Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Apr-2024 0:53:23

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: pults
PostPosted: 13-Feb-2006 11:19:15 
sveiki!

Zinu jusu viedokli par Behringer produkciju, bet tomer gribetu dzirdet jusu atsauksmes par Behringer MX9000 konsuli.


http://www.behringer.com/MX9000/index.cfm?lang=ENG


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2006 11:29:10 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Jan-2006 13:45:01
Posts: 26
Domaaju, ka peerkot Behringer vienkaarshi nometiisi zemee kaudzi naudas. :( Laikam bagaats esi? :( Peedeejaa laikaa esmu paarliecinaajies, ka pat sameeraa viduveejas klases aparaatu razhotaajiem nevar ticeet, ko vinji raksta (konkreetas firmas nemineeshu...) specifikaacijaas.
Pats arii kaadreiz sapirkos leetos aparaatus, tagad taisos no tiem valjaa. Paardot taadus var labi, ja pa puscenu. Rezultaataa teiciens - skopais maksaa divreiz - ir pilniibaa attaisnojies.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2006 11:35:39 
paldies par jusu viedokli!

......pirms tam ari esmu stradajis ar behringer pulti(shis serijas) un nekadas problemas man nav bijushas......

shi pults maksa ~810Ls

es gribetu dzirdet pamatotus viedokljus..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2006 15:37:12 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Jan-2006 13:45:01
Posts: 26
Jaa, un es arii esmu straadaajis ar Behringer produktiem!
Paldies Dievam, neko no shiem produktiem neiegaadaajos.
Kaapeec neizveelies Soundcraft? :wink:
Domaaju, ka mans viedoklis ir pamatots. Un tas, ka pults maksaa 800 LVL nav vispaar nekaads kvalitaates kriteerijs.
Nu vai tieshaam tu domaa, ka var nopirkt Mercedes S600 par Hyundai Getz cenu?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2006 16:50:24 
Quote:
Jaa, un es arii esmu straadaajis ar Behringer produktiem!
Paldies Dievam, neko no shiem produktiem neiegaadaajos.
Kaapeec neizveelies Soundcraft? :wink:
Domaaju, ka mans viedoklis ir pamatots. Un tas, ka pults maksaa 800 LVL nav vispaar nekaads kvalitaates kriteerijs.
Nu vai tieshaam tu domaa, ka var nopirkt Mercedes S600 par Hyundai Getz cenu?
ar to, ka neesi shos produktus iegadajies....nu...nevar pamatot...

stradaju ar behringeri MX3242X pulti apmeram gadu un nekadus parsteigumus ta ari nesagaidiju ne lietu, ne +40C, ne minusos.Viss gaja.....kanali stradaja...potchi rukaja....visas gaisminjas dega :D ...
MX9000 manas acis iekrita ar savam iespejam, kuras ir parsvara tikai lielajiem FOH konsuliem.(katram kanalam indekators,8 subgroup,phatom uz katriem 8 kanaliem,24 kanali+24B kanali,iebuvetais talkback(nu tas nav no tiem labakajiem), utt.....,kas protams nav LX7ii serijai......

Protams, cena ir diezgan maza, un ekvalizejot signals tiek kropljots vairak neka soundcraftam, yamahai, midas, Allen & Heath ...,bet tomer par Hyundai Getz ari negribas maksat Mercedes S600 cenu.

par sho naudu var iegadaties Soundcraft LX7ii 32ch vai kaut 24ch?!?


(neesmu nekads profinsh..tatad varu pieljaut shadas tadas muljkibas 8) )


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Feb-2006 22:46:37 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
izsaku liidzjuutiibu. Ja visas mineetaas funkcijas ir taas, kas ljauj sho pulti nosaukt vai saliidzinaat ar zemaak mineeto razhotaaju produktiem, tad jau viss ir kaartiibaa. Ekvalaizera aarpraatu, preampa trokshnjus un THD un vispaar jebko var norakstiit uz cenu.

Apmeeram shadi- nu jaa, es apnjeemos uztaisiit jums galdu, bet Altendorf zaagim nepietika naudas, tad nu ar fuksiiti... jaa, ir jau tas galds taads robains, staav uz trim kaajaam, shkirbaas pazuud moneetas, virsma chiikst un krakshkj, varbuut reizi nedeeljaa jaasaliek no jauna, jo ir sagaazies, utt. Bet bija tak reaali leetaaks, vai ne!?!

Ja ir iespeeja (pashcienja un pasuutiitaaji pieljauj) lietot shaadu tehniku un priecaaties, ka arii shodien deg visas gaisminjas un faderi ir izkustinaami no vietas, tad taa ir neticama veiksme un labi nostaadiits bizness. Man jo dienu, jo trakaak- tagad pat lauku kapelas suuta raiderus, kur prasa Midas XL4.

ddff

Quote:
stradaju ar behringeri MX3242X pulti apmeram gadu un nekadus parsteigumus ta ari nesagaidiju ne lietu, ne +40C, ne minusos.Viss gaja.....kanali stradaja...potchi rukaja....visas gaisminjas dega :D ...
MX9000 manas acis iekrita ar savam iespejam, kuras ir parsvara tikai lielajiem FOH konsuliem.(katram kanalam indekators,8 subgroup,phatom uz katriem 8 kanaliem,24 kanali+24B kanali,iebuvetais talkback(nu tas nav no tiem labakajiem), utt.....,kas protams nav LX7ii serijai......

Protams, cena ir diezgan maza, un ekvalizejot signals tiek kropljots vairak neka soundcraftam, yamahai, midas, Allen & Heath ...,bet tomer par Hyundai Getz ari negribas maksat Mercedes S600 cenu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Feb-2006 1:40:14 
Cik es biju dzirdejis dj bheringer produkcija krasaini atskiras no studijas mikseriem. Es ari biju lietojis bheringer dj aparatus un ka daudzi no klatesosiem zinu ka ar to nevar norm stradat ja neesi mazohists. Bet par bheringer studijas tehniku tauta baumo ka ir tiri ok. Ka avotu varu minet dj.ru forumu kur aprunaja tiesi bheringer studio, iesaku paskatities tur.

Ps kaut vai man pasam tikai no viena varda bheringer klust sudigi. :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Feb-2006 5:41:30 
Quote:
...Man jo dienu, jo trakaak- tagad pat lauku kapelas suuta raiderus, kur prasa Midas XL4.

ddff
kaa teica cheburashka: mees ceelaam, ceelaam.. un beidzot uzceelaam ;)
tas tak labi ka taa latinja ikpalaikam kaadam ari paceljas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Feb-2006 12:31:22 
Jusu viedoklis ir skaidrs par Behringer produkciju!

Vai kads ir stradajis tieshi ar MX seriju? Vai ar sho seriju ir bijushi kadi "gljuki"?

Vai kadam ir MX 9000? Ka vinja sevi ved pasakumos?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Feb-2006 12:35:15 
Lugums ddff..

Vai var ludzu salidzinat MX9000 un LX7ii 24ch.,vai ieteikt kadu citu analogisku pulti par pinjemamu cenu?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Feb-2006 14:29:46 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Lai to izdariitu man buutu vajadziigas abas pultis uz testu laboratorijaa. Ja LX7 veel vareetu panjemt, tad ar Behringer buus gruutaak. Turklaat peec visa redzeetaa no Behringer puses man nav ne mazaakaas veeleeshanaas kaut ko vairaak apskatiit. Varbuut varam aprobezhoties ar pienjeemumu, ka LX7 ir pults, bet Behringer zinaatniski-ekonomisks eksperiments, kura jeegu konsekventie latvju baalelinji dazhkaar nesaprot.

ddff

Quote:
Lugums ddff..

Vai var ludzu salidzinat MX9000 un LX7ii 24ch.,vai ieteikt kadu citu analogisku pulti par pinjemamu cenu?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Feb-2006 14:47:38 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Peec apraksta velk uz mazo versiju Series TWO no Soundcraft. Gan shim ULI garadarbam, gan LX7 ir tikai 6 aux. Muusdienaas, kad katrs sevi cienoshs maakslinieks veelas pa monitoru liinijai, ar sho vareetu buut pamazaak. Ar 8 var saakt leenaam dziivot- 6 pre uz monitoriem un veel 2 post efektiem. Nav matrix izeju- taatad gruuti panjemt signaalu uz aiztures liinijaam, ja taadas izmanto, taapat nemanu arii mute groups (par VCA nav jeega runaat pat). Nevienaa bildee neredzu vai pogas ir ar indikaaciju (kau vai vismaz solo un mute), neatrodu solo clear. Stereo kanaali izpildiiti kaa returns, nevis kaa pilnveertiigi kanaali. Nav mono vai center busa- liidz ar to darbs LCR modee atkriit. Tas nu tikdaudz, cik varu secinaat no papiiraa rakstiitaa.

ddff

P.S. ak jaa- gandriiz aizmirsu: un viens no shiem 2 ir Behringer!
Quote:
Lugums ddff..

Vai var ludzu salidzinat MX9000 un LX7ii 24ch.,vai ieteikt kadu citu analogisku pulti par pinjemamu cenu?


Top
   
 Post subject: Re: pults
PostPosted: 14-Feb-2006 15:39:08 
Quote:
sveiki!

Zinu jusu viedokli par Behringer produkciju, bet tomer gribetu dzirdet jusu atsauksmes par Behringer MX9000 konsuli.

nu shai\jai konsolei viena nelaime - izejas ekvalizers melo, taa ka veelams to atsleegt un darboties ar kaadu outboard iekaartu. savaadaak +/- ok.


Top
   
 Post subject: Re: pults
PostPosted: 16-Feb-2006 18:12:55 
zazists:tas ir chanel input EQ melo?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Feb-2006 18:25:55 
ddff:

Series TWO un pienjemama cena ir, manuprat, ilga laika jautajums:)
ddff piedava savu?(ja es nemaldos)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited