Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 10:21:49

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
PostPosted: 17-Jun-2006 12:52:30 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 12:02:50
Posts: 56
Gribu pirkt tumbas, tādas, lai var gan centru klausīties, gan arī mūziku pamiksēt. Cik skatos apkārt, problēma esot, ka hi-fi tipa tumbām parasti ir vairāk vai mazāk pielabota frekvenču raksturlīkne, un tas derot, lai jebkura veida mūzika izklausītos ciešami, bet, ja vajag dzirdēt visus defektus, tad vajagot gludāku raksturlīkni. Kaut gan citā vietā atkal to apstrīd, saka, ka cilvēka auss jutība neesot "gluda", tāpēc jau liela daļa tautas parasti apakšas un augšas paceļ - vidus daļu auss jūt labāk. Nopietni monitori ir bišķi par traku, jo pagaidām mana "plānā galdiņa urbšana" mūzikas jomā nav nopietna. Bet gribas tomēr, lai var iedot citam savu sacepumu, neuztraucoties, ka tas teiks - basu galīgi nav utt.
Vēl dzirdēju variantu, ka varot uz austiņām "monitorēt"'. Varbūt tad labāk dabūt normālas ausis nevis ciešamas tumbas?
Vispār jau smieklīgi - reiz nopirku JVC ausis par 15 Ls un biju pamatīgi vīlies - kaut kāda nepatīkama sajūta un nevar pateikt, kas par lietu. Palasījos te pa forumu - nu jā, laikam tas, ka slēgtā tipa.
Tad nu varbūt kāds var ieteikt kādas ausis līdz 30 Ls, ko būtu vērts ņemt? Ja veikalā varētu paklausīties, nebūtu probu, bet bieži vien tās ir vienreizējā iepakojumā. Pie tam esmu 200km no Rīgas, labi būtu, ja zinātu, ko gribu, pirms laisties uz Rīgu veikalus bombardēt.
Vai varbūt labāk tomēr tumbas? Te nu ir problēma - netā slavē JetBalance JB 381, esot piemērotas iesācējiem mūziķiem, testa rezultāti iXBT.com un ferra.ru un audiotest.ru mētājas. Bet LV nekas tāds nav dabūjams, vienīgais jēdzīgais variants RRR BalticSound vai X-Line pārītis no 5.1 komplekta, kas man pa kabatai. Par šiem atkal tauta saka, ka ir labas, kaut gan uz Hi-Fi velk, bet nekas konkrēts nav zināms, nerunājot nemaz par frekvenču līkņu testiem utml. Ja ir kāds ar pieredzi, kā sākt ar ierobežotiem Ls (ausis vai tumbas, ja tumbas - kādas? vai ir tik liela starpība starp Baltic Sound S300 un X-Line, lai būtu vērts maksāt 2x vairāk par X-Line?), būtu baigi pateicīgs.


Top
   
PostPosted: 18-Jun-2006 5:51:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Ausis vai tumbas , tas buutu jaaizlemj tev pasha, . jo telpas un kaiminji tev ir zinaami labaak nekaa piemeeram man. Pats taisu muzonu parsvaraa uz ausim, uz tumbaam tikai paarklausos (jo man vinjas ir viena :) ) vieniigais es shad tad panjemu monitorus uz nomu, lai vareetu labaak dzirdeet, un ja ribi pateikshu ko lietoju. Vai labas, sliktas to domaa pats, bet jebkuraa gadiijumaa es arii esmu budzeta cilveeks. paris vardos ir Panasonic veikals riga vinjiem (tas ir normaali jo pashi razho) ir pardoshana technics ausis kuras ir labaakas skanjas zinjaa par panasonic, modelis sekojosh RP-F500
Parametri:
7hz-28khz
40om
jutiba 104db/mW
ienakosha sgnala spriegums 3,000mW

praksee lietoju uz creative 2ZS un apmierina manu dzirdi, citreiz ir taa, ka klausoties paaraakilgi basu izjuuta pazuudbrt irmrtot kaadu proff cd uzreiz sadzirdi vinju (jo 7hz es neznu kas dird :) ) paris vardos man shis ausis apmierina, isteniibaa gribeeju (mekleeju bet neatradu) njemt 800, 850e-s serija ausis. bet internet veikali piechakareeja , vinjas nau dabunamas. Cena shiis 500 nopirku pa ~30ls ne vairaak (nu neatceros) un ribeeju bilst, ka taadas pashas tehnisko parametru ausis no PROF veikaliem var dabut pa 3Xdargak (firma cita protams) ;).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jun-2006 9:52:10 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 12:02:50
Posts: 56
Paldies, būs tas technics laikam jāņem. Cik esmu dzirdējis, technics esot Panasonic atzars, kas vairāk uz prof. audio velk. Pēc parametriem arī liekas labi. Tumbām tāpatvajag sakarīgu pastūzi, kura man nav, ausis varētu iet arī ar ko mazjaudīgāku.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jun-2006 10:33:18 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 14-Sep-2004 19:56:41
Posts: 143
Quote:
Paldies, būs tas technics laikam jāņem. Cik esmu dzirdējis, technics esot Panasonic atzars, kas vairāk uz prof. audio velk. Pēc parametriem arī liekas labi. Tumbām tāpatvajag sakarīgu pastūzi, kura man nav, ausis varētu iet arī ar ko mazjaudīgāku.
Jaa Technics ir Panasonic sastaavadalja, kas tagad straadaa tikai uz Pro produkciju, agraak viniem arii bija dazhas consumer lietas.

_________________
http://www.sublevel.lv - Noma - Skaņa, Gaismas, Lāzeri, DJ tehnika un Video projektori


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jun-2006 10:52:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
http://www.latpos.lv/index.php?productID=5112
shiis ausis tagad maksaa 23 Ls

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jun-2006 11:00:18 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 12:02:50
Posts: 56
Hmmm... šite gan viņas drusku pakritizē:
http://64.233.183.104/search?q=cache:CP ... =clnk&cd=5

bet nu par 23Ls diez vai ko jēdzīgāku var dabūt...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jun-2006 20:28:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
Hmmm... šite gan viņas drusku pakritizē:
http://64.233.183.104/search?q=cache:CP ... =clnk&cd=5

bet nu par 23Ls diez vai ko jēdzīgāku var dabūt...
taipat laikaa njemot 800 seerijas ausis vinjas maksaa ~40 bet vinjaam jaaskataas beigu synteksi E, S un tt. jo no taa atskiraas ienaakoshaa sinaala jauda, tobish , viss itkaa ar parametriem bus normaali varbuut pat buus 106 db bet buus 1000 mA nevis 3000 tas uzreiz iespaidosies sleedzot pie dazhaadaam pultiim, vienkaarshi buus lielaaka iespeeja aatraak nokurinat. Vieniigais jaanjem veeraa, ka vinjiem korpuss ir plast5masa, DJoshanai iisti varbut pat neder deelj formas, bet maajaas taisiit muzonu man domaat normaali, veel ribeeju teikt ka vinjas baigi skan uz aaru :0


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited