Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 14:58:49

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Korg Triton LE
PostPosted: 24-Dec-2005 15:23:59 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Sveiki visiem!
Tuvākajās nedēļās taisos iegādāties šo instrumentu! Līdz ar to sekojošs jautājums - vai kāds ir lietojis, vai lieto šo instrumentu? Vai var kāds padalīties ar pieredzi, iespaidiem, mīnusiem un plusiem?
Novēlot priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu, raženu Jauno gadu, jau iepriekš visiem liels paldies par atsaucību! :)

G.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Dec-2005 18:55:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
GTC Studio kad nopirksi iedosi kaadu reizi uz taustinjiem uzssist taa riktiigi, jo peec Korga reklaamas rullisha vinsh panes visu :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2005 2:48:08 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
... he, mans priekšstats - uz instrumenta spēlē, neviss riktīgi to sit! Starp citu reklāma ir viena lieta, bet realitāte, kas cits!

G.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2005 13:35:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Cik esmu lasījis, tad sūdīga klaviatūra. Viss pārējais kā jau visiem rompleriem. Pats neesmu ne lietojis, ne dzirdējis kā skan. Bet...mani nekad nav sajusminājuši ROMpleri, man tie šķiet, IMO, tādi ballīšu instrumenti. Nu tur klavierītes, ērģelītes, stīgas...Skaņu rediģēšana arī sāpīga. Ja nu vienīgi caur kompi, kaut gan nezinu vai šim līdzi nāk kāds PC editors. Kā studijas instruments gan jau ka ok. Atnāk pie tevis tipa Lau ris Rei niks un tev ir visas nepieciešamās skaņas.
P.s. Vislabāk ir lasīt lietotāju atsauksmes. Un vislabāk tās var lasīt www.zzounds.com. Ielien saitā, meklētājā ieraksti triton le, nospied uz instrumenta un tālāk uz "Read the Reviews". Konkrēti tagad par le tur ir 649 atsauksmes :).

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Dec-2005 2:33:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Neesmu lietojis, bet esmu lasījis lietotāju atsauksmes ne tikai par slikto klaviatūru, bet vispārējo konstrukcijas kvalitāti. Cik no tām sapratu, ja lieto mājas vai studijā, tad nav nekāda vaina, bet vazājot pa koncertiem var sagaidīt dažādu defektu rašanos. Tas attiecas tieši uz LE, nevis advancētām Triton versijām.

Starp citu kā Triton LE modeļa uzlabota versija nesen tika prezentēts TR, tāpēc varētu būt, ka LE kļūs lētāks (bet drošvien ne jau šajā valstī).

Par TR:
http://www.pro-music-news.com/html/04/e51121ko.htm
http://www.korg.com/gear/info.asp?a_pro ... egory_id=1
Quote:
et...mani nekad nav sajusminājuši ROMpleri, man tie šķiet, IMO, tādi ballīšu instrumenti
Mani arī nesajūsmina, tomēr tas nenozīmē, ka rompleri ir kaut kādā veidā slikti. Viss atkarīgs no mūzikas stila/pielietojuma. Galu galā pasaulē ir pilns ar taustiņinstrumentu spēlētājiem, kas izmanto praktiski tikai tradiocionālos klavieru/erģeļu/stīgu tembrus, un kam būtiski, lai rompleris iespējami precīzāk atdarinātu STAINWAY, RHODES, HAMMOND u.t.t. :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Dec-2005 20:50:37 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Nu re, jau otro dienu šis verķis man stāv uz galda! Par tiem mīnusiem un plusiem esmu pats daudz lasījis, bet man bija interese patērzēt ar šī instrumenta īpašniekiem (šeit pat, Latvijā)! Šo instrumentu iegādājos sabalansējot savas vajadzības/kvalitāti/iespējas/cenu! Pašreiz esmu iebūries manuāļos, un mēģinu pats realitātē izprast mīnusus un plusus, kas, kā man liekas, nemaz nebūs tik drīz :? ! Par korpusu - viss cauri no metāla, virspuse no diezgan glīta pēc izskata, alumīnija! Vienīgās plastmasas detaļas ir sintiņa gali, bet nedomāju, ka tie būs tie, kas pirmie atgāzīsies! :lol: Vispār, iespaids par korpusu - samērā stingrs! Uzraksts uz uzlīmēm liecina, ka ražots ir Japānā, kas nav mazsvarīgi! :) ... un ja, kaut arī vazātu pa koncertiem, instrumentu saaudzēt vajag! :wink: Pirmais ko darīšu no apgreida (pēc Jaunā gada), iegādāšos papildus atmiņas moduļus 2x pa 32Mb, un SmartMedia flešu 128Mb! Tas ir maksimums! Pagaidām nav ne jausmas, vai tas ir pietiekoši, vai ne tik! Lādēšu iekšā savus nepieciešamos sampļus, tad jau redzēs kā būs! Par skaņu un bankām - cik paspēlēju, pielietojami manam stilam (Electronica, Synthpop) ir izmantojami kādi 30%, bet tas nenozīmē ka pārējais būtu slikts! Šim verķim pastāv iespēja atsevišķi iegādāties, un uzstādīt iekšējo sempleri, kuram savukārt var piekabināt HDD - skazinieku! Tā kā, bibliotākas varētu lādēt un lādēt!
Paldies Kabinetam un Overflow-am par postiem! :) ... tomēr būtu patīkami patērzēt ar Triton Le lietotājiem! :wink:
Un nobeidzot, novēlu Visiem bagātīgi ražīgu, un laimīgu Jauno gadu :!:


Top
   
 Post subject: Re: Korg Triton LE
PostPosted: 02-May-2011 18:29:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Hmz, nezinaju ka ari LE versijai var piespraust HDD, bet tas tad laikam ir tikai semplesanai nevis audio ierakstam?

Principa jau te varetu minet ari X50 - skiet pedejais TR serijas mohikanis Korg sints ar HI sintezi, kas ir vel vairak apgriezta Triton LE versija plastmasas korpusaa un loooti viegla. Butiskakais, kas atskir X50 no Triton ir tas, ka tam nak lidzi VST editors un lidz ar to ir apgrieztas daudzas ficas - user sempli nav vispar, nav ari sekvencera (ta funkciju aizvieto DAW integracija), ir tikai 8 brivi sloti user arpedziju ritmiem un ari praktiski nav brivu vietu user programmam, kas ir loti apgrutinosi pie Korg filozofijas, ka kombinacijas nesatur pasas programmas, bet tikai atsauces uz tam - parkartojot vai izmainot programmas, izmainas ari sistito kombinaciju skanejums. Esosaas rupnicas kombinacijas diezgan daudzas manuprat ir loti pardomatas (atskiriba no tam, kas pieejamas jaunakos Korg sintos ar EDS sintezi ka M50 un M3) un ir izteli rosinosas, bet to praktiskaa izmantosana vairak ir ideju generesanas stadijaa, jo, lai kaut ko ierakstitu, ir japiesaista dators. Tada ari ir ta X50 koncepcija pie datora piesledzams, no DAW vadams externalais Triton VST modulis un midi klaviere reize. Tiesa USB ir tikai MIDI komunikacijai - skanu pa USB ierakstit nevar un tam procesam vajadziga vel papildus skanju karte.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited