Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 17:16:13

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 15-Nov-2005 20:18:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
Vai kaads vareetu padaliities ar info par to cik Latvijas lielaakajos klubos maksaa Deejay'iem?????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Nov-2005 22:09:12 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Shaubos, ka tev tadu info kads pateiks... (man piemeram ari gribas zinat).... bet par cenam klubos (dazhados) daudz dzirdets... bet ka reali....

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Nov-2005 22:34:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
nu ar tiem ciparinjiem piperinjiem ir taa, ka , sisteema vecaa veel no90iem gadiem - 5 LVL/h. tas gan atshkjiras kaa kur un kaads dj. puisim no popes noteikti maksaas mazaak kaa Bogdanam un taa. ar bogdanu gan ir pavisam savaadaak - vinjsh sanjem kaapi par setu kaa taadu. ja nemaldos 250 eur/2h. Pats bez 50 lvl ljoti retos gadiijumos kustos aaraa no savas rezidentuuras. katraa klubaa gan taa politika savaadaaka - citur dj pat sanjem meeneshalgu un straadaa uz liiguma pamata. ir arii taadi kardinaala varianti - par 15 LVL tev njem un atbrauc vesels leibls :))))) kaadi6 visaadi van ,der, fon utt lohi. kautkaa taa :)) gan jau ,ka kautko aizmirsu, taapeec palabojiet mani, ja esmu kljuudiijies!

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Nov-2005 23:02:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
no nekaa :cry: liidz daudz :o , atkariigs no vaarda biezuma 8) un taa cik biezhi sho vaardu piemin meediji . standart cena raadas peedeejaa laikaa ir LS. 5 liidz 15 .
jo paatiesiibaa jau ir taadi klauni :twisted: kas , savaadaak shamos nosaukt nevar , atlaujas to dariit , jo redz kurtad , puishi savaadaak nevareeshot paspeeleet .

Patiesiibaa tuksha teema un paceljas jau kuro reizi , taapat tev patiesiibu neviens neteiks , apstaigaa pats klubus un tad redzeesi .

mees savaa Gulbenee daram vienkaarsi , ir piedaavaajums , momentaa tiek apzvaniiti visi paareejie un atrunaata cena , cik uz konkreeto pasaakumu gribeetu sanjemt , taalaak tas kas intereseejas zvana naakoshajam , atbilde , tieshi taa pati kas ieprieksh , piemeeram LS 35 , protams daudzos gadiijumos atrodas kaads klauns kas ir gatavs brauk cauri pus Latvijau arii par mazaaku samaksu .

Es uzskatu , ja DJ nevar par speeli , 4 stundas , nopelniit vienus LS 50 , vispaar nav jeegas to lietu saakt . Un nevajag shajaa momentaa oponeet uz to kad , es jau jauns , es jau mazs , un kaa tad tagad es vareeshu vairaak paprasiit , NEKAD NEVAREESI . Velns paraavis , nevajag chakareet sevi un citus . Protams cita lieta ja tas ir kaads fests ar daudz DJ piedaliishano , tad taa ir cita lieta un lietas buutiiba , var atljauties arii tikai par celja izdevumiem . Nav pretenziju . Jo vienmeer shaadaas reizees buus kaads Biezais vaards kurs noteikti sevi uzskatiis debezsskraapja augstumaa un honoraars arii attieciigi buus x000 un pilniigi vienalga kad paareejie DJ sanjems 00 . Jo vienmeer jau , jebkursh organizators gribees lai uz pasaakumu atnaak milzumdaudz apmekleetaaju , taatad tas biidiitaajs ir vajadziigs un buus vinjam jaamaksaa krietns honoraars , bet nekad nebuus pietiekoshi lai shaadu honoraaru samaksaatu katram :cry: .

Un vispaar jau vechi , pashi vainiigi , kad lielaakaa dalja no Jums patiesiibaa pat nav speejiiga taas 4 - 6 stundas tai klubaa nospeeleet , taa ir shai speelej otraa puse un ne taa labaakaa :shock: .


Top
   
PostPosted: 15-Nov-2005 23:44:43 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
jampampinjiem robezhaas no 1alus - 20 Ls, DJ ar vaardu no Ls 50 - 100. Megazvaigzneem 100+
Info ir aptuvena.

ddff
Quote:
Vai kaads vareetu padaliities ar info par to cik Latvijas lielaakajos klubos maksaa Deejay'iem?????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Nov-2005 0:29:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Dj Igors - zelta vārdi.

Skarbi bet tā nu tas ir. Ja paši necelsim tad neviens cits nepalīdzēs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 16:00:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
lai celtu ciparu TEV JAAKJUUST POPULAARAM! nevis labi jaamochii, vai jaaspeelee uz 2im kjiegjeljiem ar armatuuras stieni, bet JAABUUT POPULAARAM - resp. PIEPRASIITAM. ja tu taads neesi, tad atliek 2 variants vai nu kaadam sabraukt baigi pa ausiim, vai ariii iet uz appisienu.
Reaalaaki ir pirmie 2 var.
tachu, lai buutu populaars - nevis vienas ielas/ciema robezhaas bet jau valsts meerogaa tev ir daudz-daudz-daudz jaaspeelee pa leeto!
protams, lai nechakareetu tirgu, labaak ir seesties uz astes kaadam jau zinaamam dzhekam un braukaat/ziimeeties kur vien var!
var arii protams piedaliities kautkaadaas fabrikaas un raadiit visai valstij savas netiiraas apenes un kaads izskaties kad pielej muuli, un tas ir aatraak un vieglaak, tachu veel gadiem velkaas tev pakalj.

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 16:34:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ciest nevaru vārdu populārs. Tā ir šovbiznesa tumšā puse, un vienīgie kas šajā industrijā pelna ir tie kas spēlējas ar Dj'iem un māksliniekiem kā marionetēm, pie vienas vietas cik viņi populāri. Nokritīs reitings tautā jo kāds būs palaidis baumas ka šitais Dj piemēram narkotikas tirgo vai kā tā un nabaga cilvēku sistēma noskalos uz neatgriešanos.

Man nekad nav paticis jaukt mūziku ar biznesu etc, karoče jau sen esmu sev iebietējis ka neko ar to nekad nenopelnīšu, un nu sapņus pie malas un daros tur tikai tāpēc ka patīk un nevajag man sēdēt nevienam švalim zem tupeles un raustīties ka kaut kur tiešajā ēterā kādu lamuvārdu neizmetu netīši vai mani nenobildē kāds paparacci aizlējušos, vai jebkas nesaprot kaut ko ne tā, bet tas ir man, man Dj nav profesija un nekad arī nebūs. Ja ar to naudu būtu man jāpelna droši vien ka darītos savādāk.

Bet kaut ko tēlot tikai tādēļ lai piemet naudeli, nu ja kādam to gribās provējiet, pēc pāris gadiem var uznākt apskaidrība kā cirvis pierē.

Vajag pašam kruķīties un nezaudēt sevi. Ja pasaulei tavu produktu vajadzēs un mācēsi pats to pasniegt tad arī kaut ko nopelnīsi, ja nevajadzēs tad neko nedabūsi. Un viss. Bet iziet mākslā ar ideju naudu pelnīd kolēģi, tas ir absurds. Mans subjektīvais viedoklis. Subjektu daudz, viedokļu daudz, patiesība starp tiem visiem pa vidu kaut kur.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 16:44:15 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
eh nu jaa labu mantu atrod un panjem taa pareizaa tauta a populars ir tas kas ir labi sareklamets un to aprij lielais pateretaju puulis

secinajumi... ??? ai da nekadi japush trubaaz

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 17:03:05 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
lai celtu ciparu TEV JAAKJUUST POPULAARAM! nevis labi jaamochii, vai jaaspeelee uz 2im kjiegjeljiem ar armatuuras stieni, bet JAABUUT POPULAARAM - resp. PIEPRASIITAM. ja tu taads neesi, tad atliek 2 variants vai nu kaadam sabraukt baigi pa ausiim, vai ariii iet uz appisienu.
Reaalaaki ir pirmie 2 var.
tachu, lai buutu populaars - nevis vienas ielas/ciema robezhaas bet jau valsts meerogaa tev ir daudz-daudz-daudz jaaspeelee pa leeto!
protams, lai nechakareetu tirgu, labaak ir seesties uz astes kaadam jau zinaamam dzhekam un braukaat/ziimeeties kur vien var!
var arii protams piedaliities kautkaadaas fabrikaas un raadiit visai valstij savas netiiraas apenes un kaads izskaties kad pielej muuli, un tas ir aatraak un vieglaak, tachu veel gadiem velkaas tev pakalj.
-
aga, un spelet HITus .... - SCHAZZZ ... ka teikt "tolko shnurki poglazhu"

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 17:28:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Principā tad pietiek arī vispār nepraktizēt to Dj lietu tālāk par Winamp līmeni. Jo ja vajag naudu tad jāpopularizējas uz lielo tautas daļu kas hītus klausās, un tie cik gadījies manīt neskatās uz to cik spēlē labi Djs bet gan uz to kas skan, tātad spēlēt nav jāmāk, tik dziesmas jāmaina. Nu vēl pietēlot vajag bik, drūmu vai viltīgu feisu, mati želejā pēc "Fructis Style " reklāmas, dolče Gabanni utt shits un aidā. Tikai tad jāuzmanās tumšās šķērsielās mājās nākot no tiem tusiem, ka aiz stūra negaida kāds tā domājošs kā es ar beisbolku un benzīnkannu pa rokai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 17:39:13 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
vel tip jatelo ka nezheligi tur groza klokjus skracho mixse utt...

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 18:35:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
sktos baigi uzvilkaaties :)))

Tach sava dalja taisniibas ir gan man - gan jums. Domaa, ka (piemeeram) Bogdanu kkaads njem uz speeleem taapeec, ka vinjsh kautkaa ljoti kruta un neatkaartojami speeleetu?! muljkjiibas - vinjsh savu kaapiiti sanjem taadeelj, ka 2 dienas nedeeljaa skan pa EHR!
Viss - P O P U L A A R S! es jau nesaku, ka slikti speeleetu, vai ko. vnk - atpaziistams. vai speelee popsu?! nee!
iR jau dazhaada veida popularitaates - labs, sliktas.
Jaa - es ar speeleeshanu pelnu naudu~! un man IR svariigi cik man samaksaas, un vai es buushu pieprasiits arii peeC meenesha! Protams, man arii patiik tas, ko es daru! Ja nepatiktu - nedariitu. Tachu ,lai man maksaatu pietiekami lielu naudinju - man iR jaakljuust atpaziistam! Muusdienu kapitaalisma apstaakljos pilniigi viss ir bizness.
Par to speeleeshanu prieka peec- laba lieta! apsveicu!

Atcerieties to, ka neviens no mums nespeelee neko unikaalu, un nav arii neaizvietojamu dju!

Tas ir tikai mans viedoklis.

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 18:55:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
A vot Bogdanu ņem tāpēc ka viņš ir labs Dj. Un tādēļ arī ticis iekš EHR. Dj ne jeu tikai spēlē mūziku bet arī zin mūziku. Tas nav tikai tā ka nu tagad top 40 noklausījāmies, bītā trāpījām un esam labie Dji. Iekš tā dance box utt pat tāds cilvēks kā es kas elektronisko klubu mūziku neklausās pat reti dzirdot ieklausa visādus interesantus jaunumus utt. Padomājam cik tur daudz slaveni gabali ir skanējuši pirmoreiz te LV, un kur pēc tam izplatījušies. Labs DJ seko līdz tam kas notiek un saprot kas taps atzīts par labu un kas nē. Tas ir kā mūzikas kritiķis un izpildītājs vienlaicīgi un tieši DJ nes tautai mūziku, citādi mēs te neko nebūtu dzirdējuši. Pliku tusu uz hītiem norullēs arī kompjūters.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2005 19:00:49 
Njaa... skatos interesants un nedaudz saapiigs tematinjsh te aizskarts...
Arii eermiigais iesaistiijies debatees, hihihi :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited