Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 22:44:25

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ] 
Author Message
 Post subject: PAR SAMPLIEM
PostPosted: 01-Feb-2006 19:44:27 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
cik kristigi ir izmantot samplus ?? tas ir negods vai tomer ljoti normala lieta ka ieliec arii kautko sevis negjenereetu ? vai tomer jacenshas cik vienvar visu pasham izgjeneret un visus drumlopus nobungot..



p.s neatiecas uz real drumkitu izmantoshanu



aceros kaa agraak pec vaves centos tapat atlikt hatus kikus snares lai sanak kaa tam krutajam kluba gravejam :D bet neparkadu naudu neliku jau gatavo lopu kautgan rezultats tadspats vien butu :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Feb-2006 22:58:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Semplu izmantoshana tas ir normaali, bet Loopus nu jaa vot to es nedaru, loopus var DJ(i) izmantot, vinjiem vinji ir vairaak vajadziigi mixus taispt, bet ja pats taisi muuziku, smukaak jau buutu ja sevis uzbuuveeto ritmu tur vareetu dzirdeet. (un taakaa es neesmu bungjieris man tas ritms taads ir kaads ir no 3 sempliem 2vas taktiis :) ) bet maazos, njemu midi failus (starpcitu Cubase pamaciba naak liidzi midi loopi, kuros var redzeet kaa izskataas dazhaadu stilu ritmi) un no vinjiem maacos, visgruutaak man ir ar uznaakosho skiivi . da veel kaadas 100 kompoziicijas uztaisiishu un tad mosh jau ritms sanaaks.
doma ir mosh ar laiku (kad bagaataaks buushu) nopirkt electriskaas bungas un maaciities uz vinjaam, tad vieglaak buus gan iespeeleet gan saprast kas kur var skaneet. Citreiz man ir teikushi, kas tas par druum to tach neviens bungieris nevar nospeeleet :) , a ko lai dara ja neesmu bungieris ;)

kautkaa par daudz shodien runaaju


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 9:43:13 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
ir pat specialie CD ar sempliem .... maksa ari ta normali ......... piemeram CD ar Hardstyle sampliem ja nemaldos bija ap 100 LVL.
-
un normala gadijuma par sempliem vajag maksat...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 9:56:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
ja es buutu DJs es noteikti ka pirktu vinjus, jo tur tomeer profesionaali cilveeki ir speciaali taisiijushi vinjus prieksh looposhanas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 11:47:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ir arī netā saiti speciāli samplu un loopu rakņāšanai saveidoti. Ir gan viskas par velti gan par naudu, un pats arī savus garadarbus var izlikt citiem pieejamus.

Man jau gan patīk oriģinalitāte. Tā jau no loopiem un sampliem var gabalu ātri sakonstruēt kā E-Jay utt softos, bet tas viss jau ir svešs. Normāli pašam visu vakaru viena bungu mašīna līdz vēmienam jāspaida, un tad rezultāts tā īsti nepatīk, - tātad ir sanācis labs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 11:49:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 13:10:37 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Nu nav obligati tikai no sampliem gabalus taisit.... var kadu konkretu izmantot ka kaut kadu primochku, efektam utt...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: Re: PAR SAMPLIEM
PostPosted: 02-Feb-2006 13:13:39 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
cik kristigi ir izmantot samplus ?? tas ir negods vai tomer ljoti normala lieta ka ieliec arii kautko sevis negjenereetu ? vai tomer jacenshas cik vienvar visu pasham izgjeneret un visus drumlopus nobungot...
Nu protams ka normāli, citādi tie nebūtu pārdošanā, un par bargu naudu! Piem., ja Tev ir vajadzīga akustiskā ģitāra, vai ņemsi un to ģenerēsi ar kādu sintu? Da nemūžam Tu to neizdarīsi, nu ja vienīgi neizmantosi RealGuitar - samērā precīzi var izdabūt to ģitāru! Labi, ne ģitāru, kādu citu reālu instrumentu! Vienkāršāk un ātrāk paņemt samplus no dzīvajiem instrumentiem, nekā mocīties tos ģenerējot, un beigu beigās uzgrozīt kaut ko līdzīgu, plastmasveidīgu, par kuru pats lāgā nebūsi apmierināts! Principā mans uzskats ir - noteikti izmantot samplus, ja ir nepieciešama reāla skaņa, it sevišķi ja tie ir dzīvie instrumenti! Ja veido elektroniku, transu, ambient, industrials un tml. + varbūt tos alternatizēt, tad protams eksperimentē un ģenerē pats, lai nebūtu kārtējais ''banassssiiii'' :lol:
Par Loop-iem, jā piekrītu NeckaSypash-am! Ja tos pārmērīgi izmanto, var sanākt konstruktoru spēlīte, līdzīgi kā e-Jay! Nav jau tik peļami kā visi, visur bļaustās, varbūt ka sanāk kaut kas oriģināls ar, ... bet ne savs! :lol: Es pats Loop-us izmantoju samērā reti! Izmantoju tikai kaut kādas specifiskas skaņas vai effektus, izgriežot tos no tiem Loop-iem ārā! Pats esmu noorientējies uz Synthpop-u ar Electronic un Ambient piedevu. Tā kā, loop-i šim paveidam īpaši apkārt nemētājas, bet man tie ar nav vajadzīgi, gribu būt ''es pats'' 8) Vienīgi, loop-us, kurus jūtu nāksies izmantot, tad tie būs drum loop-i, jo man ir tādi paši simptomi kā AheadX-am! Nu es arī nēesu bundzinieks!
Nu lūk tā, tās bija manas subjektīvas domas, pec kurām arī vados! Kā Jūs visu to darāt, vai darīsiet, varat padalīties! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 13:34:45 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
es jau tieshi biju domajis runat par drum lopiem.. nu melodija sveshos lopos tas jau nekados ramjos tomer nelimejas...

man te uzradas cd tipa


[AKAI] Horny Club sounds(Dance, House, Disco, drums & loops)

un

Wizoo Platinum Electronic Drums Akai

ari tadi

Native Instruments Kontakt Sample Library CD3 (Drums & Percussion)

beidzot dabuju iespeju tikt valjaa no klasiskaas FL bungu skanjas


a tajaa pirmajaa izradijaas pils ar lopiem tur ritmi fx un vel visada fignja
paklausijos opaa tieshi tas kas man vajadzigs.. a taa droshvien butu pus dienu vacis kopaa no dazhadiem hatinjiem sudinjiem vienu ritma gabalu bet tipo originalu..

a taa bungu taisiishana intersanta padarishana.. ir vesalas miljons
fichas kas jievero lai iznaktu iekustinat danceflori.. jataisa jau lielakaa rezolucijaa (tipo vismaz 32) un ne obligati lai snapojas mazas nelielas nobides ja pareizi saliekas palidz veidot to mistisko fiilingu ko nu es laikam par gruuvu saucu parasti... vel nekad nevajag parak ilgi taisit vajag ieturet pauzes savadak sak sajukt liekas ka nu ir ok un pec brizha atkal jau kautko partaisi lidz beidzot apjedz ka esi pa lopu pats aizgajis

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 14:10:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
manskiet ka tas i norm..pats ar esmu izmantojis...nez,vai par to cietumaa mestu,ka kaadu reizi kaadu semplu ieliec... :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 14:13:07 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
vis ta ir miers sirtsabzinja tiira :D

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Feb-2006 16:13:48 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
es jau tieshi biju domajis runat par drum lopiem..
Es Tev piekrītu, ka drum taisīšana ir vesela padarīšana, un FL drum standarts man ar nevisai! FL-ā ir tāda fīča kā Slicer. Tur es esmu ielādējis WAV drum loop-u, mēģinu sagriezt un salikt kā man vajag, bet citreiz liekas, tāds sviests vien sanāk, par cik, kā teicu, nēesmu bundzinieks! :?
Quote:
... lidz beidzot apjedz ka esi pa lopu pats aizgajis
... un tā jau arī beigās sanāk! :lol:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited