Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 13:28:20

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Par DJ skoloshanos
PostPosted: 18-Jun-2003 13:40:41 
Mani jau kaadu laiku interesee shiis lietas par DJ maaciibaam, bet ...
hiphopz lapaa nupat skatiiju saraksti, par to vai apguut pamatos DJ lietas var 1 vai 5 gados?? Cik tad iisti vajag?? Un plus veel jautaajums, uz cik atskanjotaajiem vienlaiciigi viens cilveeks var uzspeeleet 3- 4 -5 vai ...??

Pie tam jautaajums par DJ apmaaciibaam, cik iespeeju pashlaik ir to dariit un kur??


Top
   
 Post subject: Re: Par DJ skoloshanos
PostPosted: 19-Jun-2003 10:32:24 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:
Mani jau kaadu laiku interesee shiis lietas par DJ maaciibaam, bet ...
hiphopz lapaa nupat skatiiju saraksti, par to vai apguut pamatos DJ lietas var 1 vai 5 gados?? Cik tad iisti vajag?? Un plus veel jautaajums, uz cik atskanjotaajiem vienlaiciigi viens cilveeks var uzspeeleet 3- 4 -5 vai ...??

Pie tam jautaajums par DJ apmaaciibaam, cik iespeeju pashlaik ir to dariit un kur??
Mana paarlieciiba ir ka pamatos pietiek maaciities 1 gadu, ja runa ir par hiphop mikseeshanu, bet tad taa nopietni, turklaat taalaak tik un taa tev jaaturpina ja ne maaciities tad praktizeeties visu laiku.

Par atskanjotaajiem, cik nu esmu redzeejis tad viens DJ vairaak par trim atskanjotaajiem vienlaiciigi nespeej apkalpot - varbuut vieniigi kaut kaadu cirkus triku liimenii.

vieni kursi, kurus zinu ir tie, kuri reklameejas mikseris.lv lapaa :wink:
Kaa ir ar citiem - mhm, neko daudz nezinu.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Aug-2003 23:49:25 
Jeff Mills speelee uz 4 atskanjotaajiem, ir maniiti arii divi dj uz 6 atskanjotaajiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Aug-2003 8:29:18 
Milsa defaultais setups ir 3 x 12" + 909 un ir dzirdeets ka viirs njemas sameeraa aktiivi, pat plates peec speeleeshanas neliek vaacinjos bet met paar plecu chupaa :)

UMEKS reizeem uzmauc uz 4 atskanjotaajiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Aug-2003 8:51:47 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:
Milsa defaultais setups ir 3 x 12" + 909 un ir dzirdeets ka viirs njemas sameeraa aktiivi, pat plates peec speeleeshanas neliek vaacinjos bet met paar plecu chupaa :)

UMEKS reizeem uzmauc uz 4 atskanjotaajiem.
Jaa iespaidiigi - vieniigi vai dejotaajiem ir no taa kaads labums? Jeb kaifu kjer tikai pats DJ?

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2003 11:37:39 
nu milsa setos dinamiku tieshaam var just... kaads dejotaajiem labums? :)))) ir reaals GROOVS! bet turntablist wannabees to buus gruuti saprast!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2003 15:18:33 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Bet var tachu vienkaarshaak darbojoties to groove sajuutu panaakt, nav tach obligaati jaaliekt triis plashu atskanjotaaju un veel T909. Man liekas tomeer taa ir neliela spiideeshana sev, ka es to varu.

Klau vari varbuut ieteikt kaadu mix no Milsa kur vinsh tos 3 atskanjotaajus un T909 izmanto ? Es labpraat paklausiitos>

a ko tu domaaji ar turntablist wannabees ?

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2003 15:59:55 
man vislabaak iet pie sirds mix ieksh "Liquid Room". Bet par to aatro mixeshanu-citats no pasha maaxlinieka.."

most tunes aren't worth listening to beyond like half a minute....i just pick out the best parts and relate them to the next tune....programming is a hard skill to master....there's almost a psychology to it....pre-turntable era you had to segment your mind....think about a sequence rather than a mix....this is what i was taught....younger dj's don't know how to do that."

:wink:

respekts


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Aug-2003 8:35:04 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
jaa interesants spriedums

bet vai ir tik traki ka daudz dziesmu ir tik sliktas, ka var izmantot tikai pusminuuti

Taa jau ir viena no DJ galvenajaam darbiibaam atrast milziigajaa ierakstu kaudzee to labaako.

taada speeleeshana - programmejot, jau izklausaas peec live showa nevis reaala DJinga. :?

Es meegjinaashu pamekleet to mix no Liquid Room

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited