Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 0:17:40

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: 13-Nov-2004 19:46:15 
Probleema sekojosha: Gala mikss no pults tiek rakstiits ieksh otra PC, kuraa ar Audigy Platinum karte. Pie ieejas nekaadi nav iespeejams normaali nobalanseet ieelas liimeni. Panoraama master izejai ir nulle bet pie ieejas otraa kompii vienmeer ir preciizi 1,5db atshkjiriiba starp kanaaliem, lai kaa es groziitu panoraamu un liimenjus kanaaliem vai masteram. Varbuut kaadam ir bijusi liidziiga situaacija vai ir kaadi ieteikumi, citaadi baigi nav iisti, ka shitaa :). Ja ieprieksh pateicos.


Top
   
PostPosted: 14-Nov-2004 15:34:59 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Laikam staasts buus ar analogo kjeedi pirms ADC tai kartei. Pagriez vien uz pults mastera nepareizaaku balansu un sakaarto tos 1.5 dB. Vai arii raksti uz kaadas citas kartes :) /flame off

ddff


Quote:
Probleema sekojosha: Gala mikss no pults tiek rakstiits ieksh otra PC, kuraa ar Audigy Platinum karte. Pie ieejas nekaadi nav iespeejams normaali nobalanseet ieelas liimeni. Panoraama master izejai ir nulle bet pie ieejas otraa kompii vienmeer ir preciizi 1,5db atshkjiriiba starp kanaaliem, lai kaa es groziitu panoraamu un liimenjus kanaaliem vai masteram. Varbuut kaadam ir bijusi liidziiga situaacija vai ir kaadi ieteikumi, citaadi baigi nav iisti, ka shitaa :). Ja ieprieksh pateicos.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Nov-2004 18:59:43 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Negribeetos ticeet, ka Audigy Platinum gljukotu. Var jau but kaut kads rupniecisks braakis. Vai pameginaji visas ieejas (Audigy Platinum2 taas ir 4, neskaitos optical & SPDIF) Un vai caur ciparu input meginaji. Varbut tev vadi glukaini? Gadas ari taa. Citadi nezinu. Man ar ir Audigy Platinum2, neko taadu neesmu noveerojis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Nov-2004 23:49:10 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
erm... nenotureejos. Kaapeec neticeet tam, ko razhotaajs garantee. Kas tad taa buutu par SB karti, ja straadaatu kaa citas? :) Kaa lai cilveeks pameegina caur digitaalo ieeju (coax SPDI/F gribeetos domaat), ja pults 99% ir analogaa (cik sapratu no rakstiitaa). Taapat arii gruuti iedomaaties jebkaada rakstura defektu vadam, lai rezultaataa dabuutu -1.5 dB, ja nu vieniigi kaads nelabveelis kaadaa konektoraa iebuuveejis daliitaaju uz 2 rezistoriem :) Esmu klausiijies briinumos, ko piedaavaa AWE64 Gold, taapat arii paaris Extigy... uzskatu, ka peedeejais, ko Creative radiija, bija AWE32 (pirms nesaaka lietot ESS DAC).

ddff, domaa, ka tas ir ieksh kartes (bet nav mirstama kaite)
Quote:
Negribeetos ticeet, ka Audigy Platinum gljukotu. Var jau but kaut kads rupniecisks braakis. Vai pameginaji visas ieejas (Audigy Platinum2 taas ir 4, neskaitos optical & SPDIF) Un vai caur ciparu input meginaji. Varbut tev vadi glukaini? Gadas ari taa. Citadi nezinu. Man ar ir Audigy Platinum2, neko taadu neesmu noveerojis.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited