Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 19:09:43

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 10:34:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
overflow
nu jaa...veel jo vairaak taapeec, ka tieshi sho jau arii esmu rakstiijis.....

nenjem par piemeeru savu kompi....shis nav tas variants....sheit speelee lomu jebkursh straadaajoshs, vai nestraadaajoshs serviss.....
uz saveejaa bez meeraparatuuras tu starpiibu nejutiisi.....
:wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 12:39:37 
Overflow
"Mironim aspirīns nelīdzēs" - tas par kompi vai par optimizēšanu?

push
kas tas par failu? Tas ir VSTi radīts .dat fails, laikam satur samplu bibliotēku.

Vai gadījumā nav zināmi tie defragmentācijai svarīgie servisi, kurus būtu jāenablē? Es mēģināju "ar savu loģiku" enablēt servisus, bet nekas nenotika. Tipa nevajadzētu enablēt defragam pēc idejas visādus ar tīklu saistītus servisus...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 12:51:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Vai gadījumā nav zināmi tie defragmentācijai svarīgie servisi, kurus būtu jāenablē? Es mēģināju "ar savu loģiku" enablēt servisus, bet nekas nenotika. Tipa nevajadzētu enablēt defragam pēc idejas visādus ar tīklu saistītus servisus...
A kaadeelj lai nedefragmenteetu to partiiciju kuraa ir Nuendo palaizhot to defragmenteri no otraa partiicijaa uzinstaleetaa parastaa Windowsa, kuram visi servisi straadaa?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 12:56:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Overflow
"Mironim aspirīns nelīdzēs" - tas par kompi vai par optimizēšanu?

push
kas tas par failu? Tas ir VSTi radīts .dat fails, laikam satur samplu bibliotēku.

Vai gadījumā nav zināmi tie defragmentācijai svarīgie servisi, kurus būtu jāenablē? Es mēģināju "ar savu loģiku" enablēt servisus, bet nekas nenotika. Tipa nevajadzētu enablēt defragam pēc idejas visādus ar tīklu saistītus servisus...
iesleedz atpakalj tos, kurus izsleedzi......
noskaidro , kas tas par failu...taadiem nevajadzeetu atrasties sisteemas diskaa......(varbuut palasi veelreiz kaa daliit disku.....)

varbuut kautkaada fishka ar AMD - tad es nevaru neko komenteet.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 12:58:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Quote:
Vai gadījumā nav zināmi tie defragmentācijai svarīgie servisi, kurus būtu jāenablē? Es mēģināju "ar savu loģiku" enablēt servisus, bet nekas nenotika. Tipa nevajadzētu enablēt defragam pēc idejas visādus ar tīklu saistītus servisus...
A kaadeelj lai nedefragmenteetu to partiiciju kuraa ir Nuendo palaizhot to defragmenteri no otraa partiicijaa uzinstaleetaa parastaa Windowsa, kuram visi servisi straadaa?
nekad neesmu meegjinaajis.....ja kaadam tas ir korekti izdevies...dodiet zinju :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 13:02:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Quote:

A kaadeelj lai nedefragmenteetu to partiiciju kuraa ir Nuendo palaizhot to defragmenteri no otraa partiicijaa uzinstaleetaa parastaa Windowsa, kuram visi servisi straadaa?
nekad neesmu meegjinaajis.....ja kaadam tas ir korekti izdevies...dodiet zinju :)
Nu es nodefragmenteeju shaadaa veidaa. Nu man bija tajaa briidii tikai Windows defragmenteris, bet nu cik izskataas tad shamais shaadaa veidaa straadaa ieveerojami labaak, jo nav taas zaljaas sviitras ar failiem ko nevar aiztikt, nodefragmenteeja pilniigi visu. Tagad paaris nedeeljas jau straadaaju ar to windowsu un nekaadas suudziibas nenaak praataa.

Bish te paturpinaashu lai nebuutu jauns posts jaataisa: Principaa defragmenteejot shaadaa veidaa (no otra Windowsa ar programmu Diskeeper) darbojas ok, vieniigi vinjsh man ne par ko negribeeja defragmenteet failu pagefile.sys taadeelj naacaas iekljaut to sarakstaa ko izlaizh, citaadi viss ok.
komments no PUSH....
interesanti, par cik pie 1Gb RAM page failu nevajag, taatad viss O.K.


Last edited by NeckaSypash on 21-Apr-2005 16:59:01, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 16:01:36 
Tūlīt virtuāli dabūšu pa galvu :)

Man ir 2 fiziskie HDD.

1. 40GB 2 partīcijas 1) 10GB Win, Nuendo, e.t.c. 2) 30GB Projekti
2. 60GB 1 partīcija - VSTi samplu bibliotēkas, sampli, wiskas (mūzikas faili)

Tātad "nepareiza" instalācija.

Nedaudz nesaprotu, kamdēļ pēc Push teiktā ir vajadzīgas 2 XP instalācijas. Viena "Visam", otra Nuendo? Vai arī tāpēc, ka no vienas "ērtāk" apstrādāt optimizēto/apgriezto Nuendo partīciju? .... :( ???

Tas 3GB man stāv uz 60GB'tīgā... Vnk instalējot tos instrumentus sanāk daudz failu, un, nezinu, varbūt tās ir tikai manas iedomas, ka vajadzētu pēc instalācijas nodefragot, lai pēc tam strādājot ar tiem VST, PC ātrāk "orientējas" tajā 3GB failā...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 16:08:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Tipa - droši vien domāts gadījumiem, ja tu mīli geimot,- instalē spēles, visādus tur softus u.t.t., tad būtojies otrā Windowsā un visas briesmu lietas dari tur.
o.
p.s.BTW, ja tev ir tikai viens Windows, tad īstenībā kāds tolks no partīcijām? Partīcijas parasti vajag tad, ja tev ir 'dual boot'.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 17:08:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Tūlīt virtuāli dabūšu pa galvu :)

Nedaudz nesaprotu, kamdēļ pēc Push teiktā ir vajadzīgas 2 XP instalācijas. Viena "Visam", otra Nuendo? Vai arī tāpēc, ka no vienas "ērtāk" apstrādāt optimizēto/apgriezto Nuendo partīciju? .... :( ???

Tas 3GB man stāv uz 60GB'tīgā... Vnk instalējot tos instrumentus sanāk daudz failu, un, nezinu, varbūt tās ir tikai manas iedomas, ka vajadzētu pēc instalācijas nodefragot, lai pēc tam strādājot ar tiem VST, PC ātrāk "orientējas" tajā 3GB failā...
nee....(atkal neesi izlasiijis liidz galam :( ) taas divas ir domaatas, ja tu uz kompja veel lieto internetu, geimus u.t.t.
ideaali protams, ja prieksh DAW ir atsevishkjs kompis ar vienu sisteemu un 2 paartiicijaam(diviem fiziskiem diskiem), viena - sisteemai, otra bibliotekaam un project failiem....
par cik biblioteekas un project faili ir uz citas paartiicijas, sisteemas paartiiciju vienreiz nodefragmentee un viss......
principaa tev viss ir pareizi......


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 17:09:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Tūlīt virtuāli dabūšu pa galvu :)
Nedaudz nesaprotu, kamdēļ pēc Push teiktā ir vajadzīgas 2 XP instalācijas. Viena "Visam", otra Nuendo? Vai arī tāpēc, ka no vienas "ērtāk" apstrādāt optimizēto/apgriezto Nuendo partīciju? .... :( ???
Par to defragmenteeshanu shaadaa veidaa luudzu visi lasoshie nedomaajiet ka es to rakstu ar paarlieciibu. Es pats taadu veidu pameegjinaaju un man nekas slikts ar Windowsu nenotika, bet negalvoju nekaadaa gadiijumaa ka taa nevar gadiities. Neesmu programmeetaajs un paarsvaraa sanaak maaciities no experimentiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Apr-2005 17:10:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Tipa - droši vien domāts gadījumiem, ja tu mīli geimot,- instalē spēles, visādus tur softus u.t.t., tad būtojies otrā Windowsā un visas briesmu lietas dari tur.
o.
p.s.BTW, ja tev ir tikai viens Windows, tad īstenībā kāds tolks no partīcijām? Partīcijas parasti vajag tad, ja tev ir 'dual boot'.
paartiicijas ir vajadziigas taapeec , lai mainoties biblioteekaam un projektu failiem, netiktu skarta sisteemas partiicija.....
ja ir divi fiziskie diski, tad protams peec paartiicijaam nav nekaadas vajadziibas....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Apr-2005 7:50:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Quote:
Tipa - droši vien domāts gadījumiem, ja tu mīli geimot,- instalē spēles, visādus tur softus u.t.t., tad būtojies otrā Windowsā un visas briesmu lietas dari tur.
o.
p.s.BTW, ja tev ir tikai viens Windows, tad īstenībā kāds tolks no partīcijām? Partīcijas parasti vajag tad, ja tev ir 'dual boot'.
paartiicijas ir vajadziigas taapeec , lai mainoties biblioteekaam un projektu failiem, netiktu skarta sisteemas partiicija.....
ja ir divi fiziskie diski, tad protams peec paartiicijaam nav nekaadas vajadziibas....
Nu bet viņam taču ir divi fiziskie diski. Līdz ar to nahren tās partīcijas?

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Apr-2005 10:25:30 
Viss kārtībā, sorry, es šīs auzas izprovocēju...

Jāmaina temats :)

Gribu padiskutēt ( :) baigais diskutētājs, drīzāk, parunāt) par SF Samplu frekvencēm. Pieņemu, ka 90% mēs visi lietojam 44.1 vai 48. Vai kādam ir pieredze ar "krutajām", piem 96 kHz? Piemēram, kādos apstākļos ir (ja ir) vērts rakstīt "lielajās" frekvencēs, ja zināms, ka fināls būs 44.1 vai 48.

Es gan kautkā pieturos pie apgalvojuma, ka labāk rakstīt tādā SF, kāds būs fināls un basta. "Metodom naučnovo vtika" esmu pārliecinājies par 48 to 44.1 vai 44.1 to 48 slikto efektu. (Protams, ja projekts ir 48, bet izejmateriāls (CD, sampli) 44.1, tad saliekam rociņas klēpī, nopūšamies un strādājam tālāk.

Hmm... Vēlviens aspekts. Tagad jau lielājā daļa plugin'u atbalsta "dižās" SF, arī restaurācijas tūļi. Neesmu līdz galam izexperimentējis, bet teorētiksi pastāv ideja, ka, piemēram, restaurējot Plati, to "iecapturējot", piem, 96 kHz, kādam "anti-klik" pluginam varētu būt vieglāk strādāt ar materiālu, precīzāka skaņas apstrāde, dēļ precīzāk aprakstīta skaņas faila.

?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Apr-2005 11:20:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Quote:
Quote:
Tipa - droši vien domāts gadījumiem, ja tu mīli geimot,- instalē spēles, visādus tur softus u.t.t., tad būtojies otrā Windowsā un visas briesmu lietas dari tur.
o.
p.s.BTW, ja tev ir tikai viens Windows, tad īstenībā kāds tolks no partīcijām? Partīcijas parasti vajag tad, ja tev ir 'dual boot'.
paartiicijas ir vajadziigas taapeec , lai mainoties biblioteekaam un projektu failiem, netiktu skarta sisteemas partiicija.....
ja ir divi fiziskie diski, tad protams peec paartiicijaam nav nekaadas vajadziibas....
Nu bet viņam taču ir divi fiziskie diski. Līdz ar to nahren tās partīcijas?

o.
es mazliet nesaprotu, kaapeec tu visu laiku atkaarto manis teikto....varbuut neuzmaniigi lasi?
veiksmi darbaa :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Apr-2005 11:30:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Viss kārtībā, sorry, es šīs auzas izprovocēju...

Jāmaina temats :)

Gribu padiskutēt ( :) baigais diskutētājs, drīzāk, parunāt) par SF Samplu frekvencēm. Pieņemu, ka 90% mēs visi lietojam 44.1 vai 48. Vai kādam ir pieredze ar "krutajām", piem 96 kHz? Piemēram, kādos apstākļos ir (ja ir) vērts rakstīt "lielajās" frekvencēs, ja zināms, ka fināls būs 44.1 vai 48.

Es gan kautkā pieturos pie apgalvojuma, ka labāk rakstīt tādā SF, kāds būs fināls un basta. "Metodom naučnovo vtika" esmu pārliecinājies par 48 to 44.1 vai 44.1 to 48 slikto efektu. (Protams, ja projekts ir 48, bet izejmateriāls (CD, sampli) 44.1, tad saliekam rociņas klēpī, nopūšamies un strādājam tālāk.

Hmm... Vēlviens aspekts. Tagad jau lielājā daļa plugin'u atbalsta "dižās" SF, arī restaurācijas tūļi. Neesmu līdz galam izexperimentējis, bet teorētiksi pastāv ideja, ka, piemēram, restaurējot Plati, to "iecapturējot", piem, 96 kHz, kādam "anti-klik" pluginam varētu būt vieglāk strādāt ar materiālu, precīzāka skaņas apstrāde, dēļ precīzāk aprakstīta skaņas faila.

?
par sho jautaajumu ir diskuteets ilgi un daudz.......principaa ljoti vienkaarshi...jo tavs materiaals ir "smalkaak, kraasainaak, daudzpusiigaak" aprakstiits, jo to peec tam ir vieglaak apstraadaat.....
es straadaaju 32bitos ar 48 000 frekvenci.......
tavaa gadiijumaa (ar tavu kompi) tas buutu mazliet sarezhgjiiti......
pie restauraacijas noteikti jaaciparo materiaals ar iespeejami lielaakiem bitu un frekvenchu parametriem........
ja gribaas par sho teemu parunaaties taisi teemu muuzikas veidotaaju forumaa.....
vieniigi nesanaak laika tur ieskatiities, bet arii tur ir daudz par savaam speejaam paarliecinaatu cilveeku....
veiksmi darbaa..... :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited