Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 16:08:26

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: portativais dators
PostPosted: 14-Dec-2004 0:32:01 
Vajadzeetu iegaadaaties portatiivo datoru darbam ar muziku, bet iisti nesaprotu kaadiem tehniskiem raadiitaajiem jaapieversh lielaaka uzmaniiba! Varbuut kaads var ko ieteikt, vai varbuut piedaavaat!


Top
   
 Post subject: Re: portativais dators
PostPosted: 14-Dec-2004 1:07:39 
Karoche runaajot par portatiivo kompi muuzikas vajadziibaam. Vispaar jau taa ir baigi laba lieta. Eerti, praktiski un vienmeer liidzi. Bet ir diezgan saaliits prieks. Principaa ja interesee tikai veidot (komponeet) muzonu veel var straadaat ar daudz maz seerijveida noutbuku. Vajag kaadu vismaz 3. pentiumu ar apm 256 RAM. Cita lieta ir ja vajag to saveidoto muzonu atskanjot publiki no taa noutbuka. Tad ir ieteicams, lai gan taa zarna buutu peec iespeejas lielaaka (mazaak raustiisies un lagos). Ziepes saakas ar skanjas karti. Parasti programmas (taadas kaa "Traktor DJ Studio" u.c.) prasa lai kompii buutu skanjas karte ar vairaak izejaam nekaa vienkaarshi line out. Te nu ir ko padomaat, jo cik es zinu seerijveidaa taadas skanjas kartes iekshaa parasti neliek. Progas jau iet, bet nesanaak nekaads monitors , austinjaas. Pats 6 meeneshus atpakalj iegaadaajos noutbuku un shito lietu mekleeju, rezultaataa man ir parasta skanjas karte (integreeta) kas izpauzhas ar 1 Line out, 1 line in un viss. Komponeeshanai der lieliski, bet atskanjoshanai 50%-iigi. Un noutbukam ir viena nelaime - neko peec pirkshanas nevar nomainiit, ja vien neesi radioelektronikas monstrs un nevari tur visas iekshas pats paarlodeet. Taapeec kad nolem pirkt tad kaaaaaaartiiiigi apdomaa to lietu. Var teikt taa - Noutbuks-briiviiba, stacionaarais-iespeejas. Un cena protams ja njem jaunu tad vismaz 700 Ls.
AA, un veel, ja kaads zin tad kaadu iespaidu uz muzona razhosanu atstaaj tas "Centrino" procis? Esmu dzirdeejis ka shie itkaa dazhaas jomaas atpaliek.


Top
   
 Post subject: Re: portativais dators
PostPosted: 14-Dec-2004 1:29:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Kad izveelies to kompi tad apskati kaada tam verkjim iekshaa ir skanjas karte. Gan tas kaada firma to ir razojusi (normaalu firmu kompjiem buus normaalu firmu skanjas kartes), gan arii tas, kaa tas riiks skan (vai nerodas nereaali fona trokshnji). Redz noutbuku nevar sazemeet, un ja vinsh duuks, tad ar to naaksies samierinaaties. Bet nu ja peerc jaunu, tad otraa iespeeja ir mazaaka.


Top
   
 Post subject: Re: portativais dators
PostPosted: 14-Dec-2004 10:05:19 
Cik noprotu, tad labaak shaadam port. datoram pievienot aareejo skanjas karti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2004 10:12:57 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
viewtopic.php?t=1100



bet vispar labak Stacionarais PC

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2004 19:32:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Var jau tam noutbukam piebliezt external skanjas karti, tad veel otru monitoru (lai pikselji vairaak, un vieglaak straadaat), bet to visu staipiit sev liidzi ir baigais chakars. Man jau pietiek ar to ka jaanaasaa baroshanas bloks, kas principaa ir neliels, bet kad jaadabuu ieksh somas, tad vairs tik mazs un viegls neliekas. Un somai arii ir ofic jaabuut speciaalai (ja nopirksi tad redzeesi cik tas biezhi netiishaam kaut kur atsitas). Visi tie aksesuaari to portatiivo paarveido par stacionaaru PC. Manupraat vieniigaa jeega njemt noutbuku speciaali prieksh muzona taisiishanas ir ljoti pacilaatiem purniem, kas grib komponeet parkaa, pie dabas kruuts un putnu dziesmaam, bet reku nu var uznaakt lietus, vai sliktaak kaarteejais narkomaanu reids, kas beigsies ar tukshaam rokaam un zilaam aciim, jo par portatiivo kompi labaaku preci uz ielas nozagt tochna nevar (cenniks kaa mashiinai, bet svars un izmeers ljoti mazs), un ar noutbuku rokaa arii nekaadus Jackie-Chan trikus neuztaisiisi. Pie tam portatiivos kompjus NEVAR apdroshinaat. Augstaakais riska faktors.
Bet nu izveele protams ir tavaas rokaas. Pats es arii lietoju portatiivo, vieniigi pamataa tas man kalpo kaa kompis darbam, maaciibaam, un tikai tad muzonam. Nepaartraukti braukaaju no vienas vietas uz otru, dziivoju 2 pilseetaas. Te nu nekas noutbuku neaizstaas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 9:24:24 
''Vajadzeetu iegaadaaties portatiivo datoru darbam ar muziku, bet iisti nesaprotu kaadiem tehniskiem raadiitaajiem jaapieversh lielaaka uzmaniiba! Varbuut kaads var ko ieteikt, vai varbuut piedaavaat!"

Kadam darbam ar muziku?
winapma klausisanai - noutbuks der.
dj darbam - ja gribi izspiest kvalitati - makintosh daudz mazs novers bitu zudumu un saglaba stereobazi
muzikas veidosanai - nu viskrutakais apple, var meginat dzities pakal ar invalida kartinu stacionarai sistemai, jo NEKAS nevar aizvietot pro monitoringu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 20:27:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Jautaajums taadaa gadiijumaa ir taads: Ko tu gribi ar to muzonu dariit?

Ja ir idejas razhot profesionaali, maastereet studijaas par druumo pikji, cept diskos un cereet uz platiinu, tad taadaa gadiijumaa nebuus probleemas iegaadaaties tam noutbukam arii kaut veel 3 kompjus ar visaadiem tur PRO verkjiem klaat, taa teikt tajaa cenu bukjetee tas lielu lomu nespeelees.

Ja taisi maajaas muzonu ko palaist shad tad klubaa, vai vienalga ko ar to dariit, un neesi perfekcionists tur, kur to ne obligaati vajag, noutbuks ir pietiekams dzelzis lai to veiksmiig dariitu. Un ja kaadu neapmierina kvalitaate, tad neaizmirsiisim ka ljoooooti daudz kur klubos speelee no piraatiskiem vai pashrakstiitiem diskiem, kas ir tapushi ta pat no labaakajaa gadiijumaa 192 kB/s bitreita MP3 failiem. Kur tad te ir taa kvalitaate un ideaalums. Neesmu dzirdeejis ka kaads ietu pie DJ un teiktu: "Klausies, veciit, naakamo plati noslauki labaak, tev tur 3 putekljus adata aizkjeera."
Bet nu ir arii cilveeki kam patiik sterilizeet traukus un mainiit zekjes 5 reizes dienaa.
Ir protams taadi komponisti, kam nepietiek ar iespeejaam ko piedava portatiivais kompis, bet liidz taadam liimenim ir jaaaug. Gribeetu redzeet kursh var iedot te savu sakomponeeto gabalu, un deret uz to, ka neviens lielaakais profs uz noutbuka nepaveiks neko taadu...... Mosh taa arii vajadzeetu saakt. Tad var runaat taalaak par tehniskajaam iespeejaam. Pie tam ja vajag tos gabalus maastereet, tad neviens neaizliedz ierakstiit tos failus diketee, iebaazt kaadaa kompii kam ir visaadi tur super tehnikas sasniegumi klaat, un izdariit to tur. Un noutbukaa veidots fails neatskirsies no PC veidota faila. Un nekaadi zudumi tur arii nebuus.
_____________________________________________________________
atgaadinu,ka viss mans teiktais ir mans subjektiivais viedoklis, jo esmu subjekts, un teoreetiski objektiivi spriest par teemu nevaru...........


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 21:30:18 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
piekriitu visam, jo nupat no notebooka gandriiz nekas nav atkariigs (iznjemot gadiijumus, kad operee ar softsynths)- daudzcelju rakstiishanai der arii jebkaads P III, aareejais interfeiss ir apriikots ar savu DSP (real time FX, ADC, utt.). CPU procesaa piedalaas tikai lai nomanageetu visu to streamu uz diska. Par Reason un citaam uz soft procesu baazeetaam lietaam gan nevaru pateikt, tomeer tagad redzu, ka notebook peec parametriem neatpaliek no desktop.

ddff


Quote:
Jautaajums taadaa gadiijumaa ir taads: Ko tu gribi ar to muzonu dariit?

Ja ir idejas razhot profesionaali, maastereet studijaas par druumo pikji, cept diskos un cereet uz platiinu, tad taadaa gadiijumaa nebuus probleemas iegaadaaties tam noutbukam arii kaut veel 3 kompjus ar visaadiem tur PRO verkjiem klaat, taa teikt tajaa cenu bukjetee tas lielu lomu nespeelees.

Ja taisi maajaas muzonu ko palaist shad tad klubaa, vai vienalga ko ar to dariit, un neesi perfekcionists tur, kur to ne obligaati vajag, noutbuks ir pietiekams dzelzis lai to veiksmiig dariitu. Un ja kaadu neapmierina kvalitaate, tad neaizmirsiisim ka ljoooooti daudz kur klubos speelee no piraatiskiem vai pashrakstiitiem diskiem, kas ir tapushi ta pat no labaakajaa gadiijumaa 192 kB/s bitreita MP3 failiem. Kur tad te ir taa kvalitaate un ideaalums. Neesmu dzirdeejis ka kaads ietu pie DJ un teiktu: "Klausies, veciit, naakamo plati noslauki labaak, tev tur 3 putekljus adata aizkjeera."
Bet nu ir arii cilveeki kam patiik sterilizeet traukus un mainiit zekjes 5 reizes dienaa.
Ir protams taadi komponisti, kam nepietiek ar iespeejaam ko piedava portatiivais kompis, bet liidz taadam liimenim ir jaaaug. Gribeetu redzeet kursh var iedot te savu sakomponeeto gabalu, un deret uz to, ka neviens lielaakais profs uz noutbuka nepaveiks neko taadu...... Mosh taa arii vajadzeetu saakt. Tad var runaat taalaak par tehniskajaam iespeejaam. Pie tam ja vajag tos gabalus maastereet, tad neviens neaizliedz ierakstiit tos failus diketee, iebaazt kaadaa kompii kam ir visaadi tur super tehnikas sasniegumi klaat, un izdariit to tur. Un noutbukaa veidots fails neatskirsies no PC veidota faila. Un nekaadi zudumi tur arii nebuus.
_____________________________________________________________
atgaadinu,ka viss mans teiktais ir mans subjektiivais viedoklis, jo esmu subjekts, un teoreetiski objektiivi spriest par teemu nevaru...........


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 23:20:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Jautaajums taadaa gadiijumaa ir taads: Ko tu gribi ar to muzonu dariit?
......
Gribeetu redzeet kursh var iedot te savu sakomponeeto gabalu, un deret uz to, ka neviens lielaakais profs uz noutbuka nepaveiks neko taadu......[/b] Mosh taa arii vajadzeetu saakt. ...............

nu labi...vareetu arii dereet.....jautaajums tikai ko katrs domaa zem vaarda komponeet.....vai taa ir Auglju cilposhana, vai nopietns darbs....

...aizsuutiiju konkursam vienu dziesminju(nezinu, kad Maaris izliks), un ja man kaads varees pieraadiit, ka uz noutbuka arii var taadu uztaisiit uz shodienu....... :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2004 8:34:29 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Quote:
Jautaajums taadaa gadiijumaa ir taads: Ko tu gribi ar to muzonu dariit?
......
Gribeetu redzeet kursh var iedot te savu sakomponeeto gabalu, un deret uz to, ka neviens lielaakais profs uz noutbuka nepaveiks neko taadu......[/b] Mosh taa arii vajadzeetu saakt. ...............

nu labi...vareetu arii dereet.....jautaajums tikai ko katrs domaa zem vaarda komponeet.....vai taa ir Auglju cilposhana, vai nopietns darbs....

...aizsuutiiju konkursam vienu dziesminju(nezinu, kad Maaris izliks), un ja man kaads varees pieraadiit, ka uz noutbuka arii var taadu uztaisiit uz shodienu....... :twisted:
-
Varbut vel ir alternativais links? ja nebus sheit - gribu iechekot. kads stils ir?

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2004 9:47:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:

nu labi...vareetu arii dereet.....jautaajums tikai ko katrs domaa zem vaarda komponeet.....vai taa ir Auglju cilposhana, vai nopietns darbs....
Es netaisu muzonu lai ar to pelniitu naudu, tapeec nemaaku teikt vai tas ir nopietns darbs, bet shai lietai es pavirshi un ar jokiem arii nepieeju. Nemaaku neko teikt par Auglju Cilpaam, jo vienkaarshi neesmu to progu redzeejis. Laikaa kad saaku shito visu biidiit gan taads FL izskaneeja gaisaa, bet nesadabuuju nekur tik aatrii, kaa tiku pie (cik peec izlasiitajaam diskusijaam noprotu) labaakiem softiem. Laika gaitaa esmu izgaajis cauri visai "Reason" brigaadei, pashlaik galvenokaart darbojos ar Reason 2.5, un domaaju ka tad kad iznaaks 3., tad arii pie taa buus jaatiek. Un nav man pagaidaam veel gadiijies kaut kur saklausiit tik revolucionaari, uztaisiit neiespeejamu fishku kaadaa dziesmaa, ka buutu pa logu jaaizlec. Arii ar vienkaarshaam progaam var paveikt briinumu lietas, ja vien ir pareizais piegaajiens. Protams simfonijas es nerakstu, bet par komponeeshanu jebkuraa gadiijumaa uzskatu skanjdarba radiishanu no 0, labi palaboshu, no 1 - neesmu nevienu sampli prieksh progas veel pats ierakstiijis no instrumenta dziivee.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2004 9:59:32 
Runa jau nav par to ka noutbuks var eksportet vai importet vai apstradat materialu sudigak par stacionaro sistemu, ne vins to spej! Kasjaks ir muzona veidosanas procesa: kads ir redzejis videjo, pusmiliona vertigo studiju ar pultu ednicas galda izmeros, derevibrejosam sienam in visu parejo, gribu teikt ka viss kas ir zem ta ir ekonomija uz kvalitates, skanasrezisieru uzdevums: lai visas veidotas skanas skanetu kopa, tecetu ka udens, tas saucas masterings kurs pofesionalaja limeni prasa visus sos izdevumus. Nezinu ka uz noutbuka var veidot so processu, jo tik pat labi varu deret ka ja ierakstit uz noutbuka materialu un ieslegt to pec tam uz 5-10 000$ vertigajiem monitoriem - ausis uzspraugs no briesmam - VISS BUS SKIBI!!!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2004 13:58:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
atkal aizmirsu ielogoties tas gabals pagaans.ogg - ir tas ko es suutiiju...skat uz augshu.... :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2004 17:52:20 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Push tavu linku iznjeemu

Tava dziesma ielikta sheit.
http://sublevel.shipis.lv/pagaans__www.mikseris.lv.ogg


Uz balsoshanu uzlikshu visticamaak tikai peec jaunaa gada.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited