Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 14:41:19

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ] 
Author Message
 Post subject: Steinberg Hypersonic 2
PostPosted: 02-Nov-2005 11:53:19 
Iznaakusi jaunaa Steinberg Hypersonic 2 reliize...
Cik es esmu lietojis 1 ver. neko sliktu nevaru teikt pa sho lielisko VST instrumentu (synth) - jauks un eerts dizains, visadi, dazhadi un daudz patchu, lieliska skanja un visaa kopumaa, kaa multi synth darba stacija mani apmierina :) Jaunajaa versijaa naak klaat vesala krava ar jauniem multi un factory patchiem (1,7 GB) kurus savu kaart var editeet (full edit) kaa veelies ar + 5 fx kombinejot ar citiem multi patchiem :)
Bieza un kvalitatiiva skanja.
P.S Tie kas zin, tie lieto, tie kuri nekaa nezin, tad nekaa :) piu

http://www.steinberg.de/ProductPage_sb_hy2_eu.html


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 12:07:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
tagad tikai pa aatro jadabu vinsh :) , starpcitu, kur Riga vispar var dabuut VSTi ??? es njemu no neta, bet nevienmeer vardabuut pilnas es domaaju ar visiem presetiem versijas, man ir uz kadam 10 Gb visaadu VSTi no daudziem man ir pat par paris cd, un DVD bet ta iisti pilna nav iznjemot The Grand Piano un vel shadas tadas lietinjas, klau un varbuut kaadam ir The Grove Agent 2 ??? jo man ir tikai 1 versija


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 12:13:29 
Kur dabuut ? Visi zin ka Lv hubos shaadas lietas neatradiisi :) un nopirkt - nenopirksi :) GrooveAgents 2 man nau, jo pirmaa ver. man neiepatikaas...
Hubos visdriizaak jabuut kaa vairaki zip failinji :) piu

P.S buutu jauki kaadu dienu naakotnee sadarboties, kad mans pc atdzims ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 12:18:23 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
kautkad biju atradis vienu uzeri hackers lv hubaa kuram bija nosharaati vairaki dvd ar labumiem zipetiem.. bet shis atri pazuda neko dizhu nedabuju nopumpet...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 12:28:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
ja gribat varat iemest acis manaa katalogaa atrodos paarsvaraa maksinets , daugavpils un Live nicks jums jau zinaams tur man ir taads direktorijs VST instruments and plugins :) vienigais man tur nav zipos, tur redzeesiet direktoriju install VSTi tur ir parbauditi un ejoshi VSTi bet nav arhiveeti


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 12:29:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:

P.S buutu jauki kaadu dienu naakotnee sadarboties, kad mans pc atdzims ;)
a no kada PC tad tu tagad seedi ??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 12:43:21 
No darba pc... manai darba stacijai uzmetas gripa - nodega cdrooms un monis :(((


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 12:50:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
No darba pc... manai darba stacijai uzmetas gripa - nodega cdrooms un monis :(((
:lol: medz arii taa buut


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 13:35:22 
man to pluginu un muzikas progu un proginju ir uz ~40GB. parbaudijis esmu varbuut 1/10 no visa taa, turklat pa visu kompi taas izmeetaatas. paies muuzhiiba kamer sakaartoshu :lol: bet nu dc++ var pamekleet pa lielakajiem latvijas hubiem, laikam shaaree ari kas staav. nick - ROLAND_PICTURES


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2005 13:43:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
es par tiem pluginiem es jau pienjeemis variantu, ka vieglaak, nav jeega no tiem VSTi kuru apjoms ir 1 mb, jo vinsh nekad tev neskanees normaali, un censhos dabuut tikai tos ko esmu demo apskatiijies parbaudiijis. un uz doto bridi man ir aktuali dabuut 7 DVD no EastWest Colossum pirmais DVD man ir, viss strada oki doki, tikai nav visi preseti visiem instrumentiem, a tajos parejos DVD ir vinji, kopa vinji ir aptuveni 18 libraries a man ir tikai pirmi3 :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Nov-2005 0:21:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
nekaadu probleemu....rakstiet veestules...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Nov-2005 13:06:50 
Steinbergs tagad pieder Yamahai, taa kaa, var prasiit shmaeejiem, tachu stipri shaubos, vai operatiivi kaut ko varees nopirkt. Kas attiecas uz 'mazaas programmas skan slikti'... Dziivu instrumentu simulaacijas - jaa. Ja meklee savdabiigu sinta tembru vai ko citu origjinaalu - pilns ar mazinjiem 'suudinjiem', kas dod aaraa taadu speeku, kaadu Reaktoraa utml. ar uguni nesamekleesi :). Un, ja kas - tagad TAADU freeware chaliishi taisa un piedaavaa allaround ze net, ka prieks :). 'Biezos' verkjus i dzirdeet negribaas :))). Un sirds viegla, ka neviens nav jaakraapj :P.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited