Grupas The WoW jaunais singls "Let Me Out"

Grupa “The WoW” iepazīstina klausītājus ar savu pirmo singlu “Let Me Out”, kas jau šajā nedēļā būs klausāms Latvijas radio stacijās.
“The WoW” sevi kā muzikāli spēcīgu komandu Latvijas popkultūrā pieteica 2010. gada pavasarī, sniedzot koncertus dažādās Latvijas pilsētās un uztājoties vairākos vasaras festivālos, tai skaitā “Positivus”, “Pīlādzis” un “Piena festivāls”, kurā tika arī prezentēts, sadarbībā ar grupu “Instrumenti” ierakstītais, singls “Freaked Out”.

2011. gada pavasarī “The WoW” dziesma “Adore” iekļauta režisora Pāvela Gumennikova veidotajā filmā “Es mīlu Tevi, Rīga”.
Electro-pop grupas “The WoW” sastāvā apvienojušies profesionāli mūziķi ar daudzu gadu muzikālo un skatuves pieredzi - soliste, “Sony Jazz Stage” laureāte Maija Gaile, basģitārists Valters Sprūdžs, kas sadarbojas arī ar Goran Gora, bundzinieks Uģis Eihvalds no grupas “Sigma” un ģitārists Jānis Lācis.
“The WoW” unikālo skanējumu veido Uģa grūvi, Valtera eksperimenti, Jāņa fanks un Maijas ekspresīvais un reizē maigais vokāls.

Grupa šobrīd strādā pie nākamā singla un jau drīzumā plāno ierakstīt savu debijas albumu. Jauno singlu “Let Me Out” producējis Reinis Sējāns un miksējis Gatis Zaķis.
Klausies “Let Me Out” arī “The WoW” mājas lapā: .

Komentāri

Pievienot jaunu komentāru

  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.