Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 2:08:54

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 30-Sep-2004 16:03:32 
Logic Pro un Express 7 release ieksh Mac os X
Jauni instrumenti, kaa Sculpture - moduleshanas baazes synth; UltraBeat lielisks synth un wave drummashiins un citi jauni plugini, kaa Guitar Amp - ghitaras simulaators. Jauni masteringa plugini un Logic Loops... un ar citi tuulji ...
Iistai studijai noderiiga lieta ....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Sep-2004 16:05:20 
http://www.emagic.de/EN/index.html


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Sep-2004 16:27:31 
...bet neuztur *full pdc* un nesuportee 32bit float failu importu/eksportu. Ja kaads nezin kas ir pdc (plugin delay compensation), tad taa ir lieta, kas nodroshina to, ka visi treki skan sinhroni, gadiijumaa, ja kaadaa no audio objektiem (audio track, aux send, bus) ir ielikts plugins, kam ir ieksheejs buferis. Daudzi waves plugini piemeeram. Rezultaataa attieciigais objekts nobiidaas laikaa par ieksheejaa bufera lielumu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Oct-2004 20:55:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
...bet neuztur *full pdc* un nesuportee 32bit float failu importu/eksportu. Ja kaads nezin kas ir pdc (plugin delay compensation), tad taa ir lieta, kas nodroshina to, ka visi treki skan sinhroni, gadiijumaa, ja kaadaa no audio objektiem (audio track, aux send, bus) ir ielikts plugins, kam ir ieksheejs buferis. Daudzi waves plugini piemeeram. Rezultaataa attieciigais objekts nobiidaas laikaa par ieksheejaa bufera lielumu.
cereesim, ka vismaz nevilksies kaa sestais ar 10 makosu. Netaisiishu antireklaamu, bet nesen vienaa studijaa taisiiju masteringu 8 dziesmaam un gandriiz praataa sajuku gaidiidams rezultaatu, pie tam ja nenjaammaa 32 bitu failus par pdc vispaar nerunaashu pietika jau paveerot kaa chiikstedami un steneedami atveras Waves masteringa plagini lai saprastu, ka Maks ir tas pats kas pirms 8 gadiem, kad mocijos ar to kameer nepaargaaju uz PC.....fuuuuu....te jau vareetu visu dienu Maka gljukus un nepilniibas uzskaitiit....pietiks...neuztveriet personiigi ....no kljuudaam maacaas...

P.S.kameer snobiskais smadzenees uzvar veselo sapraatu, lai jau kaifo par Makiem...jutiisim vinjiem liidz tie, kas domaa ar galvu...(vai vismaz censhas domaat)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Oct-2004 7:56:20 
Man arii besii visa shii Apple kampanja, tipa visi tie performances grafiki saliidzinot ar PC, dual PC etc...f*u*k*k, kaa var likt tik klajus melus. Vasaraa padziivojos pa Kalifoiju. Apmekleeju GuitarCenter shopu, kuraa vareeju ieveerteet OSX un G5 (pirms tam biju redzeejis tikai G4). Uz taa darbojaas Reason. Tad luuk, nezinu kas tas bija par G5 (dual pc vai single), bet jau viens parts Subtractor sintinsh nogruziija proci, turklaat viss bremzee deeljh vissam krutajaam grafisdkajaam fiichaam...fuk maku. Bremze.


Top
   
 Post subject: mac
PostPosted: 19-Oct-2004 19:50:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
man driiz buus iespeeja pataustiit komplektinju - G5 + Logic 7, paredzu baigaas jautriibas, bet apsolu, ka godiigi pastaastiishu gan labo gan slikto...
varbuut beidzot makistu kaifoshanai buus kaads reaals pamats... :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Oct-2004 8:18:34 
Nu i n..j visu Emagic. Savaa laikaa tas bija topaa(kameer jau bija uz PC), bet tagad...turklaat tas neuztur VST...tikai caur adapteri, kursh patrreiz veel esot gljukains. Personiigi es labaak veeleetos PT sisteemu. Cik esmu proveejis, man tajaa patiik 'workflows'. Man nepatiik Cubase un Nuendo kraasainie UI u.t.t. Vegas un Acid ir forshi - viss gaimiigaas kraasaa un taa, tachu visi paareejie truukumi liedz izmantot shos hostus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Oct-2004 19:32:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Nu i n..j visu Emagic. Savaa laikaa tas bija topaa(kameer jau bija uz PC), bet tagad...turklaat tas neuztur VST...tikai caur adapteri, kursh patrreiz veel esot gljukains. Personiigi es labaak veeleetos PT sisteemu. Cik esmu proveejis, man tajaa patiik 'workflows'. Man nepatiik Cubase un Nuendo kraasainie UI u.t.t. Vegas un Acid ir forshi - viss gaimiigaas kraasaa un taa, tachu visi paareejie truukumi liedz izmantot shos hostus.
Nuendo UI ir paartaisams peec pasha veeleeshanaas liidz peedeejai podzinjai un kraasai, kaut vai melnbaltu un tikai uz shortkutiem (apmeeram taa ir uztaisiits man) :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Oct-2004 13:58:36 
Jaa, zinu - bet vienalga nepatiik.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Oct-2004 21:59:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
o.k. - uz kaa tad tu galu galaa straadaa?
padalies pieredzee..tavi spriedumi liekas sakariigi... :cry:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Oct-2004 9:29:54 
Kaut gan nesimpatizee man Emagic, jo uzmeta PC lietotaajus, vienalga seezhu uz peedeejaas Logic versijas PC - versija 5.5.1. No muusdienu saktiijuma jau tas ir arhaisks nedaudz, bet esmu pie taa palicis jo,
*t.s. "mixing engine" shkjiet vislabaakais. Esmu izproveejis visus hostus, tachu skanja, kas naak aaraa no Emagic man patiik vislabaak. Pat nelietojot efektus, vienkaarshi sametot paaris wav pa trekiem un paklausoties kaa tie skan, vislabaak man patiik Logic (saliidzinot ar Nuendo un Cubase SX). Bet tas, protams, ir subjektiivi.
*paaris Logic efektu ir vienkaarshi neaizstaajami. Stereo Tape Delay, piemeeram. It kaa vienkaarsh plugins (ir 10iem analogu
), bet skan tomeer savaadaak...u.c.

Luuk, bet g.k. izveele pa labu Logic ir "mixing engine".

Ir miinusi, nav PDC, "bounce to wav" arii tikai realtime, bet var pieciest. Kas man reaali truukst Logicaa no Nuendo vai Cubase ir "skjeeres" - tipa Nuendo peles labais taustinsh un toolis "scissors". Logicaa arii taads ir bet tajaa uz klipa nevelkas liidzi taa mazaa vertikaalaa striipinja...tipa tu redzi kur grieziisi. Logicaa nav un tas ir baigi neerti. It sevishkji ka jaasaak no 5iem vocal teikiem lipinaat viens "ideaalais". Nu taa apmeeram.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Oct-2004 10:40:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
paklausies uzmaniigi - Nuendo in Cubase skan ljoti dazhaadi (teiksim ar tiem veiv failiem), jo Nuendo ir pilniigi cits audio dzinis, kas optimizeets tieshi mix un masteringam iekljaujot Surround.....
...protams, ka tas ir subjektiivi, bet darba process ar Nuendo ir nesaliidzinaami aatraaks un eertaaks...
P.S. audio clipus monteet, bounceet, dithereet u.t.t. iesaku pameegjinaat Wave Lab (nav ne reizi bijis jaalamaajaas pie sevis to darot - un tas jau kautko noziimee), protams + Waves Diamond Pack 5...... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Oct-2004 13:40:05 
Hmm...cik zinu, tad pat pashaa nuendo.com forumaa tiek staastiits, ka audio dvizhoks Nuendo 2 un Cubase SX 2 (tagad 3) ir pilniigi vienaadi...Par workflowu, jaa Logicaa visu samikseeju, piedzenu piikji liidz ~ -3db, un tad iekshaa Wavelabaa. Tur mastereeju.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Oct-2004 11:10:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
nav taisniiba - Cubase ir apgraiziits Nuendo (tieshi audio jomaa) + tagad pieliktas vecaas midi fichas no Cubase VST bet tas nu taaa.....par 3 versiju nezinu, peec paaris dienaam paarbaudiishu...

taatad tomeer masterings wave labaa :lol: , pameegjini arii visu pirms procesu un gandriiz varu apgalvot, ka par Lodzhiku vairs atcereeties negribeesi..

nuendo forumaa atbildees tiek pielietoti maarketinga triki prieksh iesaaceejiem, jo Steinberg ir iebraukusi auzaas ar softa razhoshanas koncepciju - sanaak, ka Cubase SX vairs profesionaalam darbam nav vajadziiga, jo viss svaigaakais ir ieksh Nuendo. Taapeec arii vispirms izlaizh CubaseSX 3 un viss shis reklaamas troksnis... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2004 9:44:13 
Pirms process - "mixings"?
Par Nuendo forumu kaut kur var piekrist, bet...to (ka audio engines ir identiskas) tachu apgalvo pasha Steinberg moderatori...vai vinji riskeetu tik klaji muldeet?

o.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited