Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 13:51:03

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: reason letotaajiem
PostPosted: 24-Nov-2009 11:46:14 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Nov-2009 11:27:52
Posts: 4
Sveiki! Taa kaa esmu iesaaceejs ar sho iespeejaam bagaato programmu, buutu jauki ja kaads vareetu man mazliet paliidzeet saados jautaajumos: Redrum ritma veidoshanu pagaidaam veicu ziimeejot ritmu t.i one click -> one beat + copy paste :) Vai ir kaads savaadaaks(aatraaks), veids kaa ar so programmu izveidot sev vajadziigu ritmu, varbuut profesionaalaaki cilveeki vispaar nelieto taadu ritma ziimeeshanu.bet visu liimee no kvalitatiiviem sempliem+midi?


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 24-Nov-2009 16:36:04 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Īstie džeki zīmē līknes wav editorā ar roku :)

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 25-Nov-2009 11:29:21 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Nov-2009 11:27:52
Posts: 4
Viens koments un tas pats stulbs....njaa, paldies par to pashu :)


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 25-Nov-2009 11:43:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Pats uzprasījies.
Pat es, kuram šķiet, ka Reasonu zinu no galvas, nesapratu ko tu īsti gribi? Ko nozīmē "zīmēt ritmu"? Un kas vispār tavā izpratnē ir "ritms"?
Nu un vispār klusēju par tēmu, iebaksti jūtjūbā brīnumvārdus "reason redrum".


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 26-Nov-2009 10:49:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Kapēc Tev nepatīk redrumā izmantotais paternu programmēšanas veids?
Tapēc, ka jastrādā un vislaik jārēķina?
Patiesībā mūzikas programmēšana arī ir smags darbs, ko var darīt tikai tad, ja tas nenormāli patīk!

_________________
http://www.nz.lathost.lv


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 26-Nov-2009 16:04:25 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Nov-2009 11:27:52
Posts: 4
Taa, nu jau kkas jeedziigaaks paraadaas :) Redziet lieta taada, ka vnk nezinu, kaa citi profesionaalaaki lietotaaji rada bungu ritmu, es liidz shim esmu lietojis fl studio, un protams ka viss ir o.k, arii uz reason taa daru arii ar peli klikshkinot pa "kubicinjam". jautaajums pa visam vienkaarsh- vai taa dara visi, es nerunaaju par lietotaajiem kas meegina uztasiit primitiivu skandarbu.
P.S Esmu varbuut iesaaceejs reasonaa, bet ne muuzikaa, taa ka varat neuzdot jautaajumus, kas ir ritms, taktsmeers, vai dominantes terckvartakorda atrisinaajums :D


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 27-Nov-2009 10:18:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Tavs jautājums ir nepareizs pēc būtības. Pats droši vien zini, ka mūzikas radīšanā nav tāda "pareiza" vai "nepareiza" ceļa. Otrkārt, ja nu tomēr pieturamies pie domas, ka dažādos žanros eksistē nerakstīti likumi, tad viss atkarīgs...Nu, piemēram, šaubos vai kaut kāds HC tekno vai trance džeks visas kompozīcijas garumā kickus rakstīs "dzīvajā", tobiš no midi klavieres 10 minūtes spiedīs vienu taustiņu. Visticamāk, ka viņš paņems vienu bar, saklikšķinās 4x ar peli kickus, un tālāk jau visu klipu copy paste.
Paņemsim kādu a la "rokeri", kam nav savu dzīvo bungu, bet viņam ir midi klaviere un 3GB akustisko bungu sampļu kits. Šis vīriņš, iespējams, gribēs darīt tieši otrādāk. Lai panāktu "dzīvāku" skanējumu, viņš 3'45" ar abas rokas pirkstiem klabinās pa klavieri un nekādu copy paste. Viņš, piemēram, var mēģināt arī apmānīt tautu - iebakstīt bungas kā tekno džeks, bet pēc tam iebakstītos midi eventus pabīdīs laikā turpu šurpu, kā arī izmainīs tiem "stiprumu" jeb velocity...tādejādi panākot efektu, ka "it's me".
Vispār jau tiešām, paņem novelc kādu filmu, grāmatu par reason, paspēlējies intensīvi mēnesi, un, tad sāksi saprast un attiecīgi arī jautājumi uzradīsies jau "nopietnāki". Nevienam jau nav po kaifu atbildēt uz vienkāršām, tai pat laikā neviennozīmīgām lietām. Daudz jāraksta tad ir parasti...


Last edited by overflow on 27-Nov-2009 12:25:19, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 27-Nov-2009 12:24:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Cik es zinu, ta visas bungmašīnas, ne tikai virtuālās, bet arī reālās programmē tieši tā pat kā redrum.
Tā kā bungu partijās skaņdarbos parasti nemitīgi atkārtojas līdzīgi paterni, ta tas princips strādā nu nav tik darbietiplīgs
Es piem. lai simulētu live bungošanu brekus, visādus cimbaļus un perkusijas spēlēju pats ar MIDI klavieri, vai arī piemeklē smuku sempli, nu ir tur varianti...

Ar bungām tāpat kā ar ģitārām - diezgan jāpamokās, lai neizklausās pēc robota bubināšanas
Man ir svarīgi, lai programmētie skaņdarbi izklausītos maximāli pēc LIVE izpildījuma

_________________
http://www.nz.lathost.lv


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 27-Nov-2009 14:35:58 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Nov-2009 11:27:52
Posts: 4
Skaidrs... Vismaz zinu, ka taa nonemsanaas ar bungu partiju nav velti izshkiests laiks..Jo process tieshaam laikietilpiigs... protams, cits jautaajums vareetu buut, kad veido fonogrammas :)


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 29-Nov-2009 14:33:06 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
lai vielglak butu iebraukt, panjem vienkarsi kadai tikamai kompozicijai noduble visu drumparty un kartiba otreiz jautajumi nebus, jo pats busi sapratis ko ka vieglak (tev pasam) taisit.

_________________
http://www.aheadx.lv

http://www.soundclick.com/spacesinvader
http://www.soundclick.com/aheadx
http://dj-kramars.draugiem.lv
http://spacesinvader.draugiem.lv


Top
   
 Post subject: Re: reason letotaajiem
PostPosted: 01-Jun-2017 17:44:27 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 01-Jun-2017 17:30:29
Posts: 1
Quote:
Skaidrs... Vismaz zinu, ka taa nonemsanaas ar bungu partiju nav velti izshkiests laiks..Jo process tieshaam laikietilpiigs... protams, cits jautaajums vareetu buut, kad veido fonogrammas :)
laikietilpīgi i , bet tas ir tā vērts ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited