Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 19:45:18

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Virtual DJ
PostPosted: 09-Apr-2007 17:48:46 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 10-Feb-2007 22:59:47
Posts: 32
Es te mazliet meegjnu mixeet uz Virtual Dj (arii pameegjinaaju Traktor), bet es nesaprotu vienu lietu.. piemeeram man ir divas dziesmas, es pameegjinaaju paariet no vienas dziesmas uz otru... nu ok, bet piemeeram kad paskatos kaa to dara Automix (tur taada iespeeja) tad vinsh veel sagroza abu dziesmu aatrumus taa lai taas normaali sajietu kopaa.. a ko man dariit? njemt divas peles? es piemeeram nevaru paspeet ar peli abaam dziesmaas sagroziit aatrumus + veel paariet uz otru dziesmu :D es esmu totaals iesaaceejs, un vnk shito mazliet nesaprotu.. Varbuut man taa nedariit kaa to dara tas Automix? Bet tad nesanaak tik labi :| Luudzu mazliet pastaastiet kaa jaadar.. Aaa vispaar buutu baigi labi ja juus iedotu kaadu pamaaciibu! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Apr-2007 18:25:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
turpini ar automix ;) jeejee

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Apr-2007 18:43:42 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Apr-2005 10:47:16
Posts: 30
http://www.virtualdj.com/virtualdj_tutorial_by_yanx.wmv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Apr-2007 19:40:28 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 10-Feb-2007 22:59:47
Posts: 32
Quote:
turpini ar automix ;) jeejee
ja nav ko rakstiit tad neraksti neko... Ganjau pats pat nezin kas ir virtual dj.. besii aaraa, es tikai pameegjianaju to Atomix.. Un vnk ieveeroju ka tur notiek pavisam savaadak.. Chista lox..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Apr-2007 19:47:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
:D es jau ar saaku ar virtual dj.. veel rimchikaa nopirku kautkaadu lietuvieshu versiju :D

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject: Re: Virtual DJ
PostPosted: 09-Apr-2007 19:48:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
ne jau abaam dziesmaam jaapiegriezh aatrumi....bet tikai vienai, lai abi tracki skaneetu vienaa ritmaa

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Apr-2007 20:00:24 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 10-Feb-2007 22:59:47
Posts: 32
aa sk.. un veel viens jautaajums.. piemeram kaa es varu izdariit lai piemeeram pa tumbaam sakn A dziesmas bet palaizhot B dziesmu taa skan pa austinjaa (tjipa priekshnoklausiishanaas :d nu es paklausos kaada taa dziesmas utt).. Luudzu tikai mani te nenodirsiet jo zinu ka murgoju, jo pagaidaam viss shitas ir diezgan patumsha bilde :) Ceru ka paliidzeesiet!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Apr-2007 21:59:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Uz austiņām tu vari palaist otru dzismu tad, ja tava skaņas karte to atļauj un ja softs atļauj. Ar 5.1 karti vajadzētu varēt, vismaz Traktorā varēja. Vislabāk jau tomēr ir, ja tev ir pieslēgta normāla pults un softs kalpo tikai kā atskaņotāji :)

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Apr-2007 22:05:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
--------/iestarpinājums/----------
Varbūt sāksim diskusijas par programmatūru tajā brīdī kad būs apgūti paši paši smieklīgākie pamati no līdzi nākošajiem manuāļiem??? Vai vismaz necentīsimies katram šādam jautājumam piļīt jaunu tēmu kopējā kaudzē.
Pēdējā laikā uzpeld brīnišķīgas tēmas te .......


Par to dziesmu austiņās -> konfigurē opcijās skaņas kartes izejas, ja tev protams ir skaņas kartei vairāk izeju nekā 1 stereo out. (ja saprotama ir Dj aparatūras kastīšu secība ko kā slēdz un ko kuri kloķi dara) /op, kamēr te tarkšķu Noisek jau izrāva vārdus no rīkles/
Par to ka nepaspēj sagrozīt -> trenniņš, kompja klaviatūras pogu iestatīšana opcijās, vajadzības gadījumā kāda Dj kontroliera kā Hercules pirkšana.

p.s. ar 2 pelēm nevarēsi dabūt tā vēsi 2 kursorus uz ekrāna...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Apr-2007 6:22:46 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 10-Feb-2007 22:59:47
Posts: 32
liels paldies par atbildeem.. tagad esmu par dazhiem % gudraaks 8) :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Apr-2007 21:04:18 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 10-Feb-2007 22:59:47
Posts: 32
radaa veelviens jautaajums.. ar sync pogu to vienkaarshaak nav izdariit? nu piemeeram vajag diseni skolaa un vnk ar sync novienaadoju dziesmas un aidaa paareju uz otru dziesmu... patieshaam sorry par maniem debiilajiem jautaajumiem bet es tikai maacos :D pashlaik man nav ne normaalas austinjas, ne miksera, bet kad mazliet vairaak sapratiishu taapat tad arii pirkshu mikseri un taa no leena uz priekshu (protams taa disene taada nav, tas ir kaa piemeers :D ) protams klubam tas ir pilniigi skjeersaam taa dariit bet piemeeram kaadai nelielai disenei?

zinu zinu ka man daudzzz jaamaacaas bet es jau censhos :) Kaadu dienu jaapaluur tas Video tutoriaals un jaapameegjina peec taas pamaaciibas ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Apr-2007 21:22:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Nu bet ja jau tev der tā "sync" funkcija, nav taču ar likumu aizliegts. Cita lieta ir tas, kā tu izkop savu Dj padarīšanu. Laiks nāks un kloķu grozīšanas kaifs tam līdz iespējams....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Apr-2007 23:31:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Labāk gan trennē savu ausi un ātrumu mēģini pieregulēt pats :wink: no sākuma liksies grūtāk, bet pēc tam varēsi aizmirst par sync un citām tāda veida pogām :) un nevajag aizmirst: "darbs dara darītāju" :D

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2007 9:05:33 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
shite jau prasas pec dj sadaljas iesacejiem... /skatoties nakotnee uz iespejamo shadu postu atkartotu paradishanos/

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2007 10:03:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Tā poga vispār tur ir ielikta sākumā šķietami kārdināšanai. Bet ja skatās nopietni tad Traktors 2. (nezinu par vēlākām versijām) vismaz tur normāli mēdza gļučīt uz atsevišķiem sarežģītākiem gabaliem, par cik beatcounters totāli šāva garām un līdz ar to uz to "sync" paļauties īsti nevar, vai arī pārejot uz lēnākiem stiliem pastāvīgi jāpārkruķī opcijās tas beatcounter diapozons. Kā jau Noisek teica, mauc pēc ausīm labāk, jo arī klausītājs tur tajā disenē, lai arī cik aizlējis seju un iegrauzis ripas nebūtu, tomēr arī klausās ar ausīm lielāko daļu spektra. Un galu galā, tā pat taču nāksies tos kloķus grozīt ja tā lieta interesē.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited