Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 23:50:36

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Par Reason 3.0
PostPosted: 10-May-2006 17:48:23 
Sveika Tauta!!!

Palīdziet lūdzu, ja varat!

Sāxim ar to, ka man īsti poņas nav. Un ar to es domāju, ka es sapratu, ka var taisīt mūziku bez kaut kāda reāla dzelža.

Jūs te visi strādāja ar vairākiem softim. Tad ar vienu nepietiek? Kāpēc?

Tajā Reasonā jau viss ir skaisti izklāstīts, bet es atduros pret to, ka nevaru atskaņot nevienu loop'u. Visas tās demo dziesmas iet, a loop'u nav.

Un tad pavisam tālāk.

Vai nevar tikties ar kādu džeku, kas tiešām var palīdzēt un pastāstīt ar piemēriem, kas un kā, jo pats es jau te vairākas dienas jau čākarējos un neko tā arī nesaprotu :)

Vēlme man ir taisīt dnb. Bet tas nav jāsaprot, kā noraidījums jebkādai palīdzībai no citu stilu piekritējiem :wink:


Paldies

p.s. jau meklēju visādus manuāļus, bet nu, ja kāds var ieteikt raxtus netā tad lūdzu. :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-May-2006 17:52:40 
es tev iesaku F1 pogu ! ;o


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-May-2006 20:01:07 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 23:52:16
Posts: 23
kur tu steidzies visu viena dienaa nevar izdarit vajag macities un velreidz macities un nospied pogu F1 jeb skaties help Reason paneli :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-May-2006 22:00:41 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
ja atrodies Riga, varetu kadu dienu ziedot tadai izpriecai. pats esmu daudzko uztaisijis uz Reasona. ja ir interese do zinju
PM.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-May-2006 16:28:51 
vai nu helps + tutorials + pašrocīga progas atkošana, vai arī nekā!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-May-2006 19:33:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
vai arii Orion Platinium... :D


Top
   
 Post subject: Re: Par Reason 3.0
PostPosted: 18-May-2006 11:31:59 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Quote:
Sveika Tauta!!!

Palīdziet lūdzu, ja varat!

Sāxim ar to, ka man īsti poņas nav. Un ar to es domāju, ka es sapratu, ka var taisīt mūziku bez kaut kāda reāla dzelža.

Jūs te visi strādāja ar vairākiem softim. Tad ar vienu nepietiek? Kāpēc?

Tajā Reasonā jau viss ir skaisti izklāstīts, bet es atduros pret to, ka nevaru atskaņot nevienu loop'u. Visas tās demo dziesmas iet, a loop'u nav.

Un tad pavisam tālāk.

Vai nevar tikties ar kādu džeku, kas tiešām var palīdzēt un pastāstīt ar piemēriem, kas un kā, jo pats es jau te vairākas dienas jau čākarējos un neko tā arī nesaprotu :)

Vēlme man ir taisīt dnb. Bet tas nav jāsaprot, kā noraidījums jebkādai palīdzībai no citu stilu piekritējiem :wink:


Paldies

p.s. jau meklēju visādus manuāļus, bet nu, ja kāds var ieteikt raxtus netā tad lūdzu. :wink:
Iedod kaut kādus savus galus. Piemēram skype adresi vai meilu!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-May-2006 12:02:48 
Heh, nou problem, Reason var tev izstaastiit un nodemonstreet :wink:
aikonn@inbox.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Apr-2007 23:03:23 
Dzīvē neesmu redzējis izmeļošāku user guide, kāds nāk līdzi Reasonam. Ja šis kandidāts uz DnB meistarklasi netiek līdz šai fāzei, tad cauri ar viņu ir.
DnB NOZĪMĒ loopu RADĪŠANU. Dramandbassā, ja neesi pamanījis ir Drums (bungas) and (un) Bass (bass).
Manā dumjajā galvā tas nozīmē to, ka tur nav pārāk daudz vijoļu, klavieru un citu orķestrālo instrumentu ieskaitot operciedātāju Jekaterinu Lošadskuju (ja vienīgi distorted/compressed edit).

Izvēloties mūzikas stilu, kuru taisies veidot iesaku izvēlēties tādu, kas sastāv no 1. Lietas, kuru proti (piem loopu veidošana, vokālu graizīšana, melodijas rakstīšana) un 2. no lietām, kas izceļ to, ko proti (piem. loopu izvēlēšanās no gatavām, kas lieliski izceltu tavu superīgo lead melodiju, vai vokālās dotības)

Nedomāju, ka tālu tiksi, paņemot pāris gatavus DnB loopus un šo maisījumu laikā un telpā nosaucot par savu kompozīciju. Tauta nepārvārīs :)

Drīzāk jautājumam vajadzētu skanēt - kur var atrast augstskolu, kas iemācītu 8 gadu laikā pilnībā pārzināt un apieties ar Redrum iekš Reason 3, bez efektu izmantošanas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited