Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 21:40:16

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Vinyl & cd
PostPosted: 20-Dec-2004 18:44:53 
Jautajums sekojoshais vai ir iespeja pieslegt mixerim vienu cd, kas attiecigi dod beatu un otra vinulu uz kura varetu uzscrachot ? kadas ir jusu domas ? Pluss veel jautajums vai ir kads dj kursh varetu jaunai mazai draugu grupinjai kura veido hip hopu un visu ap to veel tiit savu laiku uzskrachojot kaut ko ... :roll: extremeski@inbox.lv


Top
   
 Post subject: Re: Vinyl & cd
PostPosted: 20-Dec-2004 18:51:34 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
esmu vairaak kaa droshs, ka shaadi piesleegt aparaatus ir iespeejams. Un dodu 100% garantiju, ka viss darbosies tieshi shaadaa veidaa. Papildus tam- zinaatne ir gaajusi uz priekshu milzu soljiem un reizeem pastaav iespeeja pie 1 pults piesleegt 2 CD un 2 TT. Tad var speeleet beatu, vocal cuts, un scratchot uz 2 TT. Ko teiksi?

ddff

Quote:
Jautajums sekojoshais vai ir iespeja pieslegt mixerim vienu cd, kas attiecigi dod beatu un otra vinulu uz kura varetu uzscrachot ? kadas ir jusu domas ? Pluss veel jautajums vai ir kads dj kursh varetu jaunai mazai draugu grupinjai kura veido hip hopu un visu ap to veel tiit savu laiku uzskrachojot kaut ko ... :roll: extremeski@inbox.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 19:07:46 
Nu lieta ir tada ka mes esam jauna jaunieshu grupinja un tas budzhets lai sho visu iegadatu veel pagaidaam nav, kaut gan krajam ... :roll: Paslaik me ir taisa muzaru uz Fruity loops, bet tur nav srachu tapeec izstukojam, ka vajadzetu dzivo ... Nesen tika iegataats omnitronic skanjas filtrs labakam skanejumam un norm mikrafons...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 19:41:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Paslaik me ir taisa muzaru uz Fruity loops, bet tur nav srachu tapeec izstukojam, ka vajadzetu dzivo ...
Vispaar ja apmierina Fruity loops veidotais muzons, tad ir taada proga kaa "Street Style eJ", kur var uztaisiit arii skrechus. Vismaz taa saka progas veidotaaji. Nee var, tikai no reaala skretcha tur buus pataalu, bet arii DJ kursh labi skretcho, diez vai buus leeti iziireejams exponaats.
Veel maaksliigus skretchus var samonteet uz "Traktor DJ Studio".
Bet ja gribas lai dziivajaa labi izskataas, tad nu shie 2 varianti cauri neies.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 19:43:39 
Pag, pag vecais fruity loops nevar salidzinaat ar e-jay. Jo man liekas, ka programa kas maxaa legali 450 zaljos nav salidzinaama ar kaut kadu suudu... Nu beidz es lai izprastu fruitu jauno versiju lasijos ljoti ilgi... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 19:53:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2004 19:47:34
Posts: 122
Protams man nav pati krutaaka versija bet ir O.K . Varbut ja tu zini veel kadu tev pieejamu vari padot zinju.. :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 20:00:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Nesaku ka Fruity Loops proga ir slikta. Vienkaarshi piedaavaaju iespeeju kaa var virtuaali saveidot skretchus. Pie tam diezgan vienkaarshi.
Un nepiedaavaaju izmantot to E-Jay kopumaa, e-jay proga ir konkreets sviests, tur vienkaarshi var iebaazt Wave formaata skanju un saveidot no taas skretcus uz max vienkaarsha interfeisa. Tad save ar paplashinaajumu Wav un taalaak bliez iekshaa jebkuraa citaa progaa. Un izmantot to var. Es pats ar skretchiem njemos uz iistiem turntabliem, bet esmu paaris reizhu prieksh sampliem uzcirtis uz E-Jay labaakus skretchus nekaa lielaakoties ir dzirdeeti pop un rnb topos esoshajiem gabaliem.

Un kursh ir teicis, ka ja straadaa ar kaadu zinaama liimenja progu, nevar izmantot arii vienkaarshaakas shad un tad. Es piem. urbinu Reason 2.5, bet shad un tad izmantoju "Windows sound recorder" un "Ace of Wav". Jautaajums kam kas ir vajadziigs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 20:04:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2004 19:47:34
Posts: 122
Nu nez man fruity loops likas diezgan saredzita no sakuma daudz bija jalasa.... Nu bet gribetos vienkarshi sarunaat kadu dzhekinju, kurs varetu palidzeet par baltu velti- nu varbuut par daljeju samaksu paris baby skrachus... Vienigais man beats butu Cd formataa, un kaa mes to scrachu varetu ieraxtiit.. :?: Ludzu idejas .. :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 20:21:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Nu bet gribetos vienkarshi sarunaat kadu dzhekinju, kurs varetu palidzeet par baltu velti- nu varbuut par daljeju samaksu paris baby skrachus... Vienigais man beats butu Cd formataa, un kaa mes to scrachu varetu ieraxtiit.. :?: Ludzu idejas .. :roll:
1. Tev vajag ielikt te forumaa pie sadaljas "Meklee" savu sludinaajumu par sho teemu (meklee DJ ar savu aparaatu).

Bet runaajot par to scratch. Domaaju ka jebkuram DJ interesees saakumaa kaads vispaar tas juusu muzons ir (nedomaaju par izpildiijuma kvalitaati, to var sliipeet), kaadi ir juusu uzskati un textu stils, muzons pats par sevi lielos vilcienos. Redzi uz gatava CD virsuu skretchus neuzrakstiisi. Var tos sagatavot un tad dziivajaa uz reaalas aparatuuras meegjos un koncertos speeleet (tas prasa daudz laika, no DJ puses reaals darbs)
Otra iespeeja ka DJ iespeelee savus scratchus uz juusu gabala Fruity Loops faila (sorry nezinu formaatu). Tas der ja jums nevajag tos skretchus dziivajaa, bet muzonaa tie buus (uz viena diska ar Biitiem).DJ-am mazaak darba, nevajag nekur skraidiit, vienkaarshi sanjem failu pa e-mailu un pieliek savu, aizsuuta atpakalj. Bet otraa versija gandriiz iet cauri arii ar ieprieksheejos postos apskatiitajiem panjeemieniem, vieniigi dziiva DJ skretchi buus patiikamaaki trenneetai ausij, ja DJ ir labs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 20:26:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2004 19:47:34
Posts: 122
Paslaik muzikas stils vairak sliecas uz rap underground, bet nuu ta jau redzess. Faktiski es tekstu nerakstu un vispar netaisu un nedziedu es tiri esmu pie muzara puses, tiri produceshana... Nu bet kad taps tiesham ljoti laps gabalinsh tad instrumentali iemetishu iekshaa... Lieta ir taada, ka paslaik vismaz tuvakaa gada laika dziva nebuus, jo vajag tomeer sagruveet normalu muzaaru un tad... Paslaik tas ir tikai, mana kompja un tris civleku starpaa.. :wink: Pec kada laicinja iemetishu sludinajumu.. Un to live scrachu ko Dj varetu ieraxtiit es varu pievienot kaa atseviskku loopu sava dziesmaa... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2004 23:20:54 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
mmm, viss forshi. Jautaajums- vai Tev ir kaads sakars ar JBL Pro? vai vienkaarshi smuka bildiite? Gribeetos pakonsulteeties dazhos jautaajumos- varbuut nav jeega trauceet razhotaaju...

ddff

Quote:
Paslaik muzikas stils vairak sliecas uz rap underground, bet nuu ta jau redzess. Faktiski es tekstu nerakstu un vispar netaisu un nedziedu es tiri esmu pie muzara puses, tiri produceshana... Nu bet kad taps tiesham ljoti laps gabalinsh tad instrumentali iemetishu iekshaa... Lieta ir taada, ka paslaik vismaz tuvakaa gada laika dziva nebuus, jo vajag tomeer sagruveet normalu muzaaru un tad... Paslaik tas ir tikai, mana kompja un tris civleku starpaa.. :wink: Pec kada laicinja iemetishu sludinajumu.. Un to live scrachu ko Dj varetu ieraxtiit es varu pievienot kaa atseviskku loopu sava dziesmaa... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2004 13:07:26 
Quote:
Pag, pag vecais fruity loops nevar salidzinaat ar e-jay. Jo man liekas, ka programa kas maxaa legali 450 zaljos nav salidzinaama ar kaut kadu suudu... Nu beidz es lai izprastu fruitu jauno versiju lasijos ljoti ilgi... :wink:

Propellerheads Reason 4 ever! Visiem, kas grib kko chiniit es ieteicu/iesaku/ieteikshu Reason!! btw klusi klusi uz muusu pusi naak Reason jaunaa - 3aa versija. NEVARU SAGAIDIIT! Nostaaja skaidra.. ?!

Gribi buut skanju paveelniex - iegaadaa REASON!

vot tak vot..

www.propellerheads.se

p.s greetings to ddff


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2004 13:48:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2004 19:47:34
Posts: 122
Nu saistiba ir sekojosha, sencis agrakos laikos bija grupas Pro1 skanju operators, taa kaa vinjam maja ir piekrameeta ar Jbl skanju aparaturu. Doma pasham njemt drizumaa sabinju, bet diemzhel nekada Pro sakariba ar Jbl nav man, vienkarshi ljoti patiik.
Paldies par info, centishos kaut ko krukkit uz priekshu. :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2004 14:54:12 
Nu nezinu cik atceros Pro1 tiem nekad nav bijusi baigaa kaudze ar JBL tehniku, vairaak jau ar EV.

Un te veel viens jautaajums vai tad Pro1 visiem saviem bijushajiem skanju operatoriem atdod tehniku uz ko tie straadaajushi, iisteniibaa baigi labi es arii gribu straadaat pie Pro1!!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2004 15:43:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2004 19:47:34
Posts: 122
Nejau musdienu Pro1 gaismu un skanjas ire, bet agraak bija rok grupa tada vinja veel tagad ir Opus pro, es biskinj biju sajaucis nosaukumus. :oops: Vinjam vienkarshi patiik laba skanja vinsh pats iegadaajies to visu ! :roll: Bet nu neparto ir shii saruna.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited