Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 12:38:20

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: sveki tautieshi...
PostPosted: 25-Jul-2011 17:52:41 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Uzreiz atvainojos....latviskas klaviatuuras man nav, kaut paaris dienas esmu Latvijaa.

ja kaads veel mani atceras, tad nu jau vairaakus gadus straadaaju Shveicee HARDSTUDIOS, paraleeli rakstu savu disku....Dziedu pats, speeleeju visu pats, gitaaras dziivajaa, paareejais VSTi.

ja interesanti tad Google- John Pushpur (taa mani sauc aarpus Latvijas, veel var vienkaarshi "push")

Maajas lapinja ar vienu lapu un piespiestu sponsoru reklaamu http://www.johnpushpur.com/ , vai .us , vai .info.

Nu...kautkaa taa....joprojaam sveshu muuziku neaiztieku, rakstu visu pats.

Situ uz pleca visiem normaaliem latvijas muzikantiem. :D


Top
   
 Post subject: Re: sveki tautieshi...
PostPosted: 25-Jul-2011 23:40:17 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Sveiks!

Sen nēesi manīts gan!
Tā jau arī izskatās, ka visi ir kaut kur pamukuši, aizbraukuši, bet tas taču nenozīmē, ka ar neta starpniecību nevarētu apmeklēt Mikseris forumu, kaut vai no Āfrikas! ;)

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: sveki tautieshi...
PostPosted: 26-Jul-2011 0:31:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Ir jau kaa tu saki, mans vecais draugs. Vieniigi mazliet skumji, ka viss kas sheit notiek saistaas ar visaadiem remiksiem un tamliidziigaam diletantu dariishanaam. ja sheit tiesham buutu muzikantu forums, buutu patiikami ienaakt kaut vai no Afrikas.
Ko dariisim ka nu jau peec paaris gadiem visi shie remikseri un tamliidziigi nejeegas dabiigi nospraags (kaa jau tas pie mums Eiropaa notiek ?) Te kaads muzikants vispaar teiks kaadu vaardu ?
savulaik es te rakstiiju kautko tikai ar domu ka vismaz kaads ar smadzenem kautko domaa....tagad palasiiju.....tkai massu publikai ...dj...mj.....kaa nu visus tos siekalzakjus sauc.......
Skumji....cik nu es pa diennakti speeju palasiit......


Top
   
 Post subject: Re: sveki tautieshi...
PostPosted: 26-Jul-2011 0:51:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
aa..nu jaa...priecee tendeces.....ja paskataas ko peerk Amazonaa, vai itubees, tad dziivo muuziku peerk arvien vairaak. Man suuta no Amazon statistiku uz imailu...jauki, visus dj un kaa nu vinjus tur veel sauc peerk aizvien mazaak un mazaak...varbuut beidzot tos paraziitus dabuusim aaraa no aprites......taa izskataas...kautgan uz provinciaalaas Latvijas fona vinji veel ilgi nebuus izskauzhami......
kautkaa taa....turies.....paldies ka manu Latvijas forumu atbalstiiji, kautgan izraadiijas ka velti....paldies veelreiz.....


Top
   
 Post subject: Re: sveki tautieshi...
PostPosted: 26-Jul-2011 9:39:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
hm, Push man asociejas pirmkart ar klasisko 90-to trance brigadi
http://www.youtube.com/watch?v=FqRIqDpC ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=mxGMfKtq ... ure=relmfu
bet nu tas ir no cita plaukta un ir puteklaina vesture :)
Manuprat muziku vispar perk mazak - svarigs ir dzivais izpildijums - shovs. Cilveki tiri labprat iet uz festivaliem un ir patikami redzet, ka labos festivalos ir atvelata vieta ne tikai muzikas klausisanai, bet ari visadam citam atrakcijam. Elektronisko muziku dzivaja atraktivaa veida ir krietni sarezgitak darbinat neka klasiko sastavu - bungas+bass+solo+vocal - tapec ari ta lieta nav populara. Plasu griezejiem un svesas muzikas speletajiem gan laikam ir zinama krize - nesen satiku J.Kraukli un vins ari ta izteicas, ka publika pavelkas tikai uz vecajam dziesmam 60-tie, 70-tie ari 80-tie - publikai pamata interese dziesmas ar saprotamiem vardiem un vienkarsam melodijam - ta teikt barbekju vakariem. Darbaa es ari parsvara klausos Lounge, Ambient un EasyListening, bet majas un masina Futurepop un visu ko citu. Es domaju, ka reali jabkurai muzikai ir vieta un visos stilos un veidos var atrast interesantus un labus paraugus - tikai ta meklesana prasa daudz pulju - jo virsrakstos nonak nevis izteiksmigakie un interesantakie, bet labak apmaksatie projekti, kas strikti veidoti ka prece ieverojot visus PR likumus.


Top
   
 Post subject: Re: sveki tautieshi...
PostPosted: 02-May-2015 12:06:48 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-May-2015 12:03:14
Posts: 2
John Pushpur kad vēl kko jaunu no tevis varam sagaidīt?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited