Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 5:18:09

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 27-May-2005 0:22:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Varbuut kad nekorekts jautaajums , bet , cik tev gadu ?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-May-2005 11:26:26 
To Igors: jau paari 20, bet veel nav 30!

vai tam ir ljoti liela noziime, vai no taa mainiisies iespeeja profesinaalja pavadiibaa ieguut nepiecieshamo infu...

es skatos ka no forumu buushanas vismaz sheit ir maza jeega... es pajautaaju sev intereseejoshu lietu, bet man jautaa cik man gadu!!! atbildat: nee nezinu... man liekas ka dzirdeeju... es varu paliidzeet... paintereseejies tur un tur... u.t.t.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-May-2005 16:56:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Nu bet saproti tak ka tai lietai nav jeegas.

Nezinu nevienu taadu cilveeku kas orienteetos visaas pieejamajaas programmaas, katram ir savas. Kuras vajag tev, kaa lai kaads cits to zin.
Meklee informaaciju un maacies vienkaarshi. Nenotiek shitaa lieta aatri un neviens arii visu tev rokaa nedos. Pasham jaameklee.

Shajaa forumaa par audio softiem ir tik daudz runa gaajusi ka vajadzeetu vairaakas stundas lai tam izurbtos cauri.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-May-2005 0:12:23 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Veel viens, kam vajag ar karoti mutee iesmelt?
Gribi kaa Britnija Spiirsa, kad producents tavaa vietaa visu izdara, tev tikai jaapiepuulas dibenu kustinaat? :)

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-May-2005 3:35:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
:arrow: Gadiem ir patiesiibaa liela noziine un konkreeti tev ir pats labaakais gadu skaits , tieshi no 20 liidz 30 , cilveeks jau daudzko ir paspeejis izdariit , arii praata ir daudz un galvenais kad shajaa dziives posmaa vairuman cilveeku mainaas domaashana , bet taa pacietiiba tev veel atnaks .
:arrow: Par to softu , es personiigi straadaaju ar Fruty Loop 5.versiju , nevaru teikt kad 100% visu varu no shamaas izspies , bet zinu pietiekoshi daudz , patiesiibaa saaku veel ar kautkaadu tur 2 vai 1.5 iisti neatceros vairs , man konkreetais softs patiik , kaa raksturot , nav profesionaala seviskji skanjas zinjaa , straadaa jaa taa var teikt 16 bitu rezhiimaa , bet nav arii nekaada vienkaarshaa , jo patiesiibaa izdariit var visu ko vien var iedomaaties , nav populaara , jo daudz laika prasa , visi loopi ir pasham jaaprogramee , var protams arii gatavas skanjas bankas izmantot , ko paatiesiibaa personiigi es arii paarsvara piekopju , jo man vajag to gala produktu speeleet diseniitee taatad kaut kam tomeer shamajam ir jaaliidzinaas , neba visi komponee jaunas simfonijas ,
:arrow: par to paraadishanu kaa vismaz kaut ko uz shamaa Fruty Loop izdariit , patiesiibaa tas ir labs jautaajums jo es nedziivoju tuvu Riigais . Taatad diezvai taa vienkaarshi brauksi ciemos lai vienkaarshi paskatiitos ko aqr to var dariit . Buusim reaali jo neeesam jau vairs puikas .
Labi viss gribaas pec speeles arii drusku paguleet .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 13:31:43 
to Guncha: nee, taads es neesu un arii taads, kursh izsitaas uz citu reekjina parodista kaartaa arii neesu ;p (visa pamataa smags darbs)

to Igors: ja man buutu iespeeja paskatiities apmeeram kaa taa programma straadaa, kaadas aptuveni iespeejas, kaa tas tiek novests liidz gatavam produktam, tad arii buutu gatavs aizbraukt ciemos, protams ar ciema kukuli:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 14:33:21 
dj....
tak atvelc maaciibu video par kaadu noteikto progu :P taadu ir daudz ja labi pameklee un kukuljus apkaart pa latviju arii nevajadzees vadaat HH 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 14:56:53 
to kodak: es noteikti atvilkshu liidz es zinaashu kaadaa konkreetaa progaa man ir veerts iedziljinaaties... es jau taa pashmaciibas celjaa un ar manuaalju paliidziibu kaadus gadus 3-4 atpakalj apguvu Photoshopu un Corel... arii FL kjimereeju, bet laikam taa bija taada beernu versija...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 15:10:10 
mm...jau otro reizi raksti kodak !!! luugums turpaak ieveerot hh ;)

malacis malacis ka meklee, moz ka paskaties jaunaako FL5, lai gan pats neesmu skatiijies tas softs saak palikt nopietnaaks nekaa pirmaajaas versijaas ;o


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 15:30:50 
to kodek:
tnx


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 15:38:52 
te ir tie frutiiluupi tiko paskatiijos: http://www.fruityloops.com/

un veel vari ieluukoties sheit: http://www.hitsquad.com gandriiz visu softu par un ap shiim lietaam demo versijas =O <un viss jauki pa sadaljaam


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Jun-2005 1:49:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
:arrow: par to Fruity Loop , novelc demo versiju , uzliec , ver valjaa , shamajaa ir gana daudz gatavu projektu kaa arii sagataves ja taa var teikt , papeeti kaa to ir dariiju cilveeki kas shamajam softam velta gana daudz briivaa laika , noteikti sapratiisi kaa shamais straadaa . Protams ar demo versiju straadaat nav jeegas , jo nevar saglabaat gala produktu , bet iecholeet kas ir kas .... nu nekaadu probleemu , no kaut kaa tach ir jaasaak . Varbuut kad nemaz nepatiks :wink: . Ja kas F L ljoti labi straadaa ar Native Instruments un Stenberg pluginiem un tie nav vieniigie lielie pluginu radiitaaji , ko nevar teikt par daudzaam citaam populaaraam radiishanas programmaam . Vieniigi njem veera kad lai ar to softu straadaatu tev dzelzi vajadzees labu , vismaz P4 - 2,8 (obligaati 800-nieku) , Ram - min 512 , cietais pats saproti labs un aatrs sadaliits partiicijaas jeb vis labaak otrs HDD . Es shim procesam izmantoju AMD 64bitu ljoti labi reekjina , patiesiibaa taa arii nav sanaacis noslogot vairaak par 25% .
:arrow: :?:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Jun-2005 8:09:35 
man procis ir 2,6, bet viss paareejais ir kaa naakas!!! kur var iegaadaaties origjinaalo, licenzeeto produktu???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Jun-2005 8:12:42 
dj...

saka ka laabaak: try before buy 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Jun-2005 11:44:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
:arrow: Ieksh DC++ , [ FLStudio.v.5.0.1_Install ]+ [zaaliites] un viss rullee , iesaakumam ,


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited