Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 0:17:49

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next

FL Studio Vs. Reason
FL Studio 51%  51%  [ 26 ]
Reason 49%  49%  [ 25 ]
Total votes: 51
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2005 23:11:06 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Par PRODIGY stop!
-
Liam taisija skeletu uz Reason, pec tam atnaca uz studiju un visu uztaisija uz HARDWARE, ta vinjam bija vieglak, jo daudz patikamak sedet parka un krukjit ruchkas uz notebook, neka sedet studija bez svaiga gaisa .... bet pec tam mierigi to visu sakrukjit uz dzelzhiem pec dota skeleta ...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 10:57:04 
woker:
ja tu domaa, ka music production notiek tikai izmantojot 1 softu, tad tu ruugti maldies. reasonaa uztaisiit smuku, telpisku stereo baazi nav pilniigi nekaadu probleemu. jebkuraa gadiijumaa tu peec tam final masteringu un finaala tembru liimenju tuuningu netaisiisi reasonaa (pat 3.0, kuraa itkaa ir masterclass suite mashiinas. ja tu skatiijies to video, tad tas gals ir domaats tiem, kuriem nav iistas nojausmas, kaa to izdariit aarpus reason), bet gan soundforgee, jeb wavelabaa izmantojot speciaalus, tam paredzeetus pluginus. piemeeram WAVES pluginus, kuri ir vieni no visplashaak pielietotajiem shiem meerkjiem.
kokreetaa bundle, piemeeram shii: http://www.waves.com/content.asp?id=396

tas pats attiecas uz tavu soundbanku maaniju:
ja gribi radiit ko patiesi unikaali skanoshu, tad buutu maksimaali jaaizvairaas no factorybankaam, jo tas ir pirmais kam pateicoties tu vari atpaziit konkreetu softu (gandriiz katra kompoziicija, kura taisiita FL izmantojot vinja bankas ir atpaziistama pirmajaas 5 sekundees).

drumkitus vari izsampleet no kaadas hardwariskas bungmashiinas, liidz ar ko atkritiis jaaties ar kompresiju, vai radiit savus no 0 ar Reaktor piemeeram. padus utml. skanjas ar to pashu Absynth. taapat nekas netraucee sampleet dziivaas skanjas no ielas vai da no jebkurienes citurienes izmantojot mikrofonu un peec tam graizot / apstraadaajot sho materiaalu. tie ir tikai dazhi piemeeri. visu ierobezho tikai fantaazija un vareeshana.
atver acis un paplashini savu apvaarsni... nekas tachu netraucee to dariit, vai ne?

paaris piemeeri "suudiigam skaneejumam":
http://deep.live.lv/audio/deep-z_-_in_between.mp3
http://deep.live.lv/audio/selffish_-_pr ... _remix.mp3


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 12:07:16 
Desmitniekaa !!! ;)


Quote:
woker:
ja tu domaa, ka music production notiek tikai izmantojot 1 softu, tad tu ruugti maldies. reasonaa uztaisiit smuku, telpisku stereo baazi nav pilniigi nekaadu probleemu. jebkuraa gadiijumaa tu peec tam final masteringu un finaala tembru liimenju tuuningu netaisiisi reasonaa (pat 3.0, kuraa itkaa ir masterclass suite mashiinas. ja tu skatiijies to video, tad tas gals ir domaats tiem, kuriem nav iistas nojausmas, kaa to izdariit aarpus reason), bet gan soundforgee, jeb wavelabaa izmantojot speciaalus, tam paredzeetus pluginus. piemeeram WAVES pluginus, kuri ir vieni no visplashaak pielietotajiem shiem meerkjiem.
kokreetaa bundle, piemeeram shii: http://www.waves.com/content.asp?id=396

tas pats attiecas uz tavu soundbanku maaniju:
ja gribi radiit ko patiesi unikaali skanoshu, tad buutu maksimaali jaaizvairaas no factorybankaam, jo tas ir pirmais kam pateicoties tu vari atpaziit konkreetu softu (gandriiz katra kompoziicija, kura taisiita FL izmantojot vinja bankas ir atpaziistama pirmajaas 5 sekundees).

drumkitus vari izsampleet no kaadas hardwariskas bungmashiinas, liidz ar ko atkritiis jaaties ar kompresiju, vai radiit savus no 0 ar Reaktor piemeeram. padus utml. skanjas ar to pashu Absynth. taapat nekas netraucee sampleet dziivaas skanjas no ielas vai da no jebkurienes citurienes izmantojot mikrofonu un peec tam graizot / apstraadaajot sho materiaalu. tie ir tikai dazhi piemeeri. visu ierobezho tikai fantaazija un vareeshana.
atver acis un paplashini savu apvaarsni... nekas tachu netraucee to dariit, vai ne?

paaris piemeeri "suudiigam skaneejumam":
http://deep.live.lv/audio/deep-z_-_in_between.mp3
http://deep.live.lv/audio/selffish_-_pr ... _remix.mp3


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 14:01:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Es savu balsi atdevu par Reason, jo tas man liekas tāds stabilāks. Bet FL Studio arī uzskatu par ļoti labu aparātu.


Last edited by Indicative on 19-Jul-2005 10:36:48, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Apr-2005 15:01:31 
es izmantoju FLS - man patīk.. pat neizsmeļu visas tā iespējas. tikai vajaga viņu laist apgrozībā bez tiem pretīgajiem .wav formāta sampliem. es par FLS.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2005 23:00:56 
workers nogalina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
/me kriit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Apr-2005 6:55:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
workers nogalina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
/me kriit
Nesapratu :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-May-2005 17:04:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 15-Apr-2005 16:06:39
Posts: 109
Location: maza pilseeta -> lv
Jaatzīst ka daljai ir taisniiba par FL un arii par R3, pac saaku ar r2, peec tam R2.5 un tagad arii tresho nesmaadeeju, FL izmantoju tikai lai uztaisiitu reversus, tachu neko sliktu nesaku par ne vienu ne otru... tb ar ko iesaac ar to arii galvenokaart turpini-> jaapiemin, ka FL ir nedaudz mazaakprasiigs pret dzelzi, tachu eertaaks ir R... idejas lipinaat var kaut vai jebkuraa... taapeec manupraat lieki jautaajumi kursh labaaks, galvenais ka rezultaac i taads kaac i->
lai muuzika elpo


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-May-2005 2:24:24 
shie muuzhiigie kari kas par ko labaaks nkad nebaigsies kautgan visi loti labi zin ka tas ir bezjeedziigi :o

ahh...katram savs :shock:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-May-2005 2:26:10 
idejas var lipinaat arii uz katla vaakiem galvenais lai taas ir ;o :)


Top
   
 Post subject: gh
PostPosted: 20-May-2005 13:06:31 
Es saaku, ja taa var teikt, ar FL, liidz briidim kad ieraudziju RSN2.0. Paargaaju uz RSN2,5 un tagad nevaru sagaidiit kad uzlikshu kjepas uz RSN3.0. NEkad neesmu zimantojis plug-in`us, tapeec man tas iipashi nesatrauc ka RSN nau to atbalsts, bet taa kaa esmu par maximaalaam iespeejam - buutu tikai prieciigs ka Propellerheads to pieliks klaat kaadaa no naakamajaam versijaam, cerams!
Reason`s manaa uztveree ir powerfulls tuulis.. tur vari dariit ko vien gribi, t.i taisi skanjas kaadas vien veelies, lai taa buutu vokaala apstraade, vai whatever.. visu var dariit! Esmu RSN fanaats un esmu par to softu tikai prieciigs.
Ir atshkjiriiba ko tu veelies sasniegt.. var arii lietot GvooveMaker uz Playstation un buut zirgaa! =) Reason ir iekljauts Pro Tools softu virknee un daudzviet, nopietnaas studijaas, pasniedz RSN kursus. Nezinu, iespeejams arii FL ir ieksh Pro Tools.. malacis, ja ir! =) Bet uzskatu, ja gribi nopietni nodoties produceeshanai - saac `izkost` Reason. Shis softs = dievishkjiigs!

Peace


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-May-2005 20:50:46 
hmmm ielieciet kaut ko no saviem gabaliem :idea:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-May-2005 1:54:32 
gagagaggaga!
Maucu uz buzz, un neko labaak nevar veeleeties, te runa tiesaam ir par to, kaaa cilveeks veido muuziku, un da masiina var buut jebkura1
Heheeeeeeej!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-May-2005 11:57:13 
Quote:
FL izmantoju tikai lai uztaisiitu reversus,
Reasonaa reversus var uztasiit ar NN-XT sampleri nospiezot 1 kloķīti :P
Palasi tak manuaali....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jun-2005 21:54:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Interesants novērojums uz mana datora (P4, 1.6Ghz, 256MB): jo vairāk celiņus (tracks) veidoju iekš FL Studio, jo vairāk tas (FL Studio) sāk raustīties un bremzēt (kā par nelaimi). Bet uz Reason (3.0) tos varu taisīt, CIK GRIBU (kaut vai 100 un +), un nekādu problēmu. Bet tas, protams, nenozīmē, ka FL Studio ir ar ko sliktāks par Reason. Nebūt ne. Bet Reason(ā) es jūtos konfortablāk (kā savās trešajās mājās) :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited