Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 21:14:26

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Viss it kā būtu...
PostPosted: 25-Apr-2003 20:31:34 
Tikai tāds jautājums, kāpēc tāds klusums, varbūt mikseris.lv vairāk jāreklamē? It kā jums viss ira. Jebkurā gadījumā turu par jums īkšķus, gribētos jau pašam kaut ko arī uzrakstīt, bet nu tad jau redzēs kas sanāks.

Lai jums labi sokās!

Pēcis
iz NoWhite. :D


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 26-Apr-2003 14:39:17 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:
Tikai tāds jautājums, kāpēc tāds klusums, varbūt mikseris.lv vairāk jāreklamē? It kā jums viss ira. Jebkurā gadījumā turu par jums īkšķus, gribētos jau pašam kaut ko arī uzrakstīt, bet nu tad jau redzēs kas sanāks.

Lai jums labi sokās!

Pēcis
iz NoWhite. :D

Hey paldies - gruuti visu laika un iespeeju zinjaa apvienot,

Katraa zinjaa ja ir kas zinjojams suuti tik shurp :)

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Mar-2004 19:50:33 
http://81.198.149.138:8000/listen.pls <-----------Beat Radio


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 05-Mar-2011 15:41:39 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Sveiciens visiem! Te Krupis – šobrīd pats jaunākais jūsu pulkā :)
Lai gan esmu reģistrējies, tomēr šajā portālā vēl neorientējos – vēl jūtos kā viesis..
Šis portāls skar ļoti plašas cilvēku intereses – gan pašu mūziku, gan instrumentus, gan citu - tam visam pakārtotu tehniku.
Tādēļ arī es esmu šeit :) Liels prieks par topiku 'SINTEZATORI' (PALDIES, Gvido ! ) – to var atrast nodaļā 'PRO tehnikas forums' / 'Dažādi - Pro tehnika' / un tad – 'S I N T E Z A T O R I' ! :)
Tomēr kā jauniņais, kam vēl viss te svešs, gribētu dot dažus ierosinājumus, lai šis portāls būtu lietotājam (iesācējam) draudzīgāks un vieglāk būtu tajā visā orientēties. Konkrētāk – par pašu Forumu.
Lai tur neveidotos nekāds bardaks, t.sk., nebūtu offtopics, būtu jāievēro zināmi noteikumi (kurus es vēl pagaidām nezinu). Tādēļ šai rubrikai, kurā būtu paskaidroti šie noteikumi, būtu jābūt pašā foruma sākumā – lai uzreiz visi (kas vēl nezin), pirms lien dziļāk, ar tiem varētu iepazīties..
Bet šī inf-a ir Foruma pašās beigās – zem rubrikas 'Mikseris.LV tehniskais atbalsts'.. Tur ir apakšrubrika (vienīgā!) 'Visbiežāk uzdotie jautājumi', un tālāk – Topiki, t.sk., 'Lasi mani vispirms'.. :)
Tam taču vajadzēja būt, ieejot Forumā, pašā redzamākajā vietā un sākumā!
Var jau būt, ka arī es tagad pārkāpju kādus noteikumus – ja tas ir tā, lūdzu atvainot mani un šo postu dzēst..

Izmantojot izdevību, ja jau reiz esmu sācis runāt, gribētu ieteikt Forumā tādu sadaļu 'Ierosinājumi un Ieteikumi Portāla uzlabošanai' – šī sadaļa gan varētu būt Foruma beigās..
Vēl būtu ieteikums – lietotāju Profilā paredzēt arī ailīti - mans "arsenāls" (Equipment) - rīcībā esošais instrumentārijs (vai arī pieredze darbā ar to) un statuss: profesionālis, amatieris vai interesents...
Izejot no tā varētu rasties pat domu biedru grupas.. Piem., rubrikā 'S I N T E Z A T O R I' varētu būt apakškšrubrikas, veltītas kādam konkrētam sintu modelim..
Tāpat būtu noderīga tāda rubrika – "Lietotie termini un abreviatūras (saīsinājumi)".. Lai gan neesmu gluži iesācējs, bet tomēr esmu "no pagājušā gadsimta" :)) Tādēļ Forumā saskāros ar man nezināmiem saīsinājumiem un terminiem (iespējams, ka tie bija žargonvārdi, kas vēl nav manā leksikā.. :)). Tādēļ būtu lietderīdi, ka Forumā būtu kāda vārdnīciņa, kur nepazīstamo vārdu vai saīsinājumu meklēt.. Vēl jau var gadīties, ka es tās pašas lietas saucu citos vārdos.. :))

Pilnīgi atbalstu viedokli, ka praktiskā darbība Forumā (komentāri, topiku uzsākšana) būtu iespējama tikai reģistrētajiem lietotājiem - apskatīt visu (izņemot dalībnieku profilus) var arī 'viesi' – lai redz, ap ko te lieta grozās :)

Par topiku virsrakstiem. Tiem būtu jābūt uzreiz saprotamiem, lai būtu skaidrs, par ko tur būs runa.. Diemžēl tā vis nav..

Zem Sintezatoru topika varētu pielikt arī tādu apakštopiku - 'Sintu Manuāli (Lietošanas pamācības - instrukcijas).. It kā nevajadzīgs topiks, jo šo to jau var "nokačāt" tieši no iNeta, TAČU šeit mēs paši varētu padalīties savā pieredzē ar sintu slēptajām funkcijām, kas ne vienmēr manuālos tiek parādītas; gan arī varbūt ielikt manuāla tulkojumus dzimtajā valodā (ar uzlabojumiem un papildinājumiem! :)


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 05-Mar-2011 16:19:05 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
(pietrūka vieta – "izbeidzās papīrs".. :))
Vēl īsumā gribēju pateikt, ka tajā pašā Sintezatoru topikā (mans Hobijs! :)) vajadzētu paredzēt vietu arī izglītojošiem materiāliem un terminu skaidrojumiem.. Citādi te Forumā par sintiem (sinteratoriem) tiek saukti verķi, kas nemaz nav sintezatori..
Tas pats arī attiecas uz Sekvenceru.. Kā piemēru ĪSTAM sekvenceram varu atzīmēt gjgj DIY ražojumu:
viewtopic.php?f=55&t=5965

Tas patiešām atbilst (analogajam) Sekvencerim digitālā izpildījumā :)
Respect! WS (Workstation) sekvencerus pareizāk būtu saukt - MIDI Recorder
Novirzījos no tēmas.. Bet tēma bija - jauni topiki Forumā.

Sintu topiku - varētu iedalīt 2 lielās daļās: Teorija un Prakse.
Teorija – skaņas sintēzes veidi.
Prakse – konkrēti sintu modeļi, kas darbojas ar attiecīgo sintēzi un to apskats.
Vēl varētu aplūkot sintezatoru klasifikāciju:
– pēc izpildījuma (analogie, digitālie, hibrīdie..)
– pēc sintēzes tipa (vienas (konkrētas) sintēzes; vairāku sintēžu; hibrīdie..)
Īpaša grupa VA sinti (virtuāli analogie) – digitālie sinti ar "analogo" vadību; pamatā procesors ar OS (operētājsistēma).

Vispār viss šitas manis teiktais ir paredzēts tikai ierosmei – kā tēmas, par kurām mēs varētu šeit parunāt, ja būs interese.
Tādēļ administrācija šos manu postus droši var izdzēst kā nevietā esošus (offtopic)..
Konkrētā vietā runāsim konkrētāk :)

Krupis (jau pārziemojis un grib būt derīgs)


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 06-Mar-2011 14:47:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Negribu buut lietus, kas noliist paar paraadi (paarfrazeejot klasikji), bet, ja runaajam par sintezatoriem, tad ieteiktu paskatiities gadu garumaa ss.lv sludinaajumus zem "sintezatori" :) Parsvaraa tur grozaas ap 70 paardodamaam vieniibaam, no kuraam tikai mazaak par bazniicas tiesu ir instrumenti, kuru nosaukums neietver burtu salikumu PSR, Casio u.tml :)
Iisaak sakot, teemas, par kuraam Tu raksti, LV ir saprotamas (un interesantas) labi ja 10 cilveeku :). No otras puses - ar paarlieciibu un entuziasmu var slimo piecelt, taa kaa uz priekshu! :)


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 06-Mar-2011 15:31:55 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="overflow"]..tikai mazaak par bazniicas tiesu ir instrumenti, kuru nosaukums neietver burtu salikumu PSR, Casio u.tml :)
Iisaak sakot, teemas, par kuraam Tu raksti, LV ir saprotamas (un interesantas) labi ja 10 cilveeku :). No otras puses - ar paarlieciibu un entuziasmu var slimo piecelt, taa kaa uz priekshu! :)[/quote]

Paldies par uzmundrinājumu! :)
Jā, diemžēl tā ir, kā Tu saki – mūsu laiki piedāvā TĀĀDAS iespējas, taču intereses cilvēkiem (ļaudīm) ir stipri sašaurinājušās.. :(
Bet man pietiktu arī ar tiem "10 entuziastiem", kurus Tu minēji – un Tu pats, kā redzu, arī esi starp tiem! :)
Tad nu pamazām arī sākšu "dudināt".. :D
Padalīšos ar to, ko pats zinu un uzklausīšu arī citus, jo VISU es nemaz nezinu..
Iesākumā mēģināšu atbildēt uz jautājumiem, arī uz dikti veciem – varbūt tomēr tie vēl ir aktuāli..
Viss jaunais – sen aizmirsts vecais..
Krupis (ir konservatīvs..)


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 07-Mar-2011 10:39:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Prieks forumaa redzet jaunas jaunas energiskas vesmas - entuziasms ir apsveicams!
Tavas piedavatas temas skiet gana interesantas - atliek tikai rakt :)
Es saprotu, ka piesledzoties forumam, varetu but pagruti orienteties par konkretam temam, kuram sadalam pieverst uzmanibu. Man ari nav isti skaidrs par Skaņas aparatūra un Dažādi - PRO Tehnika ka tas ir bijis domats un kapec Sintezatori ir zem Pro tehnikas. Man sanak ka skanjas aparatura un pro tehnika ir visai radnieciga padarisana (apskanosanas bizness) un drizak vajadzetu but atseviskai sadalai muzikas instrumenti (hardware) gan elektriski, gan akustiski (software ir atseviska sadala). Par topiku strukturu acimredzot pie moderatoriem, bet pielauju, ka varetu but gruti sadalit jau esosos topikus jaunaa strukturaa, ta ka drosi vien japielagojas tam, kas ir.


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 08-Mar-2011 6:57:43 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
:)
> gjgj
Tavs priekšlikums ir vēl labāks par manu! – izveidot Forumā atsevišķu sadaļu "Mūzikas Instrumenti".
Un tad tos iedalīt sīkāk: "Akustiskie" un "Elektroniskie". Atseviķa apakšsadaļa varētu būt "Adapterizētie" – tur ģitāristi varētu izvērsties! :)
Bet MIDI-ģitāras varētu meklēt pie elektroniskajiem..
Elektroniskos savukārt varētu dalīt "Hardvare" un "Software"..

Lai Forumā būtu ērtāk orientēties, varbūt būtu lietderīgi izveidot kādu "Foruma ceļvedi", kur būtu uzskatāmi redzama Foruma struktūra - ar sadaļām, apakšsadaļām un beidzot – topikiem.. Ar tiešu izeju uz interesējošo topiku.
Neesmu specs soft-lietās (es vairāk ar "dzelžiem" ņemos).. Kā to realizēt – nezinu! :(
Es varu tikai pasprēgāt ar ieteikumiem.. :)
Jā, te būtu darbs Moderatoriem, bet tas prasītu krietni daudz laika, lai pārkārtotu Forumu..
Bet kamēr te viss ir tā kā ir, mēģināšu tam pielāgoties.. :)

Krupis (vēl daudz ko nezin)

P.S. Savulaik moderators GTC Studio, paralēli darbodamies arī kā ex-portāla musicbox.lv (tagad šis portāls ir likvidēts) moderators, paveica patiešām titānisku darbu, sakārtodams tur esošo forumu, kurā bija pamatīgs bardaks.. Šeit jau ir zināma kārtība, bet pie tās man vēl jāpiešaujas.. :)
Visas cerības uz Tevi, GTC..!.. Bet es arī apzinos, ka tas ir laikietilpīgs process – un, pirms ko darīt, viss ir labi jāapdomā.. :)


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 08-Mar-2011 22:13:11 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
[quote="Krupis"]
P.S. Savulaik moderators GTC Studio, paralēli darbodamies arī kā ex-portāla musicbox.lv (tagad šis portāls ir likvidēts) moderators, paveica patiešām titānisku darbu, sakārtodams tur esošo forumu, kurā bija pamatīgs bardaks.. Šeit jau ir zināma kārtība, bet pie tās man vēl jāpiešaujas.. :)
Visas cerības uz Tevi, GTC..!.. Bet es arī apzinos, ka tas ir laikietilpīgs process – un, pirms ko darīt, viss ir labi jāapdomā.. :)[/quote]

Hi!

Patiesībā es piekrītu Tavām, Krupi, idejām un priekšlikumiem, par foruma paplašināšanu un sakārtošanu. Tas tiešām būtu lietderīgi, un pamācoši visiem tiem, kas sāk saskarties ar ''hardware'' un tml. instrumentiem, kā arī lietotāji varētu dalīties ar pieredzes apmaiņu. Diemžēl, šajā forumā, vairāk kā moderatora (t.i. cenzora) tiesības man nav, salīdzinājumā ar ex-vietni musicbox.lv, kur man bija dotas visas administrēšanas iespējas. Tā kā, šajā sakarā būtu jāvēršas pie paša administratora Māra Mežrozes. Ja es nemaldos, tad viņa e-pasts ir atrodams pašas mājaslapas (mikseris.lv) kontaktinfo. Ja gadījumā Māris šeit tuvākā laikā neiegriezīsies, tad nāksies viņam uzrakstīt e-pastu, lai iegriežas forumā, un veiktu pozitīvas izmaiņas un jaunievedumus! ;)

G.


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 09-Mar-2011 7:25:22 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="GTC Studio"]Diemžēl, šajā forumā, vairāk kā moderatora (t.i. cenzora) tiesības man nav, salīdzinājumā ar ex-vietni musicbox.lv, kur man bija dotas visas administrēšanas iespējas. Tā kā, šajā sakarā būtu jāvēršas pie paša administratora Māra Mežrozes. Ja es nemaldos, tad viņa e-pasts ir atrodams pašas mājaslapas (mikseris.lv) kontaktinfo. Ja gadījumā Māris šeit tuvākā laikā neiegriezīsies, tad nāksies viņam uzrakstīt e-pastu, lai iegriežas forumā, un veiktu pozitīvas izmaiņas un jaunievedumus! ;)

G.[/quote]

Paldies par situācijas skaidrojumu – nu man kļuva gaišāks.. :)
Cenzors – labs salīdzinājums! :D Nu jā – cenzors nav redaktors..
Tātad tikai administrators var noteikt dalībnieka statusu:
- Administrators (Maris Mezroze viens pats)
- Global moderators (Maris Mezroze un GTC Studio)
- Registered users (mēs visi pārējie, ieskaitot iepriekšminētos..)
Tu, GTC Studio, esi te veterāns – nezinu, cik ilgam laikam vēl jāpaiet, lai Tu tiktu ievērots? – ka administratora statusā Tu Forumam varētu dot krietni vairāk, bet galvenais šajā vietnē ir Forums! Nu jā, arī sludinājumi..
Māris Mežroze pēdējo reizi portālā bijis 10.janvārī (2011) – nupat apritēs 2 mēneši kopš šīs vēsturiskās dienas.. :(
Pieļauju, ka viņš ir aizņemts cilvēks (kā mēs visi), un tādēļ "savās Mājās" – mikseris.lv – iegriežas drīzāk kā viesis..
Bet tādēļ jau viņš varētu "pieņemt darbā" arī vietniekus..

Starp reģistrētajiem dalībniekiem ir ļoti daudz "mirušās dvēseles" – dažam labam vienīgā reize, kad viņš te bijis, ir reģistrēšanās datums..
Šobrīd es – Krupis – esmu te jaunākais dalībnieks – piereģistrēts ar Nr 420. (Nezinu gan, kāpēc 'Total members' uzrāda 421..)
Jācer, ka Nr 421. nebūs viendienītis.. :)

Vēl ir viena neskaidrība – 'User Rank' jeb dalībnieka rangs ("čina" :)) Kas tas ir un par kādiem nopelniem tiek piešķirtas zvaigznītes ("ļičkas" :)) ?
Parādās arī 'Mikseris.LV power user'.. Ar zvaigznītēm, kā ievēroju, tiek apzīmēti dalībnieku līmeņi Mikseris.LV forumā.
Neesmu tā īpaši meklējis, bet pieļauju, ka tas varētu būt saistīts ar dalībnieka postu skaitu Forumā vai arī ar vietnes apmeklējuma biežumu..

Krupis (vēl daudz ko nezin)
P.S. Iespējams, ka es šeit (šajā topikā) uzdodams jautājumus, arī taisu bardaku, pārkāpju noteikumus un neievēroju tradīcijas..
Tad lūdzu atvainojiet mani un "un nolieciet pie vietas".. :)


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 09-Mar-2011 10:06:15 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
[quote="Krupis"]
P.S. Iespējams, ka es šeit (šajā topikā) uzdodams jautājumus, arī taisu bardaku, pārkāpju noteikumus un neievēroju tradīcijas..
Tad lūdzu atvainojiet mani un "un nolieciet pie vietas".. :)[/quote]
Lol, mikseriešu pamattradīcija ir apcerīga klusēšana. Bet turpini vien.

Quotes sagājušas sviestā, ja kas...

Māri, auuu


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 09-Mar-2011 20:49:46 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="Fun Fan"]
Quotes sagājušas sviestā, ja kas...
[/quote]

Pēc manas saprasšanas "Quotes sagājušas svietā" ir tikai šajā Foruma sadaļā – ar nosaukumu 'Forums', bet citās sadaļās ir OK!
Es to izskaidroju ar to, ka mēs te rušināmies svešā lauciņā – šī ir Administratora sadaļa! Arī posti, kas šeit ievietoti netiek uzskaitīti..
Tādēļ jāpārceļ darbība uz atbilstošu sadaļu :)
Neesmu Dj-ists, ne arī muzikants - man ir tikai 2 klašu izglītība un tā pati – trompetes klasē.. :)
Drīzāk esmu inženieris. Esmu darbojies gan kā gaismotājs, gan kā skaņu vīrs vietējā kolhoza ansamblī.. Bet tas bija dikti sen..
(Tas bija konspekts no mana "dosjē".. :D )
Tad nu pārcelšos uz sadaļu SINTEZATORI, kas ir mans hobijs :)
Esmu visai aizņemts, tādēļ nesolu vairāk kā 1 postu pa 2 dienām.. Protams, ja nebūs ko teikt, tad būšu "ganz still und ruhig" :) ..
Krupis (ir "vācietis" nevis englishman.. :))


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 10-Mar-2011 15:03:39 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Sveiki

Prieks redzēt ka kādam ir parādījušās konkrētas idejas ko un kā vajag pamainīt, uzlabot lai pašiem un citiem ērtāk.

Lai arī rādās ka esmu šeit ļoti reti tā nebūt nav, vienkārši nelogojos iekšā un izlasu visu jauno sev interesanto tāpat.

Tad nu no tā visa garā iepriekš sarakstītā topika, gribu saprast kas tieši un kā būtu vajadzīgs. Jauna sadaļa par sintezatoriem? Vēl sadaļas?

parāk daudz sadaļu nav ieteicams veidot, jo savādāk būs grūti orientēties :) un search funkcija taču paveic parējo.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 12-Mar-2011 7:39:54 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="Maris Mezroze"]Sveiki
Prieks redzēt ka kādam ir parādījušās konkrētas idejas ko un kā vajag pamainīt, uzlabot lai pašiem un citiem ērtāk.
Lai arī rādās ka esmu šeit ļoti reti tā nebūt nav, vienkārši nelogojos iekšā un izlasu visu jauno sev interesanto tāpat.
Tad nu no tā visa garā iepriekš sarakstītā topika, gribu saprast kas tieši un kā būtu vajadzīgs. Jauna sadaļa par sintezatoriem? Vēl sadaļas?
parāk daudz sadaļu nav ieteicams veidot, jo savādāk būs grūti orientēties :) un search funkcija taču paveic parējo.[/quote]

Sveiciens Administratoram!
Atvainojos par pārsteidzīgajiem secinājumiem un sarkasmu..
Priecājos, ka viss tomēr šeit tiek kontrolēts :)
Atvainojos, ka tik ilgi kavējos ar atbildi – esmu nevaļīgs.. :(

[quote="Maris Mezroze"]
...Tad nu no tā visa garā iepriekš sarakstītā topika, gribu saprast kas tieši un kā būtu vajadzīgs. Jauna sadaļa par sintezatoriem? Vēl sadaļas?
parāk daudz sadaļu nav ieteicams veidot, jo savādāk būs grūti orientēties :) un search funkcija taču paveic parējo.[/quote]

Atvainojos, bet arī šoreiz nebūs īsāk.. :D
Bet centīšos koncentrētāk izlikt savas pārdomas.
Sākšu ar to, ka neesmu nekāds dīdžejs. Pat vēl trakāk – nekad tā īsti to lietu neesmu sapratis, jo nekad par to nav bijusi interese..
(varbūt ar laiku ieklausīšos arī šajā mūzikā – esmu džezmenis-elektroniķis). Tādēļ ar pilnām tiesībām varat manis (kā svešķermeņa) teikto ignorēt..
Tas bija ievads. Tālāk konkrēti par pašu Portālu.
Ieejot Portālā – mikseris.lv – būtu jābūt kādam logo un/vai moto, lai uzreiz redzams, kas šis par portālu un kam veltīts.
Tagad ir tā – augšā pati portāla "galviņa": nosaukums
"MIKSERIS
mūzikas portāls"
Fonā bilde – skaņu plate ar atskaņotāja toņkāju (tonarm)..
Viss liecina, ka šis varētu būt VISAS MŪZIKAS portāls, bet tā taču nav!
Šis ir ELEKTRONISKĀS Mūzikas Portāls. Un tam arī būtu jāparādās Portāla nosaukumā.
Arī vinilplati bez elektronikas neatskaņosi.. Gramofona laiki pagājuši :)

Tālāk – zem "galviņas" ir pogas:
[Jaunumi] [Sludinājumi] [Forums] [Katalogs] [Pasākumi] [Radio]
[Jaunumi] – tā ir tā pati Portāla sākuma lapa (galvenā lapa). Manuprāt ļoti veiksmīgi izveidota :) Paldies!
[Katalogs] un [Radio] – šajās lapās saglabājas Portāla "galva" ar visām pogām – tātad ar visām "navigācijas" iespējām :) Arī tās ir labi izveidotas! Paldies!
Taču.. [Sludinājumi], [Forums], [Pasākumi] atver vienu un to pašu Foruma lapu – tikai jaunā cilnē. Un Portāla "galvas" vietā –
phpbb / creating communities – bez nekādām navigācijas pogām.. Nav vairs atpakaļ ceļa uz Portāla sākumu, jeb galveno lapu (lapa 'Jaunumi') !!!
Tas pats, ja uzreiz ieiet Portāla Forumā "pa taisno" - www.mikseris.lv/forum.. Tad vienīgā iespēja, kā tikt uz galveno lapu, izdzēst no linka vārdu 'forum'..
Ieteikumi: Būtu ļoti labi (ja vien tas ir iespējams), ja Portāla "galva" ar visām pogām saglabātos arī Forumā ! :)

Tālāk – par Forumu.
Tā kā šis ir plaša profila Portāls, kas veltīts VISAM, kas saistīts ar MŪZIKU - gan radīšanu (komponēšanu, programmēšanu), gan atskaņošanu (arī izpildīšanu), gan klausīšanos (un vērtēšanu).., tad tam visam vajadzētu atspoguļoties arī Forumā.
Vienīgie ierobežojumi attiecas uz pašu Mūziku, kas ir Elektroniskā! un vairāk vai mazāk dīdžeju veidota.. (varbūt es kļūdos..)
Tālāk par Foruma sadaļām.
Jā, patiešām! – Forums jau tā ir ļoti plašs (pašā sākumā pavirši skatoties nemaz tā nelikās..)..
Tādēļ, veidojot Foruma arhitektūru, svarīgas ir Foruma sadaļas – to saturs (un līdz ar to arī trāpīgs, atbilstošs nosaukums) un sadaļu loģiskā secība, lai jauns topiks tiktu ielikts nevis pirmajā apakšnodaļā, kas pagadījusies ar līdzīgu nosaukumu, bet ĪSTAJĀ!..
Es ļoti labi saprotu, ka bieži vien izveidot kaut ko jaunu ir vieglāk nekā pārtaisīt veco - jau esošo..
Tomēr izklāstīšu savas vēlmes, varbūt, ka tās ir vērā ņemamas un realizējamas.
Un tā
Foruma pirmā sadaļa 'Forums' – ar vienu apakšsadaļu 'Jaunumi un informācija'. Tā, kā saprotu ir Administratora apakšsadaļa.
Uzskatu, ka tieši šajā Foruma sadaļā (sākumā!) vajadzētu atrasties kādai apakšsadaļai (saukšu tās par rubrikām), kas paredzēta viesiem un jaunajiem Foruma dalībniekiem – tajā būtu izskaidroti foruma lietošanas noteikumi, uzvedības normas un padomi, kā darboties Forumā.. Tad arī atkristu vajadzība pēc Foruma beigās esošās sadaļas 'Mikseris.LV tehniskais atbalsts' ar vienīgo rubriku 'Visbiežāk uzdotie jautājumi', kas jau pēc savas būtības ir neloģiski – cik reizes jāuzdod viens un tas pats jautājums, lai tas skaitītos "visbiežāk uzdotais jautājums"?.. Šīs sadaļas vietā tad varētu izveidot citu – vajadzīgāku sadaļu.. Bet sadaļas saturu – topikus (t.sk., 'Lasi mani vispirms!', 'Kā un kāpēc reģistrēties', 'Kā rakstīt savu ziņu vai komentāru'..) vajadzētu pārnest uz pirmo sadaļu 'Forums', kas ir Administratora sadaļa. Ja viss būs skaidrs, tad tādi "visbiežāk uzdotie jautājumi" nemaz neradīsies :)
MŪZIKA - tā ir Laika māksla! – Laiks tiek tērēts, – lai radītu Mūziku, – lai atskaņotu Mūziku un – lai klausītos Mūziku..
Forums arī atspoguļo visus šos trīs ar Mūziku saistītos aspektus. Tomēr pietrūkst vienas sadaļas, kas ar laiku varētu stipri paplašināties – 'SINTEZATORI - viss par un ap tiem'.. Šobrīd tas ir tikai topiks (paslēpts zem septiņām atslēgām) – zem sadaļas PRO tehnikas forums', zem rubrikas 'Dažādi - PRO tehnika'.. –PALDIES, GTC Studio, vismaz par to! :)
Sintezators (lai vai kāds!) – tas taču ir INSTRUMENTS, ar kuru tiek radīta Elektroniskā Mūzika! Var jau būt, ka dīdžeji var iztikt bez sintezatora..
Šī tēma – SINTEZATORI – ir tik plaša, ka tai vajadzētu veltīt pat atsevišķu portālu! (Krupis ir par dumju, lai ko tādu izveidotu.. :( )
Tādēļ pieslienos tur, kur kaut kas veidojas par šo tēmu :)
Tātad – patiešām šajā Forumā būtu vajadzīga sadaļa 'SINTEZATORI' !
Vēl pieļauju iespēju, ka šī sadaļa varētu būt kā rubrika zem sadaļas 'INSTRUMENTI', kur paralēli varētu pastāvēt arī rubrikas 'ĢITĀRAS', 'BUNGAS', ... – visādas: akustiskās, elektroniskās, virtuālās.. (Krupis ir izbijis bundzinieks.. :D Skolu beidzot mana diplomdarba tēma bija 'Elektroniskās (analogās) bungas'.. :) Arī ar elektroģitārām (vairāk gan teorētiski) esmu ņēmies..)
Tūlīt "izbeigsies papīrs".. :D Vēl gribētu mazliet parunāt par virsrakstiem – sadaļām, rubrikām, topikiem..
(turpinājums sekos)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited