Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Apr-2024 8:35:05

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 9:49:58 
Quote:
Vareetu ari Aikon, Vartaburger un Amm izlikt savus pirmos(kautvai pedejos) mixus apskatei un tad lai tauta novertee. Jo juus tik pateicat ka tas ir suuds un viss! Man no taa skaidraaks nekas nepalika. Ja juus uzskatat sevi par profesionaaliem, tad varejaat pateikt ko vairaak.
Tas no kā tev mācīties:




http://www.dancebility.nl/music/ModernT ... Remix).mp3

:twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 10:20:44 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Nu super !!!!!!!!!!!!!!!!!


es uztaisiju kautko latviski bet tas jums ir nepienjemami. Vissam jaabut ir angliski . Tas nozimee tradicionali?Moderatr, izsludini konkursu par labako Latviski veidoto club mixu vai ko lidzigu (menejo neliec).
-
Domaju to var organizet shi portala ADMINISTRACIJA --- tiri konkursu, kas bus uz galvenas lapas ... + var pat balvas izdomat + pie ta visa pieaicinat PRO cilvekus...
.. lai labakais Musicmakers varetu dabut kadu kontraktu .. utt ...
--
--
apnika jau LV tikai visadas fabrikas utt ....... vajag klubu virziena ari kaut ko darit ... citadi visi aizgaja uz tiro komerciju, popsnju.....
.....

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Mar-2005 10:52:17 
Dārgais Ronogy, nevajag saakt stresot, gribu pateikt ka neesmu nekaads profesionalis, nezinu no kurienes tev tada informaacija, bet kad uztaisiiju pirmo gabalu tas bija 98 gadaa, tad veel latvijaa cilveekiem veel sapnos neraadijaas taadas programmas kuras tagad tev ir pieejamas, tur jau ir taa atshkiriiba. Ja tev ir interese tad te vari paklausiities manus dazhus veikumus http://www.soundclick.com/bands/4/vartaburgermusic.htm . Ar cienju...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Mar-2005 20:30:45 
Labi dodiet shurp emailus vai pasakiet kur var publicet to reason failu,a to man jau zaib... klausities par to ejay. tikai tur protams truuks vairaakas skanjas it sevishki ieksh nn-19. Balsi sagraiziju Audition 1.5 un tad sabaazu redrumaa. Un ar mikrafonu man viss kartibaa, vienkaarshi gribeeju panaakt liidziigu vokaalu, kaads ir pedejo gadu Scooter un Brouklin Bounce dziesmaas (varbut kads zin kaa vinji to panaak?)

:idea: Dawhite'm ir laba ideja par to konkursu vai ko lidzigu, jo domaaju ka kautkas taads piesaistiitu daudz cilveeku un noteikti vairotu Miksera popularitaati.

ok te buus nedaudz cits stils. Kautgan par hiphopu nefanoju,tomeer kautkad pagajushogad prikola peec iemochijaam vienu gabalu kuram vaardus un muzonu domaajaam uzreiz un galarezultaataa dazhu stundu laikaa radaas Alkashu rap himna 2004. Neuztveriet sho dziesmu nopietni,bet kaadu komentu iemetiet :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Mar-2005 20:32:47 
aaaaaaa reku links:

http://clublife.ru/tracks.php?person=2061


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Mar-2005 23:27:28 
Quote:
Labi dodiet shurp emailus vai pasakiet kur var publicet to reason failu,a to man jau zaib... klausities par to ejay. tikai tur protams truuks vairaakas skanjas it sevishki ieksh nn-19. Balsi sagraiziju Audition 1.5 un tad sabaazu redrumaa. Un ar mikrafonu man viss kartibaa, vienkaarshi gribeeju panaakt liidziigu vokaalu, kaads ir pedejo gadu Scooter un Brouklin Bounce dziesmaas (varbut kads zin kaa vinji to panaak?)
Aber lūdzu 8) aikonn@inbox.lv :twisted: Gaidu failu, peec tam buus komenti un rekomendaacijas :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Mar-2005 16:33:57 
nu noreecos es lasot sho visu!! ::)))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Mar-2005 22:58:17 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Vel par treku SPELE DJ...
-
.. klausos klausos - vispar kaut kas kjer ...
-
.. bet zini ko? --- 1) Partaisi vokalu lai butu saprotamak dzirdami vardi ...
2) paspelejies ar stereo zonas paplashinashanu ... un varbut vel kadiem efektiem uz sintjuku...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Mar-2005 16:25:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
* Alkashu Rap himna 2004(Roland picture) - šī ir smieklīga dziesma, bet labā nozīmē, tāda kā joku dziesma, stilīgi. Vajadzētu to nosūtīt uz Radio SWH smieklīgo dziesmu topu "Radio Lāga" (kur rīta pusē Fredis & Ufo vada raidījumu). Es to nopietni :idea:

* Speelee DJ [2005 Ronijs Jelgava] - kaut kur jau dzirdētas skaņas, bet stilīgi.

P.S. Šis ir neprofesionāļa viedoklis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 12:38:02 
par tiem reason skaneejumiem.....es laikam metos tajaa frontee ka tas nav reason hh DOD MUMS *.RSN vai rns (x3) 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Jun-2005 14:32:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Sveix RONOGY!!!!

Skaidrs, ka šitais ir domāts 1, 2, 3, 4, 1, 2, 3, 4, utt.....club pasākumiem va ne?
Drīst es izgriezīšu bas bočkas semplu?':D' Tu to dabūji no REASON Drumkitiem? Man ir pats pirmais aparāts un tam tādas bočkas nav.

Bet tas otrs gabals ir garām - pirmkārt - teksts, nu nezin, vai tas ir smieklīgi????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Jun-2005 15:41:18 
bas bočkins :O


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jun-2005 12:31:29 
''Speelee DJ'' nesen labi nodereeja paniikushas publikas uzkurinaashanai... 8)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited