Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 15:57:14

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: 10-Mar-2007 9:23:35 
kādas domas jums par šo brīnumu?
http://www.clavia.se/main.asp?tm=Produc ... nformation
http://www.google.lv/search?hl=lv&q=Nor ... %93t&meta=


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2007 15:27:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Tu no Clavia saita vari nokachaat Modular demo PC versiju. Uzinstalee, sapratiisi kaa skan. Ir disableetas paaris fiichas, ja nemaldos midi in u.tml, bet soundaa dabuusi ieskatu.
Es nepirktu, ja godiigi. Tagad es njemtu vai nu iistu muusdieniigu analogo, kaa Alesis Andromeda, vai arii Virus TI. Pirmajaa gadiijumaa tev ir iists analogais, otrajaa "neiists", toties plugins reaali atvieglo dziivi.
Ja nu tu esi baigais modulaaro sintinju friiks, tad citaadi...savukaart, ja tev pat nav nojausmas ko dara puse no piedaavaatajiem Clavia G2 piedaavaatajiem moduljiem, tad imo nezinu...veltiigs pirkums.

p.s. fiksi paskatiijos clavia.se...nevaru atrast vairs PC demo versiju. Iespeejams, aizvaakta. Pirms gada veel bija :). Gudri riikojoties mieriigi vareeja nocaptureet shii demo softa saundu, varbuut taapeec Clavia izvaaca demo.


Top
   
PostPosted: 09-Apr-2011 15:15:52 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Man ir šī sinta reks – Nord Modular G2 Engine. Te būs (uzklikojot uz bildes, var to palielināt):
http://de.audiofanzine.com/synthesizer- ... 51624.html
Pirku to šeit:
http://www.muzikascentrs.lv/ru/instruments/listall/113
Cena gan tam tagad ir pacēlusies – kā jau visam..
Tās melnās austiņas sānos ir pieskrūvējamas klāt, lai var šo moduli, ja ir vajadzība, likt arī rekā.. Citādi tas mierīgi var būt kā desktop verķis, lai gan tik pat labi var mētāties arī kaut kur pagaldē, jo tam nav nekādu vadības kloķu! – visa vadība tam notiek caur USB (bez kopja vispār to nevar palaist! ) un MIDI..
Speciāli priekš šī G2 Engine, lai varu to "pogot" pirku MIDI KBD – M-Audio Keystation Pro 88:
http://blog.audiojungle.net/resources/m ... r-roundup/

Abi šie stroķi (G2 Engine un Keystation Pro 88) vienīgie manā arsenalā ir "nullītes" :lol: – gādāti pilnīgi jauni pirms gadiem 2-3..
Bet tā nu ir sanācis, ka vēl līdz šim es tā arī neesmu tos vēl "ierubījis" – tā arī tie stāv vēl oriģinālajos iepakojumos, gaidot savu iznācienu.. Tā, ka vēl neko nevaru par šo Nord Modular G2 pastāstīt..
Studija vēl top..
Krupis (ar vēl neapgūtiem stroķiem..)

P.S. Tas sarkanais verķis manā bildē–avatarā (2.no augšas), arī ir šis G2 Engine – visi moduļi tajā bildē ir mani un pavisam reāli :D

_________________
Krupis ir derīgs!


Top
   
PostPosted: 22-Jan-2013 13:52:57 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 15-Oct-2008 21:48:09
Posts: 28
Iespaidi no Nord modular sistēmas.

Būtība gan pirmajam modular laidienam gan G2 ir pilnīgi vienāda. Viņiem ir kaut kāds noteikts "procesora resurss", kas atkarīgs no fiziski
izmantojamo proču skaita aparātā. Otrkārt, lietotājam ir pieejami tie izmantojamie moduļi un tik daudz veidu cik to ražotājs paredzējis. G2 bij kaut kādus
moduļus pielicis klāt. No moduļiem tiek būvēts Jūsu iedomātais sints, pie tam aparāts nekādīgi neiespaido Jūsu ideju moduļu izmantošanā. Variet izlikt
jebkurus moduļus jebkādās secībās, vienīgais ierobežojums ir procesora resurss. Ja esat salicis pietiekami daudz moduļus konstrukcijā un resurss iet uz
beigām aparāts uz situāciju reaģē tā, ka atņem Jūsu jaunsaliktajai sinta shēmai pa kādai balsij, piem. pēkšņi ieraugam ka sints 8 balsu vietā var realizēt tikai
6 balsīgu skanējumu. Tā aparāts atbrīvo resursu lai Jūs varētu pabeigt savu ieceri. Pie maksimālajām konstrukcijām, kuras izmanto visu resursu Jūs paliekat
vienkārši ar vienbalsīgu sintu :) Bet lai kā arī būtu Jums ir pilnīga brīvība sava sinta izveidē ... izveidojiet kaut vai FM sintēzi, analogo emulāciju vai kaut ko citu.

Par shēmu sarežģītību.

Protams iegūstot īpašumā kādu no šiem aparātiem mēs lādējam dažādus patčus, tas ir sintu shēmas, un skatamies kas notiek. Ļoti jauki un aizraujoši izskatās shēmas
kur moduļu ir daudz un gandrīz nevar saprast kas un kā. Bet vai vajag . Tā kā man pieejams micro modular, tad man jārīkojas diezgan ekonomiski un man ir izstrādājušies
šādi uzskati par resursa izmantošanas lietderību. Tātad, lielās milzu shēmas ir mazlietderīgas, ja vien Jūs nenodarbojaties ar zinātni. Pārdomātas minimālas shēmas ir
megalietderīgas ... koncentrējieties uz skaņas galvenajām niansēm, nelieciet bezjēdzīgus moduļus, efektiem izmantojiet ārējo procesoru kas Jums stāv rekā un Jums
būs skaisti skanošs daudzbalsīgs sints. Vidēja lieluma shēmas parasti rodas eksperimentu ceļā ... iesakāms ņemt vērā nord norādītos ieteikumus resursa saglabāšanā un
arī būs ok. Vislabāk šito pirkt ja ir kāda saprašana kādā no sintēzes paveidiem, savādāk spēļmantiņa var izrādīties diezgan nefunkcionāla no kreatīvā viedokļa, lādēsiet patčus un tas
arī būs viss.

Klavieres versija vai modulis.

Kaut kur bij aprakstīts ka klavieres šitiem esot pavārgas ... nez, neesmu mēģinājis, samērā rets prieks lai satiktos ar klavieres versiju. Personīgi domāju ka klaviere
ir vidējas kvalitātes, ja nelauž tad arī nelūzīs.
Kontrolieru elementi - izskatās ka klaviere un kontrolieru elementi samērā sadārdzina pirkumu. Ja šis ir galvenais instruments, ok , shēmu salikšanas softā ir uzreiz opcijas pielinkot
parametrus fiziskiem paneļa kloķiem, tas ir ērti. Ja instrumentam ir otrā vai trešā plāna vieta setupā laikam nav vērts ieguldīt kloķos, ņemiet G2 engine, kā Krupim vai micro modular. Tipa
pielinkosiet parametrus kādam lētam daudzkloķu kontrolierim un būs ok.

Vai mēs to pašu nevaram iegūt ar softu ?

Varam protams visko izmēģināt ... BET, man patīk ka šis rīks ir paredzams, strādās kā pulkstenis savās iespēju robežās, nekasīsies ar procesēšanas darbiem neko nebremzēs, korekti
pārvaldīs savu resursu par to mūs informējot, tam nekad nepiemetīsies procesora pārnoslogotība u.t.t. ... vai arī vienkārši tālajā plauktiņā priecēs mūs ar to ka nav kompis :)

Paldies par veltīto uzmanību !
scale


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited