Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 15:56:15

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: kā, lai dabū nost vox?
PostPosted: 16-Aug-2005 19:13:10 
ļoti vajaga dabūt vokālu nost no skaņdarba. zinu, ka ir proga, bet kur? kā saucās?


Top
   
PostPosted: 16-Aug-2005 20:46:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Vienu brīdi atpakaļ te runājām par šo tēmu, vienīgi tāda 100% skaidrība nepalika. Bija kas saka ka ok, bija kas saka ka nekā, nezin. Uzmeklē te pat.


Top
   
PostPosted: 17-Aug-2005 9:28:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
ļoti vajaga dabūt vokālu nost no skaņdarba. zinu, ka ir proga, bet kur? kā saucās?
neizkropljojot skanjdarbu, tas nav iespeejams. :?

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Aug-2005 9:40:50 
elpoisonic, kaa Tu veel neesi sapratis ar savaam mazajaam shuuninjaam, ka tas nav iespeejams...!! Ir varbuut paaris gabali, bet normaali iedomaajies shaadu ainu:

Skanjdarbs sastaav no frekvenceem - ~20hz - 20,000hz (muusu auss sadzird liidz 18,000hz). Parasti bass ir zemajaas frequencees(fq), un muuzika, effekti utt. ir augstajaas fq. Biezhi vien balss iet paari muuzikai aizkjerot to pashu fq, taatad ja tu nonjem balsi tad arii tu nonjem fq no muuzikas.

Taakaa balss parasti nav viena shnjaakonja vien, bet mainaas pa notiim un oktaavaam uz augshu un uz leju, tad sanaak, ka ja nonjem visu balsi, tad arii lielaakaa dalja muuzikas pazuud.

Tu noteikti esi dzirdeejis par taadaam progaam utt... bet, lai arii ko Tu nelasiitu un nedzirdeetu, tad vienas programmas balss nonjemshanai pilniibaa uz pasaules NAV VEEL IZDOMAATA. To var izdariit nemitiigi straadaajot ar ekvalaizeri un veel visaadiem paliiginstrumentiem, bet parasti arii liidz ar to bojaajas dziesmas kvalitaate.

Taatad, ja gribi nonjemt vokaalu, tad nedari to, bet pats uzkomponee skanjdarba kopiju (taakaa to dara proffesionaalji) un tev nebuus vokaala.

Lab, lai veicaas progas mekleejumos. ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Aug-2005 14:46:03 
Iegooglē tekstu - voice cancellation vst -, gan atradīsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Aug-2005 15:53:57 
nē... es biju domājis tā - noņemt un saglabāt vox! man vajadzīgs ir tikai pats vokāls!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Aug-2005 16:35:33 
Quote:
nē... es biju domājis tā - noņemt un saglabāt vox! man vajadzīgs ir tikai pats vokāls!!
Sakontaktee vokaala autoru un mosh dabuusi :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Aug-2005 19:34:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
nē... es biju domājis tā - noņemt un saglabāt vox
normālā kvalitātē nereāli


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2005 14:22:33 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
To elpoisonic:

Tātad, Datashock visu ļoti izsmeļoši izskaidroja! Tā tas ir (divos vārdos sakot)! Atdalot vokālu, lai saglabātu skaņdarbu bez tā, pamatīgi tiek bojāta skaņdarba struktūra, un tālākai izmantošanai (piem. remixiem) nav izmantojama! Izeja ir veidot pilnīgu Remeiku, vai sazināties ar autoru, un dabūt fonogrammu bez vokāla! Abos gadījumos to panāk savstarpēji vienojoties lai nesanāktu tā, ka tiek pārkāptas autortiesības! Tici man, Tev tas būs neizdevīgi!
Savukārt, lai panāktu otrādēju efektu, t.i. saglabātu tikai vokālu ar nepilnvērtīgām izgriešanas metodēm, iegūstam to ''netīru'', ar visādiem fonogrammas pārpalikumiem! Risinājums tāds pats kā gadījumā ar fonogrammu bez vokāla!
... grozies kā gribi, nesanāks plūkt augļus un slavu uz cita rēķina bez savstarpējas vienošanās! Ja nēesi prof. soundmaker-s, vari visu šo lietu mēģināt un darīt pašattīstības nolūkos, citādi visa ši nodarbe ir tikai laika zaudēšana pa ''tukšo''! Visi pasaules slavenie Remixētāji, un Remeikeri savus šedevrus izveido ar autoru vienošanos un oriģinālo ''izejmateriālu''iegūšanas palīdzību, bet tie noteikti nebūs par velti! Ar honorāru nāksies dalīties! Tā tas ir - komercija! Pretējā gadījumā var apsūdzēt plaģiātismā!
Nu lūk, ceru, ka nēesmu ļoti sabaidījis! :D Veiksmi radošajā darbā! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Sep-2005 9:28:06 
dziesmai, kurai es gribeeju nonjemt balsi autortiesiibas saucas shaadi - Fuck Copyrights - Do It Yourself or die! :)) taa kaa taa jau nav probleema to dziesmi sacuukot, bet tosh zinu, ka autors nav ieraxtiijis vox bez instr., jo tas ir bishk savaadaks muzonish! :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited