Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 9:59:31

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: ProdiKeys
PostPosted: 25-Dec-2006 23:36:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
Ganjau esat dzirdējuši,es tik tagad..
Lasīju Computer Music kkādu veco numuru,un uzdūros šitam..

Latvijā nevarēju atrast,kur nopirkt..

Krievijā - 54,06 $ ...

hmm...



http://www.prodikeys.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2006 23:55:14 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Esam gan, un kas? ... ko ar to gribēji pateikt?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2006 0:48:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
Nūū..kāds ir lietojis? vai kā? :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2006 0:53:40 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Man ir ProdiKeys DM


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2006 1:28:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
ēēm,varbūt varētu tad kko pastāstīt par viņu,vai kā?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2006 2:59:38 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Nu sākšu ar to, kā tiku pie šā brīnuma.
Reiz sanāca ''nokruķīt'' kādu darījumu, un kā bonusu, ieguvu šo MIDI devaisu, ar nosaukumu Creative Prodikeys DM. Tolaik biju starā, par cik man nebija MIDI klaviatūras. Tātad, tikai trīs oktāvas, ar mazā formāta taustiņiem, kā Yamaha PSS tipa (bija tādi bērnu sintezatoriņi). Tam nāk līdzi kāds softiņš ar savdabīga sintezatoriņa emulāciju, pareizāk sakot, kuršs sastāv no jau gatavām skaņām, un visu kopumā var izmantot kā to pašu bērnu Yamaha sintezatoriņu. Tā teikt, bērnu spēlīte, lai iepazītu pirmos soļus mūzikā. Nekas nopietns, lai piemērotu to mūzikas veidošanā! Par pašu devaisu - PILNĪGS MURGS! Draiveri kaut kādi gļukiani, arī jauninājumi (update) nelīdzēja! Tam raksturīgi, ka kādu brīdi strādājot, hosts pazaudē to Prodikeys kā MIDI devaisu, un lai šo pasākumu atdzīvinātu, nācās pārstartēt kompi, kas, ticiet man, nu nepavisam nav ērti, veidojot mūziku!
Ir tādas fīčas kā ''pitch bend''; ''volume''; ''sustain'' poga; ''octave shift'' pogas oktāvu izvēlei, ja gadījumā nevari ''ierakstīties'' diapazonā. Principā no visām šīm minētām fīčām lietderīgi sanāca izmantot ''octave shift'' pogas, kas reāli strādāja, un arī izmantoju. Pārējās pogas nestrādāja, un kā tās aktivizēt, vai saprogrammēt, tā arī nesapratu, un neatradu! Protams, viss tas darbinājās caur PS2 portu!!!
Par tehnisko izpildījumu. Kādu dienu sāku manīt ka nestrādā (neskan) daži klaviatūras taustiņi, ko ''norakstīju'' uz ''gļukainā'' draivera rēķina! Pirms gada nopirku KORG Triton Le, un kā MIDI taustiņus sāku izmantot to. ... un situācijā, kad pēc kāda pasākuma bija slinkums vienot atpakaļ visus dzelžus, domāju iziet no situācijas izmantojot Prodikeys, bet tavu brīnumu - tā taustiņi ''neskanēja'' lielākā daļa! Tad es sapratu, ka no stāvēšanas un neizmantošanas, taustiņu kontakti iziet no ierindas, tā teikt ''iesūbē'', vai kas tamlīdzīgs. Stingrāk tos paspiežot un ''pamokot'', itkā uz īsu brīdi tie atdzīvojas, bet tas nav risinājums. Diemžēl vairs kā MIDI taustiņus to neizmantoju, jo galīgi vairs nekas nestrādā!
Par tastatūras taustiņiem (tiem, uz kuruem ir burti un cipari) - burtu un ciparu simboli ir tik smalki, ka bērni ''draugos'' sēdēdami, un čatos tos aktīvi spaidot, ir palikuši praktiski nesaredzami, kā arī paši taustiņi (tastatūras), ir palikuši pretīgi skaļi un izļuruši, itsevišķi garais ''space'' taustiņš, kā vecs kubiks-rubiks!
Nu lūk tā, divos vārdos. Principā nekas LABS! N E I E S A K U :!: Toreiz, pirms gandrīz diviem gadiem tas maksāja Ls 75,-. Tad jau labāk par šo cenu paskatīties kādus Fatar, Edirol, M-Audio MIDI klaviatūras, kas strādā ar USB 2 portu, un ir vairāk specializēti kā MIDI klaviatūras. Nezinu kā ir ar jauno Creative Prodikeys modeli, bet ja man vajadzētu pirkt šo devaisu par ''savu'' naudu, es droši vien (pārliecināts par 99,99%) to NEDARĪTU!

G.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2006 5:04:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
Skaidrs,pārliecināji..pateicos:) Arlabunakti:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2006 13:37:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 01-Feb-2006 18:47:37
Posts: 273
Uzmetot aci man jau liekas, ka tas ir kapitaalaakais sviests... tas driizaak liekas paredzeets kaut kaadiem siichiem, lai vareetu paraadiit kas tu par mega-muuzikji, ka tev pat klaviatuuraa viss iekshaa, un tu noteikti visu laiku tik to vien dari kaa uz vinju montee savus jaunaakos "hiitus"... :lol:

_________________
http://www.findsounds.com - ja vajadzīgi sempli - kliedzieni, sirēnas utt... ;) http://www.moviesoundscentral.com/ - vienmēr noderīga tēlu muldēšana no filmām...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2006 14:40:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
Labrīt~!

Jāā..esmu sīcis,un gribējas šo lietu..

GTC Studio pārliecināja uz pretējo,paldies ar saku viņam..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2006 15:07:32 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Labrīt~!

Jāā..esmu sīcis,un gribējas šo lietu..

GTC Studio pārliecināja uz pretējo,paldies ar saku viņam..
Ņem par labu! :wink:
Par iekārtu iegādi, dotā gad., cik saprotu - MIDI klaviatūra. Mans ieteikums, ja jūti, ka mūzikas radīšana ir tas, ko vēlies darīt arī nākotnē, tad ir vērts mazliet saspringt, ''uzbraukt'' vecākiem, lai iegādājies daudz maz normālu (oktāvu skaits, taustiņu lielums, aftertuch), funkcionāru (ar kontrolieriem, programmējamu), kvalitatīvu MIDI klaviatūru. Tas ir jebkurā gad. instruments, kuram jākalpo labi un ilgi, līdzīgi kā labam galdniekam labi instrumenti, kurus nemaina pēc viena krēsla uzbūvēšanas! :)
Varu ieteikt ko no M-Audio (Axiom sērija); E-MU (X-Board sērija).
http://www.thomann.de/gb/search_dir.htm ... om&x=5&y=7
http://www.thomann.de/gb/search_dir.htm ... rd&x=4&y=9
Latvijas bodēs, nezinu kur ko var dabūt, nēesmu Rīdzinieks, bet reku kaut ko atradu no interneta bodes
http://www.bmsmegapolis.lv/?prekes&show=16,126#16,126
Pats es esmu pardomās par CME UF6 SE Limited Edition iegādi
http://www.thomann.de/gb/cme_uf6_se_limited_edition.htm
8)
Visiem pricīgus svētkus! :wink:

G.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited