Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 16-Jun-2024 6:36:15

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: krievu pults PM-03
PostPosted: 22-Aug-2006 11:45:20 
Man sanāca iegādāties mazliet neejošu krievu pulti PM-03, varbūt kāds zina, kur var dabūt viņas shēmu? Būtu ļoti pateicīgs par palīdzību


Top
   
 Post subject: Re: krievu pults PM-03
PostPosted: 22-Aug-2006 12:08:27 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Man sanāca iegādāties mazliet neejošu krievu pulti PM-03, varbūt kāds zina, kur var dabūt viņas shēmu? Būtu ļoti pateicīgs par palīdzību
Daudz cilveku to mekle, bet laikam atrast gruti..
-
pamekle caur google par sho Elektronika pulti.... ir visados forumos kaut kas... varbut tur ari uz shemu linki bus, vai kontakti..

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Aug-2006 17:53:31 
es jau izsērčojos, vienā vienīgā vietā atradu linku, kas būtu īstais, bet vairs nedarbojas :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Aug-2006 10:12:35 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Tur gan nav nekaa taada, kam buutu speciaali vajadziiga sheema, visi audio busi, EQ un paareejais ir tipveida sleegumu keedes. Esmu pirms gadiem remonteejis PM04 (kas gan jau daudz neatshkiras)- tur viss ljoti elementaari un paarskataami.

ddff
Quote:
es jau izsērčojos, vienā vienīgā vietā atradu linku, kas būtu īstais, bet vairs nedarbojas :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Aug-2006 10:20:06 
nu bet ja iekšā kādi vadi ira norauti, tad nav tik viegli zināt, kur viņiem jābu't


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Aug-2006 20:29:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
nu tad nelauzi galvu , atrodi kaadu veciiti kas jeedz tajaas lietaas ko .
Taa pults ir tieshaam vienkaarsha kaa pieckapeika, kaada veel sheema vajadziiga . Rupji sakot triis veidu komponentes tiek izmantotas .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Aug-2006 9:02:59 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Lai arii Latvijas izgliitiibas iekaarta nebuut nav perfektaa staavoklii, tomeer eksistee veel paaris universitaates/koledzhas, kur dazhu gadu laikaa iemaaca identificeet vadu peec tajaa esoshaa signaala formas, amplituudas un citiem vienkaarsi nosakaamiem parametriem un peec tam secinaat kur shaadam signaalam buutu jaanonaak (resp. atjaunot izjauktu savienojumu).
Ja gaidiiji atbildi "sarkanais vads vienmer ir pie 4. kontakta", tad laiks paartraukt skatiities Holivudas produkciju.

ddff
Quote:
nu bet ja iekšā kādi vadi ira norauti, tad nav tik viegli zināt, kur viņiem jābu't


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Aug-2006 19:05:06 
Johaidī, par ko Jūs mani uzskatat? Es arī studēju elektroniku, bet pašam hobijs vairāk lampu pastūži, no tiem vairāk sajēdzu, nevajag man atbildi kur ir zaļais vads un kur sarkanais, no shēmas gan neatteiktos, visi tik gudri, ka paši laikam viņu sataisītu nemaz neatverot. Droši vien aplaustos kā ezīši


Top
   
 Post subject: Re: krievu pults PM-03
PostPosted: 25-Aug-2006 0:26:58 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Man sanāca iegādāties mazliet neejošu krievu pulti PM-03, varbūt kāds zina, kur var dabūt viņas shēmu? Būtu ļoti pateicīgs par palīdzību
Vo kur īstais jautājums! :lol:
Varbūt precīzāk uzraksti pults nosaukumu, un tas PM ir domāts kā krievu burti, vai latīņu? Respektīvi, uzraksti precīzi nosaukumu kā ir uz tās pults - krievu val., lai ir kāds atspēriens.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Aug-2006 0:53:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
paši laikam viņu sataisītu nemaz neatverot
Protams, īstie vīri parametrus dagnosticē un remontu veic, neizmantojot shēmas un jebkādus instrumentus, tikai ar domas spēku. Shēmas ir paredzētas iesācējiem, īsti speciālisti vien bargi uzlūko bojāto ierīci, un tā pamazām sāk salaboties.


Top
   
 Post subject: Re: krievu pults PM-03
PostPosted: 25-Aug-2006 8:35:01 
Quote:
Quote:
Man sanāca iegādāties mazliet neejošu krievu pulti PM-03, varbūt kāds zina, kur var dabūt viņas shēmu? Būtu ļoti pateicīgs par palīdzību
Vo kur īstais jautājums! :lol:
Varbūt precīzāk uzraksti pults nosaukumu, un tas PM ir domāts kā krievu burti, vai latīņu? Respektīvi, uzraksti precīzi nosaukumu kā ir uz tās pults - krievu val., lai ir kāds atspēriens.
tas arī ir pults nosaukums, krievu P, krievu M -03. saīsinājums no puļt miksernij :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Aug-2006 8:51:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Quote:
Protams, īstie vīri parametrus dagnosticē un remontu veic, neizmantojot shēmas un jebkādus instrumentus, tikai ar domas spēku. Shēmas ir paredzētas iesācējiem, īsti speciālisti vien bargi uzlūko bojāto ierīci, un tā pamazām sāk salaboties.
- ar amuru un knaiblem.. Bet ja isteniba, tur tak katram kanalam ir jabut savam pre-amp blokam. Njem vienu uz izpeti, vari ari shemu pats uzzimet sev. Bet par tiem vadiem, man liekas, ka tos tapat vajadzes mainit (visus savienojumus), jo tie nav gana labi.

P.S. Kaut-kur redzeju, ka shis ir kada Soundcraft kopija..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Aug-2006 9:06:43 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Tad Tavam slinkumam nav robezhu!
Ieejaa diferenciaalis ar 1:2 gain uz K157UD2, taalaak pa vienam otraas kaartas filtram uz RF un SS, naakoshais EQ uz 3 gab UD2 ar 2 kaartas RC filtriem (butterworth). Pa vidu veel aux buferi (pa 2 uz katras UD2). Channel gain galaa veel viens pastiprinaataajs 1:4 (ja nemaldos) un viss uz summas dalju. Ja ir kaut viens ejoshs kanaals, tad nav nekaadu problemu saremonteet paareejos. Ja maajaas ir oscilografs un generators, tad nav vajadziigs neviens straadaajoshs kanaals. Es savaa dziivee esmu salaapiijis kaadas 4 PM-01 un 2 PM-04. Ideologija absoluuti identiska, risinaajums stipri liidziigs. Tikai PM-04 bija jau ar mainaamu Q filtriem un tas ir sperts no Soundcraft B-200 (riktiiga omiite). Ja tas ko paliidz, vari mekleet bloksheemu tai.

ddff

P.S. iisti speci jamo sataisiitu neatverot- iegaaztu zaljajaa KUK kastee, jo taa elementu baaze ir iists baltaa troksnja un nelineaaro kropljojumu avots.


Quote:
Johaidī, par ko Jūs mani uzskatat? Es arī studēju elektroniku, bet pašam hobijs vairāk lampu pastūži, no tiem vairāk sajēdzu, nevajag man atbildi kur ir zaļais vads un kur sarkanais, no shēmas gan neatteiktos, visi tik gudri, ka paši laikam viņu sataisītu nemaz neatverot. Droši vien aplaustos kā ezīši


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Aug-2006 9:19:25 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
pamegini uzrakstit vot shitam te dzhekam, vinjsjam tip ir Krievu sintinju lapa... varbut tev vinjsh var palidzet ari ari mixeri
-
mailto:provereno@pisem.net
-
un ta lapa: http://www.ruskeys.net/
------------------------------------------------

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Aug-2006 10:01:34 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Tad Tavam slinkumam nav robezhu!
Ieejaa diferenciaalis ar 1:2 gain uz KUU, taalaak pa vienam otraas kaartas filtram uz RF (Rot front)un SS (bez komentāriem), naakoshais IQ (ap 75) uz 3 gab UDaff ar 2 kaartas RC (Rīgas centrālcietums) filtriem (butterworth) (waterproof maybe??). Pa vidu veel aux (pavisam auksts) buferi (pa 2 uz katras U2 ģitāras). Shannel 5 gain galaa veel viens pastiprinaataajs 1:4 (profilaa)(ja nemaldos) un viss uz summas dalju (nu protams). Ja ir kaut viens ejoshs kanaals, tad nav nekaadu problemu saremonteet paareejos. Ja maajaas ir oscilografs un generators (kā arī tiešais kanāls uz NASA mēness bāzi), tad nav vajadziigs neviens straadaajoshs kanaals. Es savaa dziivee esmu salaapiijis kaadas 4 PM-01 un 2 PM-04, un arī U752 torpēdu palaišanas ierīci, jau bērnībā. Ideologija absoluuti identiska, risinaajums stipri liidziigs. Tikai PM-04 bija jau ar mainaamu Q filtriem un tas ir sperts no Soundcraft B-200 (riktiiga omiite). Ja tas ko paliidz, vari mekleet bloksheemu tai, citādāk nošaujies.

ddff

P.S. iisti speci jamo sataisiitu neatverot- iegaaztu zaljajaa KUK kastee, jo taa elementu baaze ir iists baltaa troksnja un nelineaaro kropljojumu avots. Nošaujies vēlreiz!!
Sorry par offtopiku, bet nu es nespēju atturēties nepalabojis :D ddff kā parasti savā elementā. Zevs mētā zibeņus :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited