Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 1:36:24

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 27-Feb-2005 10:45:02 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
hip-hop parasti skaitaam uz 4, ar akcenteetu 3. biitu.

ddff, ar muzikaalo izgliitiibu
Quote:
kaa jau teicu muzikaalaas izgliitiibas man nav un definiicijas no galvas nezinu un iipashi mani taas neinteresee, bet nu tu biji pilniigi apmaldiijies mezhaa.
taatad uz cik jaaskaita vienaa hip hop taktii?

ps. nevaru ciest cilveekus kuri negrib atziit to ka ir kljuudiijushies.
pps. pie kura vaarda es tev pieseejos? kaa jau teicu saakumaa viss topics ir nozheelojams.
ppps.redzi. es tachu teicu ka literatuura tev noderees :). vareesi tagad pamaaciit citus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Feb-2005 2:46:13 
Labi ok, gandriz visu stilu dziesmaas var saklausit ritmu un pectam pats uztaisit tadu pashu, bet kaa lai saklausa piemeeram vecajaas Prodigy dziesmaas, kur atrums lidz pat 175 bpm ar visiem kikiem snarem hatiem un vel nez ko un dazaadaa skaljumaa. Labi kickus var salikt, bet parejais tur tur vienaa mudzeklii. varbut iMedia kautko piebildiis?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Feb-2005 10:06:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
nav tur gan nekaas iipashs mudzheklis- arii tam ir savs ritma ziimeejums, nekas haotisks tas nav. Taktsmeers taapat vairumaa gadiijumu ir 4, daudz breaku un sinkopu. Saakumaa klausoties d&b arii likas ka tur kaadam ir sakaarusies bungu mashiina, tomeer ja taa meegina paplaukshkjinaat liidzi, tad ir redzams, ka shim visam ir tieksme atkaartoties ik pa 4 vai 8 taktiim.

ddff

Quote:
Labi ok, gandriz visu stilu dziesmaas var saklausit ritmu un pectam pats uztaisit tadu pashu, bet kaa lai saklausa piemeeram vecajaas Prodigy dziesmaas, kur atrums lidz pat 175 bpm ar visiem kikiem snarem hatiem un vel nez ko un dazaadaa skaljumaa. Labi kickus var salikt, bet parejais tur tur vienaa mudzeklii. varbut iMedia kautko piebildiis?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Feb-2005 11:45:15 
Quote:
nav tur gan nekaas iipashs mudzheklis- arii tam ir savs ritma ziimeejums, nekas haotisks tas nav. Taktsmeers taapat vairumaa gadiijumu ir 4, daudz breaku un sinkopu. Saakumaa klausoties d&b arii likas ka tur kaadam ir sakaarusies bungu mashiina, tomeer ja taa meegina paplaukshkjinaat liidzi, tad ir redzams, ka shim visam ir tieksme atkaartoties ik pa 4 vai 8 taktiim.

ddff
Taisni apbrīnojama iejūtība pret būtībā infantilu topiku, neatpazīstu sarkasma ģēniju :shock:

FF (bez muzikālas izglītības, bet ar padziļinātu izpratni par taktīm un bītiem) :idea:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Feb-2005 15:45:55 
Man vajadzeeja baigo laiku, kameer kaut ko saaku sajeegt no DnB ritmiem...

piemeeram uz dullo izdomaats ritms pie 170Bpm apmeeram izskataas shaadi:

k-kick
h-hat
s-snare

k-k- s-Ks- sK-- skk-
--h- --h- --h- --h-

Veelams, lai tie snare, kas ir starp tresho un ceturto kick, skan kaadu kripatinju klusaak...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Mar-2005 10:27:29 
:D :D :D labs topiks, labs...tik tieshaam vareeja iereekt:))
vistrakaakie jau ir ROGONY un dj workers posti ...es varu pateikt vienu beidzat vienreiz mociit fruitii luupus ..vai arii cik redzams beidzat vispaarm mociities...

muuzikas radiishana nav laikam prieksh jums :P~

________________________
MAN NAV NABAS


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2005 16:10:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Shis topiks nav par FL, bet gan par Dance vai trance ritmu....
P.S.
FL ir ljoti laba programma(Nuendo un Cubase sx protams ir labaakas, uz taam arii komponeeju muuziku), bet nu Reason ir taads ... ka nezinu, ne tur VST ne DX iespeejas, un tie synthi tur ir shvaki, vieniigi man patika Dr. Rex Drum loop player :) un tas sinfoniskai orkjestris :)

____________________
Saakumaa liekas, ka Reason ir tik dziljsh, ka nevar saprast no kura gala saakt rakt, bet beigaas izraadaas, ka tas ir tik sekls, ka tajaa nemaz nav ko rakt :D :D :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2005 16:32:07 
nu kaada tur diskusija var buut par ritmu muahah


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2005 17:08:34 
Quote:
Shis topiks nav par FL, bet gan par Dance vai trance ritmu....
P.S.
FL ir ljoti laba programma(Nuendo un Cubase sx protams ir labaakas, uz taam arii komponeeju muuziku), bet nu Reason ir taads ... ka nezinu, ne tur VST ne DX iespeejas, un tie synthi tur ir shvaki, vieniigi man patika Dr. Rex Drum loop player :) un tas sinfoniskai orkjestris :)

____________________
Saakumaa liekas, ka Reason ir tik dziljsh, ka nevar saprast no kura gala saakt rakt, bet beigaas izraadaas, ka tas ir tik sekls, ka tajaa nemaz nav ko rakt :D :D :D

Āksts tu esi :lol: Tev vienkaarsi nav pietiekosi daudz zinaasanu, prakses un pacietības, lai no Subtractora izdabuutu labu bassu un no Mastrom phat leadu :roll: Taapeec nesaki, ka Reason sintikji ir svaki.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2005 18:19:01 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Ja, Reason ari nav slikta proga, vienigais ka apgut to mazliet sarezhgitak neka FL.
-
neatceros kur, bet bija testeshana FL Studio Vs. Reason - rezultats ka neviens nav krutaks, vinji principa izdod labu rezultatu, vienigais ir dazhas nianses, nu bet neviens es domaju gala variantu netaisa uzreiz no progas, varetu but vel atsevishkja saveshana un ka beigas protams masterings.
__________
_____________
Bet shini topika laikam jautajuma autors grib lai atbildes butu kaut kas lidzigs:

*---|*---|*---|*--- KICK
--*-|--*-|--*-|--*- OH
----|----|----|---* CLAP
utt.. ........
.. tatad tadas linijas visadas...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2005 18:29:38 
akion piekriitu tev:D... tas nu tieshaam ir riktiigs aaksts un nekas mani ti traki neuzjautrina kaa vinja teksti:))
nu labi labi..slaveejat savu fl...pats uz taa saakumaa straadaaju:)
nu skanja tur ir galiigi d***aa ...atgaadina kko liidzigu mucai vai kkas uz to pashu pusi:)
par reason...reason skan labi ja vinju iesleedz ieksh ableton vai cubase un uz=liek kaadu labu maasteringa pluginu...piemeeram Ozone 3:)

+++++++++++++++++++++++++++++++++
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2005 18:59:05 
Labi, pietiek vienreiz berzties! Vienreiz ir jāsaprot, ka NAV tādas LABĀKĀS programmas, viss ir atkarīgs no tevis paša! Panākumi nebūs atkarīgi no seqencera, ar kuru darbojies! :!:
Ir loti daudz producenti, kas strādā ar Fruity un regulāri kāds leibls iecep viņa veikumu uz plates, tā pat ar Reason un citiem seqenceriem. Nu ko lai vēl piebilst..... Flutlicht, Octagen,
Filo & Peri,S.H.O.K.K., Re:Locate lieto Fruity, Airbase lieto Reason....aaa un es arī lietoju Reason :lol:
Bildītē var redzēt, ka Mike Oldfield arī lieto Fruity: Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2005 23:40:03 
par slavenajiem kas lieto:)) ir taa ...vienu briidi lieto fl , otru jau reason....tas viss atkariigs no taa cik vinjiem samaksaa par noteikta produkta reklaamu:DDD
hhhhh


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Mar-2005 2:43:21 
uz taada ekraana jau riktigs kaifs taisit muzonu nekaa uz monitorinja nogurdinaat acis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Mar-2005 10:06:36 
:wink: www.muz.times.lv

bet masteringu neesmu tur nekaadu veicis.. varbuut tik nedaudz, bet jau vairaak neatceros :oops:

tas tik taa, lai izbeigtu to muuzzigo kasskki, jo nav labaakaas programas :wink:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 57 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited