopirku Behringer BCD3000 un Numark DJ|iO (Cerams saprotiet par ko iet runa). Behringer nāca protams līdz Software "Traktor LE" disks.
Tātad atsaiņoju savas mantiņas (Numark vēl nē, jo man stāstīja, ka pašā behringer`ā ir kas līdzīgs "Numark DJ|iO"), sāku ar to kad uzinstalēju behringer draiveri uz sava portatīvā datora ( Acer Extensa 5230 ). Izpildu visas minētās prasības ko draiveris lūdz, un tas tika pabeigts.
Tālāk uzinstalēju Traktor LE programmatūru, un protams to updatoju uz jaunāko versiju. Tālāk pievienoju Behringer pie datora ieslēdzu to un Traktor LE konfigurācijā izlaboju Soundcard, un protams saliku visus Outputus, kā tie vajadzīgi.
Tālāk protams salieku dziesmas uz Traktor LE atskaņotājiem, un sāku spēlēt. Spēlējot kādas 5 min, pēkšņi pūlts nokarās, bet Traktor LE programma nenokaras. Hmm, sāku domāt izspaidīju Behringer driveri, izspaidīju traktor LE konfigurāciju, bet nekas nemainās.
P.s. Nokarās gan pūlts, gan arī skaņa, jo skaļruņus pieslēdzu pie Behringer.
Tālāk padomāju un domāju, kā izdarīt ko lietas labā. Labi, es ņemu savu "Numark DJ|iO" saiņoju no kastītes ārā un vienošu to klāt. Sainstālēju tur draiverus un visu pārējo izdaru kā vaig, saspraužu visu tā lai Audio ietu caur Numark, bet MIDI iet caur Behringer. Okey viss iet, un nekas neuzskaras. Bet ir problema kad nevaru austiņu skaļumu grozīt ar Behringer Headphone Vol. pogu, bet gan jāņem man pele un tas jādara caur Traktor LE programmatūru. Tā ir pirmā problēma, bet otrā problēma ir tā, ka ierakstīt es nevaru paša spēlēto (setus). Ja laistu gan skaņu, gan kontroli caur Behringer, tad domāju kad varētu visu ierakstīt, jo reāli nevienā "Record" programmā nevaru salikt visu tā lai varētu ierakstīt.
Ā, neminēju to, ka Traktor LE, nesniedz iespēju ierakstīt setus caur to. Tādu iespēju tik sniedz Traktor 3 Studio, bet Trakor LE programma ir domāta tieši priekš spēlēšanas. ( Kas lietojuši šo visu sapratīs )
Varbūt tiešām kāds man varētu palīdzētu, mēģināju situāciju izstāstīt sīkumos, jo cilvēki kas neizprot.

Paldies jau iepriekš, un protams paldies kad uzklausījāt mani.

Jautājumi:
1) Kas varētu būt pie vainas, kad pūlts nokarās?;
2) Kas man īsti būtu jādara, lai varu ierakstīt [Behringer BCD3000+Numark DJ|iO], un caur kādu programmu to varētu izdarīt?
3) Vai tiešām neviens nevar palīdzēt?

<> Cik man teica tad pūlts nemaz nav brāķis. Tā saku jo vairākums droši vien domā kad esmu ieķēries kādā sū*ā. Bet cik zinu vairākiem ir šādas problēmas.


Top
   
 Post subject: Re: Behringer BCD3000
PostPosted: 10-Jun-2009 22:38:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Okey viss iet, un nekas neuzskaras. Bet ir problema kad nevaru austiņu skaļumu grozīt ar Behringer Headphone Vol. pogu, bet gan jāņem man pele un tas jādara caur Traktor LE programmatūru.

Traktoraa MIDI samapo skanjas pocim. Vajadzeetu peec taa darboties (jo behringer shajaa gadiijumaa tev padod tikai midi signaalu un tam ar skanju nekaadam sakaram nebuutu jaabuut).

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject: Re: Behringer BCD3000
PostPosted: 05-Jul-2009 12:53:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
MIDI mappingi vajadzīgi.
Pašam ir BCD2000, kas ne ar ko neatšķiras no 3000, tik ar Mac atbalstu (ko tagad var arī BCD2000 darīt), baltām podziņām un cenu. :D
Numark mājas lapā laikam dabuju mappingus un visu vajadzīgo, lai ietu BCD2000. :wink:


Top
   
 Post subject: Re: Behringer BCD3000
PostPosted: 31-Aug-2009 17:42:28 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Quote:
MIDI mappingi vajadzīgi.
Pašam ir BCD2000, kas ne ar ko neatšķiras no 3000, tik ar Mac atbalstu (ko tagad var arī BCD2000 darīt), baltām podziņām un cenu. :D
Numark mājas lapā laikam dabuju mappingus un visu vajadzīgo, lai ietu BCD2000. :wink:
Traktora LE versijai, šķiet, nebija iespējama pogu konfigurācijas maiņa. Jādzīvo ar tādām pogām, ko piedāvā pats Berindžeris! :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited