Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 12:04:28

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Labs jautājums!!!
PostPosted: 16-Nov-2009 16:03:28 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Nov-2009 15:43:34
Posts: 1
Sveiki! Protams Veiksmi visiem muuziku veidojot! :wink:
Man ir tāds jautājums! Esmu iegādājies audio interfeisu EDIROL UA-25! Tieshām patīkami straadaat, bet peekshnji paraadijās probleema! Konekteejot klaat datoram ar kuru ieprieksh darbojos un vis gaaja, tagad itkaa taa operētāj sisteema atsaka njemt pretii to skanjas karti un sajuuta ka USB nedod pietiekamu jaudu lai karte strādātu! Pārinsteleeju gan draiverus, gan pro toolus, gan pashu opereetaajsisteemu (Windows), nekaada rezultāta! Un tagad pats interesantākais! sleedzot karti pie citiem datoriem, vinja iet bez problēlmām! Pasham ir triis datori pie visiem esmu sleedzis klaat, saakumaa uz visiem ir arii gaajis, bet tagad neiet!
Lūdzu palīdziet! Buushu pateicīgs pa jebkuru informāciju!


Top
   
 Post subject: Re: Labs jautājums!!!
PostPosted: 17-Nov-2009 2:00:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
pamēģini caur kādu USB Hub ar ārējo barības bloku , iespējam ka tas tavs dators vairs nevelk to karti , +5V ,
USB Bus Power, Current Draw - 480 mA .

http://www.usbgear.com/usb-2-usb-hub/


Top
   
 Post subject: Re: Labs jautājums!!!
PostPosted: 17-Nov-2009 8:20:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Vispar jau audio lietas, jo ipasi, ja ir runa par daudzkanalu, nav taas, kur usb hubs 100% drosi atrisinatu problemas. Sim devaisam iespejams tads risinajums der, bet iesaku vispirms konkretu hubu sarunat pameginat vai ari paskatit citos forumos (piem. cakewalk forums) vai pavaicat pasam razotajam (varbut tur pat manuali ir rekomendacijas) par hubu savietojamibu, jo var gadities, ka ne visi hubi vinam patik. Tas tapat ka ar biteem - you never know. Usb - ta ir laptopu saura vieta muzikas padarisanaas. Ja Tev ir desktops, tad ieteicamak, butu vienkarsi nopirkt atbilstosu paplasinajuma karti ar papildus USB portiem (reali tas bus atsevisks USB root), jo ir tikai logiski, ka svaks usb (ja vel tur ir kaut kas cits piesprausts) nevar pabarot tadu devaisu, kuram ir phantom power. Man piem., ja pat prasts Beringher UCA202 ir piesprausts, USB hard disku laptops preti vairs nenem.
PS seko lidzi ari, lai phantom power ir izslegts, kad Tev vinu nevajag.


Top
   
 Post subject: Re: Labs jautājums!!!
PostPosted: 19-Dec-2023 15:04:05 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Dec-2023 14:59:52
Posts: 1
Quote:
Sveiki! Protams Veiksmi visiem muuziku veidojot! :wink:
Man ir tāds jautājums! Esmu iegādājies audio interfeisu EDIROL UA-25! Tieshām patīkami straadaat, bet peekshnji paraadijās probleema! Konekteejot klaat datoram ar kuru ieprieksh darbojos un vis gaaja, tagad itkaa taa operētāj sisteema atsaka njemt pretii to skanjas karti un sajuuta ka USB nedod pietiekamu jaudu lai karte strādātu! Pārinsteleeju gan draiverus, gan pro toolus, gan pashu opereetaajsisteemu (Windows), nekaada rezultāta! Un tagad pats interesantākais! sleedzot karti pie citiem datoriem, vinja iet bez problēlmām! Pasham ir triis datori pie visiem esmu sleedzis klaat, saakumaa uz visiem ir arii gaajis, bet tagad neiet!
Lūdzu palīdziet! Buushu pateicīgs pa jebkuru informāciju!
Sveiki!

Es saprotu, ka jums ir problēmas ar EDIROL UA-25 audio interfeisu. Pēc jūsu apraksta, problēma ir tāda, ka operētājsistēma Windows nespēj nodrošināt pietiekamu jaudu interfeisam. Tas ir interesanti, ka interfeiss darbojas ar citiem datoriem, bet ne ar jūsu datoru.

Ir vairāki iespējamie iemesli, kāpēc tas var notikt. Viens no iemesliem varētu būt tas, ka jūsu datora USB ports nespēj nodrošināt pietiekamu jaudu interfeisam. Lai pārbaudītu šo iespējamību, varat mēģināt pievienot interfeisu citam USB portam datorā. Ja tas darbojas, tad problēma, visticamāk, ir ar pirmo USB portu.

Vēl viens iespējamais iemesls varētu būt tas, ka jūsu datora BIOS ir iespējots USB enerģijas taupības režīms. Šis režīms var samazināt USB portu jaudu, lai ietaupītu enerģiju. Lai pārbaudītu šo iespējamību, varat ieslēgt datoru un nospiediet taustiņu F2 vai F10, lai piekļūtu BIOS. Pēc tam atrodiet USB enerģijas taupības iestatījumu un izslēdziet to.

Ja šie divi iemesli nav problēmas cēlonis, tad problēma, visticamāk, ir ar pašu interfeisu. Šajā gadījumā jums varētu būt nepieciešams sazināties ar EDIROL palīdzības dienestu.

Lūk, dažas konkrētas darbības, ko varat veikt, lai mēģinātu atrisināt problēmu:

- Izmēģiniet pievienot interfeisu citam USB portam datorā.
- Ieslēdziet datoru un nospiediet taustiņu F2 vai F10, lai piekļūtu BIOS. Pēc tam atrodiet USB enerģijas taupības iestatījumu un izslēdziet to.
- Atinstalējiet un pārinstalējiet EDIROL UA-25 draiverus.
- Pārinstalējiet Windows operētājsistēmu.

Ja jūs izmēģināts visas šīs darbības, bet problēma joprojām pastāv, tad jums varētu būt nepieciešams sazināties ar EDIROL palīdzības dienestu.

_________________
:idea:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited