Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 15:16:31

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 513 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 18-May-2006 11:50:38 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Tāda sajūta, ka man vienīgajam Latvijā ir tā YAMAHA QS300.
Pirku pirms kādiem 10 gadiem pa 1k Ls ar domu BAIGI TAISĪSHU mūzīku.
Kādu brīdi taisīju ar! Iekšā 16ch sakarīgs sekvensers, skaņas var pārtaisīt kā vien vēlās, katram ceļam var likt 3 fx, utt.
Tagad gan tas viss, protams, notiek compī, un qs300 izmantojās kā midi keyboard. Pa biezo midi klaviere! :-)
Savkārt es sev, 2005 decembī nopirku Korg Triton Le, ar domu, ka jāsāk strādāt ar ''dzelžiem'', gan mūzikas veidošanai, gan priekš ''dzīvā'', par cik briest kāda, jau esoša projektiņa ''jaunas elpas vilciens''! Tā teikt, ir jāsāk līst ''ārā''! 8) Vienīgi šobrīd cenšos (pēc iespējas, laika sarežģījumi) izprast un atrast pareizo (sev ērtāko) sintiņa un PC apvienojumu, mūzikas radīšanai, kā arī paša sintiņa apgūšanu! :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-May-2006 14:26:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 01-Feb-2006 18:47:37
Posts: 273
Man šķiet, ka kaut kur tiku redzējis tādu prosta keyboard, kur ir vienkārši klaviatūra bez nekā pieslēdzama ar midi pie datora... :?:

_________________
http://www.findsounds.com - ja vajadzīgi sempli - kliedzieni, sirēnas utt... ;) http://www.moviesoundscentral.com/ - vienmēr noderīga tēlu muldēšana no filmām...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-May-2006 17:43:17 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Man šķiet, ka kaut kur tiku redzējis tādu prosta keyboard, kur ir vienkārši klaviatūra bez nekā pieslēdzama ar midi pie datora... :?:
Nu piemēram šie:
http://www.thomann.de/thoiw2_artikel-180648.html
http://www.thomann.de/thoiw2_m-audio_ke ... dinfo.html
http://www.thomann.de/thoiw2_m-audio_ke ... dinfo.html
http://www.thomann.de/thoiw2_maudio_pro ... dinfo.html
http://www.thomann.de/thoiw2_esi_keycon ... dinfo.html
http://www.thomann.de/thoiw2_roland_pc1 ... dinfo.html
http://www.thomann.de/thoiw2_artikel-180681.html
http://www.thomann.de/thoiw2_evolution_ ... dinfo.html
... un gan jau vēl daudz ir to stuffu! :D


Last edited by GTC Studio on 18-May-2006 19:32:20, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-May-2006 18:12:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Man šķiet, ka kaut kur tiku redzējis tādu prosta keyboard,
Tas jau arī ir tas daikts, kas dēvējas par MIDI klaviatūru, un ko te daudzi piemin.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 14:01:14 
Quote:
Kursh zin kaut ko par "YAMAHA QS300"???
BAAAAAAAAc !!!!! MAAAAAAAAA ! Man ari ir Yamaha QS 300 .Ilgus gadus dzivoju parliecibaa ka esmu vienigais tads neglitais pileens.Uz shi monstra esmu uztaisijis ap 400 fonogrammam .Tagad ari biezhi fiksajiem variantiem izmantoju ... nu un protams kaa MIDI klavi.Dinozaurs ,jau sanos iebuktets nedaudz,bet joprojaam milu.Mans maizes apaaraats,pateicoties kuram sapelniju aparaatus,skanju utt Muzhigi milestiibaa


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 14:06:39 
Bet visaa visumaa ..... nepirkshu vairs dzelzi,musdienaas tas ir lieki.
Tagad VSTi tadi ka prieks skatiities,skan ari graujoshi.Es nerunaju par 2 Mb sintiniem bet par tadiem kas sver 7- 20 Gb. Tur ir speks.Speks no teviem kuraa iemiesojies pats nelabais. Dzivajaiem variantiem var piekekseet Notebooku un var art tirumus un set rudzus. Lai tur saka ko gribi, bet par 2 000 shtukaam ko maksaa musdienigs Workstation var uz Notebooka bazes uzchinit tadu komplektu kuraa bus apvienotas desmitiem shadu Workstation ipashiibas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 14:08:31 
Dzelzis skan labaak - to mums ir iezombeejushi dzelzhu razhotaaji , jamo
nepaliktu bez pirceejiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 15:49:28 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Quote:
Quote:
Kursh zin kaut ko par "YAMAHA QS300"???
BAAAAAAAAc !!!!! MAAAAAAAAA ! Man ari ir Yamaha QS 300 .Ilgus gadus dzivoju parliecibaa ka esmu vienigais tads neglitais pileens.Uz shi monstra esmu uztaisijis ap 400 fonogrammam .Tagad ari biezhi fiksajiem variantiem izmantoju ... nu un protams kaa MIDI klavi.Dinozaurs ,jau sanos iebuktets nedaudz,bet joprojaam milu.Mans maizes apaaraats,pateicoties kuram sapelniju aparaatus,skanju utt Muzhigi milestiibaa
BEIDZOT vēl viens cilvēks uz planētas Zeme ar QS300! Aleluja! :-)
Priekš tiem laikiem bija baigi labs, vai ne?!?! Toreiz Yamahas veikalā palaida vienu midi DEMO, tas laikam bija no Nirvanas. Domāju JOHAIDĪ, ku labs.
Mans gan pēc skata tīri svaigs. Pogas gan aiz enerģiskas spaidīšanas bija ielūzušas. Devu meistaram sachinīt.
Nu, bet tagad naktīs vismaz varēšu gulēt mierīgi, zinot, ka neesmu vienīgais... :-)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 22:50:03 
Es ar atceros tieshi tapat pirku.Pirmais kas iekritaa acis bija dizains ar tam malaam un to ka l,oti maz pogu.Uzlika veikalaa Police - Every Breath You Take.Biju galigajaa autaa.Arprats ! Skan kaa originaalaa .Biju galigi satriekts !!!!! Kad kodu araa funkcijas gribeejas izmest pa logu -
pa naktim sedeju.A pogas jaa - jau lielakaaa daljaa ir labota ,luzt nolaadeetaas.Un taustinjiem apakshaa kontakt-gumiju nesen nomainiju jo daudz taustinju neskaneeja.Nu feini feini !!!!!!!! Visus shos gadus dzivoju
parliecibaa ka esmu vienigais uz Marsa.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 22:53:27 
Mans jau ari tiri smuks tikai pashaa augshaa abos sturos tas plastikats ieluuzis.
Sarunaju auto-servissaa ,tur dzeki bamperus mashinaam labo.Teica ka manejo norestaures labakajaa veidaa. :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 22:55:06 
Aaa vel es redzeju QS 300 taustinniekam no Laura Reinika pavadoshaas grupas.Tas bija pirms gadiem 2.Pa TV redzeeju.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-May-2006 9:42:01 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Labi kolēģi, tas viss ir ļoti jauki, prieks par Jums, bet man ir KORG Triton Le! Es arī gribu zināt, kurš lieto šo aparātu. Nopirku ap Jauno gadu. Īsti vēl nēesmu šo atkodis par cik šis ir mans pirmais WORKSTATIONs, un bilde vēl joprojām ir galīgi tumša, kas saistās ar sekvenceri, ar MIDI, un savstarpēju darbu savietojot to ar PC! Pirmās dienās arī likās, ka varētu izmest to pa logu, bet nu esmu apradisar ar domu, ka ar nākošo sintu būs vieglāk! :lol: Vienīgi ar brīvo aiku ir (ļoti) pagrūti, bet par cik pamatnodarbē nēesmu muzikants, tad ''pasēdēt'' pie sintiņa sanāk (pa)reti! :cry: Bet, tālab nēesmu uz pesimistiskās nots, un ceru, ka es arī atradīšu šā aparāta īpašniekus, un varētu parunāties par darbu ar to. Iespējams, ka vispārējie darba principi, kuri ir saistīti ar WORKSTATIONiem, vai tas būtu KORGs, vai YAMAHA, vai ROLANDs, vai kāds cits, ir stipri līdzīgi, kā arī to savietojamība ar PC, un darbu ar to. Un, līdz ar to mans pirmais jautājums: kā īsti notiek WORKSTATIONa darbs, savietojot to ar PC? Kādas fukcijas pilda katrs no tiem, vai kā būtu racionālāk izmantot šo kombināciju? ... varbūt muļķīgs jautājums, bet nudien, vēl nevaru iebraukt! :oops:
Otrs jautājums: par cik KORG Triton Le ir ROMpleris, tad skaņu un tembru ''izgrozīšana'' uz paša sinta, ir samērā neērta, par cik pogu tur ir vairāk nekā grozamu pocīšu. Zinu, ka pastāv programmas, ar kuru palīdzību var šīs skaņas ''grozīt'' iekš PC. Vai kāds var ieteikt kādu PLNVĒRTĪGU progu, un varbūt nedaudz aprakstīt darbu ar to (tām)?
Nu, pagaidām būtu viss, kaut jautājumi ir vesels vagons + maza ķerriņa :lol: , bet tos uzdošu, kad būšu izbūries ar šiem! :? ... ceru ka kāds atsauksies! :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-May-2006 10:16:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Mana interpretācija. Viss zemākminētais attiecināms uz manis rakstīto tikai tad, ja vien:

1. Tu neesi šlāgermuzikants, kas katru weekendu spēlē kāzās/bērēs
2. Sintiņu esi nopircis REĀLAM darba - ar mērķi aranžēt dziesmas, nevis vienkārši tāpat mēnesī reizi ieslēgt un kaut ko paplinkšķināt. Tā teikt, atiet no ikdienas.
3. Mēs runājam par WS (rompleriem ar onboard sekvenceri), nevis par analogajiem ar čupu realtime editing pogu.

Workstationi (WS) bija aktuāli tad, kad PC bija mazjaudīgi un Steinbergs vēl nebija nācis klajā ar savu VST 2.0 standartu (VST instrumenti). Tad bija kruti, ka sintam ir sekvencers, ir flops kur to visu peec tam saglabaat.
Tagad WS IMO ir domāts hardcore oldskool večiem, kas ar kompi ir uz lielu JŪS. CIlvēkam, kas rubī PC (un attiecīgajos softos) ir grūti atrast sev pieņemamus argumentus, kāpēc man songs būtu jākomponē WS sekvencerī, jo tas ir nenormāli neērti.
Tembri. Arī ar tiem diez kas nav. Tie visi ir 100kārt dzirdēti un atspēlēti. Maz ir tādu bliču (elektroniskās) kuras songos izmanto standarta WS presetus. Kaut bišķi, tomēr parediģē. Bet kā pats teici - ar rediģēšanu ir tā kā ir. Tās drīzāk nav.
Koroč, ja vien tu neesi (punkti 1-3), tad pirkums mazliet pārsteidzīgs.
Cita lieta - jebkurš sintiņš ar kaudzi realtime počiem. Tad paRASTI NOTIEK TĀ - pc SEKVENCERĪ uzkomponē midi partiju, piesliedz pie sintiņa. Sintiņa AUDIO OUT pierubī pie kompja AUDIO IN. Sekvenci ieliec LOOP modee. Zemāk uztaisi audio celiņu un LOOP modee raksti iekšā. Raksti kādus 10 teikus, grozot počus. Interesantākos eksemplārus griez ārā un liec songā.

Ja nu tomēr man vajadzētu strādāt ar Ws, tad droši vien darītu sekojoši. Visu midi komponētu uz PC un pēc tam kā audio importētu PC. Tālāk jau apstrādātu ar plaginiem, lai vismaz skaņa atšķirtos no standarta presetiem.

Bik haotiski, bet domu saprati.
Editori. Bija tāds Emagic Sounddiver. Tagad ir EOL sen. Domāju, ka Triton Le viņš nesaprot. Iebaksti Google Triton Le pc vai sound editor un domāju ka atradīsi kaut ko.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-May-2006 10:26:32 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Quote:
Aaa vel es redzeju QS 300 taustinniekam no Laura Reinika pavadoshaas grupas.Tas bija pirms gadiem 2.Pa TV redzeeju.
Pieķēri! Tas biju es! :oops:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-May-2006 14:57:43 
Quote:
Quote:
Aaa vel es redzeju QS 300 taustinniekam no Laura Reinika pavadoshaas grupas.Tas bija pirms gadiem 2.Pa TV redzeeju.
:lol: :lol: :lol: Tad jau mees busim vienigie uz shiis planeetas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 513 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited