Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 16:12:53

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
PostPosted: 27-Mar-2011 9:30:02 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="GTC Studio"]

[b]Jautājums administrācijai (Mārim & Co):[/b]
Ko tad īsti sagaida ''Mikseris'' forums? Kādas izmaiņas/uzlabojumi ir gaidāmi? Varbūt ka vari painformēt kaut ko vairāk, lai lietotāji var ieteikt kādus optimālus risinājumus/ieteikumus.
Personīgi, es padomāšu par sadaļu struktūru, balstoties uz esošo + to optimizējot. Pagidām man ir pašvaki ar brīvo laiku, bet, kā saka: ''tik līdz kā, tad arī ...''.
Varbūt forumieši, arī Krupis var apkopot jau minētos ieteikumus, un postēt attiecīgajā sadaļā [url=viewtopic.php?f=3&t=4848&start=15]''Jauna foruma versija''[/url]
G.[/quote]

Jā, arī mani interesē, KĀDAS būs šīs gaidāmās pārmaiņas un KĀDĒĻ tās ir iecerētas..
Arī man ir pašvaki ar brīvo laiku, bet visnotaļ Tevi, GTC, atbalstu! :)
Savus ieteikumus pēc Tava padoma pārceļu uz topiku 'Jauna foruma versija':
viewtopic.php?f=3&t=4848&p=33333#p33333


Top
   
PostPosted: 29-Mar-2011 10:28:45 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Rēcīgi, ka jaunumu ieviešana beidzas ar kaut kādas sadaļas nogriešanu pavisam. Krupis ir dabūjis individuālu smilšukasti "Sintezatori", kurā pārējie nav welkomēti. Pats raksta, pats cenzē, nevienam nerāda...


Top
   
PostPosted: 29-Mar-2011 12:06:14 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
[quote="Fun Fan"]Rēcīgi, ka jaunumu ieviešana beidzas ar kaut kādas sadaļas nogriešanu pavisam. Krupis ir dabūjis individuālu smilšukasti "Sintezatori", kurā pārējie nav welkomēti. Pats raksta, pats cenzē, nevienam nerāda...[/quote]
Fun Fan, labs, baigi uzjautrināja! :D

G.


Top
   
PostPosted: 29-Mar-2011 14:29:02 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:
Rēcīgi, ka jaunumu ieviešana beidzas ar kaut kādas sadaļas nogriešanu pavisam. Krupis ir dabūjis individuālu smilšukasti "Sintezatori", kurā pārējie nav welkomēti. Pats raksta, pats cenzē, nevienam nerāda...

NJaa nu peec jaunaakas foruma versijas uzlikshanas taa administreeshana ir kluvusi mega sarezhgjiitaaka. tad nu taa sanaaca, ka kaads tika pie individuaalas foruma sadaljas :D

Tagad atgriezu atpakalj pieejamu visiem.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
PostPosted: 30-Mar-2011 6:00:08 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="Fun Fan"]Rēcīgi, ka jaunumu ieviešana beidzas ar kaut kādas sadaļas nogriešanu pavisam. Krupis ir dabūjis individuālu smilšukasti "Sintezatori", kurā pārējie nav welkomēti. Pats raksta, pats cenzē, nevienam nerāda...[/quote]

Tas bija labais, Fun Fan! Man arī patika! :D
Bet es domāju, kāpēc neviens nenāk manā kastē spēlēties? – malas par augstu, nevar pārrāpties.. :D

[quote="Maris Mezroze"]NJaa nu peec jaunaakas foruma versijas uzlikshanas taa administreeshana ir kluvusi mega sarezhgjiitaaka. tad nu taa sanaaca, ka kaads tika pie individuaalas foruma sadaljas :D
Tagad atgriezu atpakalj pieejamu visiem.[/quote]

Nu re – viss labs, kas labi beidzas.. :)
Foruma jaunāka versija.. Tādēļ es esmu visai skeptisks pret visādiem (uzspiestiem) jauninājumiem, jo ne vienmēr jaunais ir labāks par veco – ierasto..
Vai šī "foruma jaunā versija" ir kaut kādi saistīta ar gaidāmajām pārmaiņām Portālā?
Man ir vēl viena fiksā ideja (laika trūkuma dēļ rakstu to šeit) :
Portāla sāmumlapā labajā pusē ir sleja 'Forumā', kur redzamas pēdējo 10 postu sākumfrāzes.
Priekšlikums: palielināt šo skaitu no 10 uz 20 – vietas tur pietiek, visa apakša brīva!
Atvainojos, ka atkal nevietā to ierakstīju..
Man ir doma (kad būs vairāk laika) paložņāt pa visu Forumu un VISAS tur minētās idejas par Foruma uzlabošanu salikt vienuviet – topikā 'Jauna foruma versija', lai Adminam būtu vieglāk saprast, ko tieši no viņa vēlas..
Nezinu, kā būtu labāk – kopēt pašu ideju vai uzdot linku uz attiecīgo postu?..
Krupis (atkal steidzas..)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited