Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 2:30:20

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: 23-Apr-2004 22:17:59 
ar kadaam programmaam var uztaisit muzonu ,vislabaak klubu muzonu?
es zinu tikai FruitY Loops-tur viss ir kaa vajag,bet taa ir ljoti neerta,sanaak baigais chakars.bet sound forge ir vairak domats redigesanai.Vai ir kautkas kaa Dance i-jay ar fruity loops iespejaam,jo Dance i-jay var taisit tikai ar gatavaam skanjaam,bet pats notis likt nevar.
PALIGAA!!!


Top
   
PostPosted: 23-Apr-2004 22:39:36 
Ar Reason noteikti var meegjnaat. veel ir daudz citu programmu paskaties sadaljaa Mana muuzika ar ko citi taisa


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Apr-2004 19:43:02 
Ja patiik Reason, bet tev pietruukst VST atbalsts, tad lieto Cubase kuram piejuugts Reason (Rewire funkcija)... laba fiicha! Var arii pie Fruity, u.c. piejuugt. Nesen Reason piejuudzu pie Logic 5.1, domaaju ka pie taa arii palikshu :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Jul-2004 23:29:45 
Klau, Akai, a kur ali izrauj rewire? Full versijaa Resonam nenaak shitais zveers... =/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jul-2004 12:12:40 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Klau, Akai, a kur ali izrauj rewire? Full versijaa Resonam nenaak shitais zveers... =/
-
Fruity Loops Studio - laba programma, daudz moduljus var pievienot.
Viegli lietot.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jul-2004 15:21:17 
Te kkur redzeeju vienu postu kur frukjix nosaukts par beernishkjiigu - piekriitu =) Pats lietoju Reason un esmu vairaak nekaa apmiernaats.. viss, kas, pagaidaam, ir bijis vajadziigs lai vareetu straadaat man staav acu priekshaa.. pietam smuki ieskruuveets rackaa =)) Ja reiz iemineejos par skruuveem.. Varbuut kaads/a zin, kaada vella peec no subtraktoora var izskruuveet visas chetras skruuves.. ?! Netieku gudrs. un fishka veel taada ka TIKAI no suubja, ne no viena cita.. incanti ko ppheads ar to domaajushi.

Nezinu, man liekas ka viss ir ieksh "cik ljoti es gribu taisiit muuziku", jo pats saaku mochiit no pilniigas nulles. Atveeru pirmo reizi Reason un paliku meems.. "No kura gala saakt" =) Bet viss naak pamazaam..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Nov-2004 22:33:37 
Naak gan Reasonam taads zveers! Tu tikai vinju taa iisti neredzi. Ir labs info kaa sajuugt(tikai angliski)-www.propellerheads.se


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Nov-2004 16:21:13 
Klubu muzika ir plash jedziens, jo dazhados klubos spelee dazhada stila elektronisko deju muziku gan no komercialitates, gan no apmekleetaju viedoklja, kuru protams regule kluba saimnieks un diemzheel ar biznees, bet Dj un producents tik cepj, vai nu prieksh sevis vai prieksh naudas... pa sho teemu ir ljoti daudz spriedeleets un katram no kaut kaa iespejams ir taisniba un "bullshits". Nu tas taa, bet no jautajuma formas vareju saprast, ka vairak orentejies uz disco/progressive house. Tad vardu sakot nava svarigi kadu progu/sekvencri tu njem, vai ir profesionals vai nava, tur ir atkarigs pats skanejums... basam, perkursijam, melodijam un visbeidzot masteringam...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Dec-2004 9:22:36 
Tieshi ta seq!
Pofig ar ko tu vinu taisi! Galvenais ir progas saturs, kadi semplu banki ir iegruziti ieksa! Piem: Ja tev bus tikai atmosferas sempli diez vai tev bus erti taisit progressive un otradi ar progresive semplu bankam uztaisit atmosferas/ambientu gandriz nav iespejams, bus jaiet pasam ar mikrofonu veju rakstit :lol:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited