Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 23:07:23

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: djx2
PostPosted: 09-Sep-2004 8:43:56 
Sveiciens visiem. Man ir taads jautaajums kaadam kursh varbuut kaut ko rubii no shiis lietinas. Manaa iipashumaa ir djx2 sintezaators, es gribu vunu izmantot kaa midi klaviatuuru un veel dazhaam lietinaam, bet nekaadi nevaru piesleegt sho aparaatu, midi kabelis ir it kaa vis notiek tikai nerubii, skatijos setingos kompii it kaa viss ir bet uzraadaas taa pat PROBLEM WITH MIDI INPUT, TRASFER TERMINATED. Buutu labi ja kaads vareetu man iedot kaadu padomu. Paldies


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 11:46:37 
Tas ir tjipa kaads no tiem speelju yamahaam?
Gruuti pateikt. Kas Tev ir pa midi interfeisu? Tipa skanjas karte? Sintinjam tachu aizmuguree cerams ir standarta 5inieks shtekeris ar uzrakstu MIDI OUT?
Buutiibaa visam vajadzeetu rulleet, jo instaleejot jebkuru skanjas karti (ja vien tai ir midi interfeiss), pieinstaleejas attieciigi arii midi. Nu un visi softi tad to saprot, piemeeram, atver Cubase, vai Sonar un pie midi properties buutu jaabuut, M-Audio Midi In vai EMU Midi In, attieciigi, kaada jau nu tev ir skanjas karte.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 11:50:42 
Un galu galaa, kaads softs neredz tev sho midi in?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2004 19:50:47 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Iespeejams ka MIDI vads ir nepareizi sataisiits. Man pasham taada probleema bija - paartaisiiju vadu un viss uzreiz straadaaja.

Pameklee netaa info kaa pareizi vadiem jaabuut sataisiitiem MIDI kabelii. es vairs neatceros kur atradu un kaa tur bija.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Sep-2004 10:02:43 
Jaa - var buut midi vads. Ja pareizi atceros, tad jaalodee tie bija attieciigi pie triis videejiem konektoriem. Labais un kreisais maleejie paliek briivi (atshkjiriibaa, teiksim, no line level signaala vada).


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited