Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 0:27:15

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 08-Mar-2006 18:13:12 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Es labpraat uztaisiitu ko mazu un smiekliigu - joka peec, kaut vai coca-colas reklaaminju, tachu man nav kameras.
Mjā ..... zin kā tas izklausās? Tipa - eu vīri, man ir apsolūtā dzirde, man ir baigie mūzas uzpludi, man galvā baigās simfonijas skan! Davai, taisiet augšā! Labi, OK! .... bet, es nezinu notis, man nav instrumenta ... :? :cry: Un tad veči sāk taisīt to simfoniju visu kā vajag, lai tie vijolnieki spētu to nozāģēt, un Tu - eu, tur nav tas, to vajag tā, utt! Nu klau, vajag būt Mocartam, lai Tevī kāds ieklausītos! Piedo, man liekas ka Tu esi pārvērtējis savas iespējas! ... iespējams arī '95 gadā! Sorry, es arī necenšos nevienu aizvainot! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Mar-2006 21:03:45 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
Nu baigais nazis, tikai bez tehnikas :shock: Nu nav jau slikti ja ir idejas utt., bet manupraat, tu toch esi par daudz ieskreejies... Ko ta tu algosi veselu filmeeshanas grupu, vai arii gribi lai kaads no forumaa esoshajiem tev to noalgo? Manupraat neatmaksaasies tik un taa, reklaamaa veel utt. baigaa komercija nesanaaks, bet tas jau tikai mans viedoklis.
Es piemeeram ar draugiem taisu filmas => parasta sony kamera pa 350ls un atiet, nemaz tik slikti nesanaak. Varbuut saac ar to, ka dabuu aparatuuru, neko daudz jau nevajag kamera+statiivs+skanas ierakstiishanai dazi verki+PC monteeshanai. Mees ar chomiem sametaamies un ir ok, dabujaam 1mo vietu konkursaa par dabas filmaam. Ar to es gribu teikt, ka Latvieshu tautai jau neko baigi SUPER-MEGA nevajag. Liekas ka tu saac no nepareizaa gala savu biznesu, nav aparaatu, bet uzreiz pie klientiem meties.
Un ja kaadam vajag tad es varu meeginaat uztaisiit kaadu klipu par velti, man baigi patiik visas taas lietinas, viss ko man vajag ir lai mans vaards skan tad kad tev prasa, kas tev to klipu izveidoja.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Mar-2006 22:24:05 
Katram savi principi, un motivaacija. Jebkursh no jums var dariit to ko veelas, un man nekas nav pret to. Es cienu taadus cilveekus, kuri kaut ko dara, sevishki jau radoshajaa sfeeraa. Lai izbeigtu neaugliigu diskusiju ierosinu priekshlikumu: - Ja kaads 17 martaa taisaas uz Depeshiem, tad piedaavaaju saskrieties un izrunaaties aci pret aci, jo izskataas, ka shitaa klabinot taustinjus forumaa, daudz kas var shkist pavisam savaadaak nekaa realitaatee. Izskataas, ka daudziem ir radies nepareizs priekshstats par mani, par to ko veelos panaakt, un, ko patiesiibaa no manis vareetu dabuut aaraa. Mans t. 9580092
Otrs priekshlikums: Atsuutiet audioierakstu un e-mailu uz manu adresi, un aizsuutiishu katram wordaa uzrakstiitu piemeerotu videoklipa sizetu, ko vareetu uzcept pa leeto pashu priekam, un variantu prieksh TV, ja man liksies, ka tas muzons ir atbilstoshaa liimenii. O.K.? (reekins netiks piestaadiits :lol: )
Pasham patiik visi muuzikas zanri, saakot ar klasisko un beidzot ar kantri, bet vislabaak pie sirds iet elektronika - aatrs downbeats. Fanoju par Saimona Posforda produceetiem gabaliem, patiik kaa gabalus sapludina DJ Rafadelic vai francofunghi. Patiik vibrasphere, fsol, hybrid, solvent utt. Patiik arii galiigs chilauts un ambients un relax. Klipu var taisiit jebkuram gabalam, tachu vienmeer jaaizveertee - cik tas ir racionaali? Vai atmaksaasies ieguldiitie puulinji un liidzeklji? Vai meerkjauditorijai patiks?
Es censhos pateikt, ka mans pauris idejas generee 24 stundas diennaktii, un taas nav drankiigas, jo shur tur manaamas daudz suudiigaakas. Ar cienju, Senna.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Mar-2006 22:29:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
es lassu lassu, bet nekadiigi nevaru saprast, kaada hrena peec tu piedaavcaa uztaisiit videoklipu, ja tev nav apparatuuras, vai vismaz savas komandas (ar tehniku) kas speetu tavus sapnjus realizeet. man piemeeram arii ir pilns pauris ar dazhaada veida muuziku, melodijaam un tt. bet es tieshi tamdeelj arii iegaadaajos Datoru, lai vareetu savas (24h) domas realizeet, nevis stastiit visiem kaads es kruts, bet realli paraadiit ko es daru un par ko (24h)domaju.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Mar-2006 22:31:53 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
Pilniigi piekriitu aheadx. :!:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2006 19:59:23 
Pirmkārt, es piedāvāju savas idejas, kuras varētu atnest kādam kādu labumu. Es jau teicu, ka meklēju tos kuriem nepieciešams šis aspekts. Ja nebūtu tā aizrāvušies ar šīs skeptiskās attieksmes demonstrēšanu, kas ir visai bezjēdzīgi un augstprātīgi, tad jau būtu sapratuši, ka visu iespējams izrunāt tikai tiešā sarunā. Es piedāvāju sadarbību, nevis neauglīgu diskusiju. Ko tad jūs iedomājieties - visi tie džeki, kas veidojuši lieliskus klipus un filmas aizrāvušies ar PC un citiem dzelžiem? Es nelienu lauciņos, kuros man maz jēgas, tādēļ jau tam ir tie, kas to prot labāk par mani, un kuriem tas iet no rokas. Es negribētu piekrist jūsu uzspiestajam apgalvojumam, ka, redzi, tie kas var atļauties nopirkt kameru vai citus dzelžus, ir uzreiz galvas tiesu pārāki par otriem. Vērotais dažādos linkos par to galīgi neliecina. Vai tad tiešām Latvijā ir tik maz mākslinieku ar lielākām ambīcijām un darba izpildes kvalitāti? Un bieži vien runa neiet par attiecīgās aparatūras vai apstākļu iztrūkumu, bet par attieksmi pret to, ko grūd citiem par apskates objektu! Galu galā, ja kadrs neizdevās kā iecerēts, tad nedrīkst teikt - saiģot i tak, bet jāstrādā, līdz panākts maximālais rezultāts. Diemžēl, šāda attieksme ir diezgan dominējoša, jo par to liecina linki. Un, lūdzu, bez kādiem aizvainojumiem un sašutumiem! Savādāk, jādomā ka Latvijā kaut kas nav kārtībā ar gaumi, neskatoties uz to, ka par gaumēm nestrīdas. Es jau teicu, ka vēlos strādāt nopietni, lai panāktu maximālo atdevi, nevis muļļāties savam priekam. Tādēļ, vēlreiz lūdzu atsaukties tos, kam ir šīs ambīcījas! Es aicinu tos, kas jūt sevī talantu, un, kas gatavi iet uz visu banku, lai sasniegtu ko vairāk! Par visu ir iespējams vienoties un izrunāties. Esmu atvērts cilvēks. Man apnicis taisnoties, kā tādam skolas puišelim. Visu, vai neko! - tāda ir mana devīze.
Turpmāk vairs nepiedalīšos šajā diskusijā, jo tas ir neauglīgi. Mans telefons un e-mails ir atrodams. Tā kā gaidu tikai tos, kuri tiešām vēlas nopietni strādāt un kaut ko arī sasniegt. Savādāk, šis forums atņem laiku, ko varu arī lietderīgāk izmantot, piemēram, turpinot savu romānu.
Ar patiesu cieņu, Senna.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2006 20:07:58 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
Nu vo! :shock: Dzekam pietika :lol: Bet es tik un taa palieku pie sava :idea:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Mar-2006 23:24:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Vieniigais kop es tev Senna varu pateikt, varbuut tev vienkaarshi patieshaam labaak rakstiit romaanu, par kaadu gudru cilveeku kursh ir pilns ar idejaam, un nevajag uzspiest sava romaana galveno varoni citiem, jo lai vai kaa arii buutu, pat muuzikaa nevienam neinteresee tas kas tev ir galvaa, jo visiem vajag redzeet kas tad tas ir. iedomaajies. es tagad aizieshu uz ierakstu kompaaniju un teikshu: klausieties man ir galvaa labais muzons nu tik kruts, kads nav nevienam .......

un kaadu atbildi uz to var sanjemt?

es tev ieteiktu ar savaam krutajaam idejaam vienkaarshi aiziet iznomaat aparatuuru, noalgot cilveekus un uztaisiit to filminju (savaa zvaigznes stilaa) un tad saakt paarrunas par to ko tu vari un nevari. Pagaidaam izskataas ka tu neko nevari, jebkurs speciaalists sapratiis vai tu vari vai nevari pat tanii gadiijumaa, ja tu buusi safilmeejis uz vecajaam kadrinieceem un kadrus saliimeejis kopaa.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Mar-2006 0:08:20 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
-= kam nepiecieshams superiigs videoklips? =-
Tāds ir šis topiks! Piekritīšu Tev, netērēsim lieki laiku muldēšanai! Teikšu - pieņemsim ka man ir VAJADZĪGS SUPERĪGS VIDEOKLIPS! Tava rīcība ...?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Mar-2006 0:59:21 
Saskrienamies, un izrunājam variantus, iespējas un nianses.
Nekādi neizdodas atvērt tavu mājas lapu. Nav ne jausmas, ko tu ražo.

Faktiski, daudziem nav nekādu norāžu kā tikt klāt jūsu garadarbiem! Sevišķi gribas redzēt vidoklipus, ja tādi vispār kādam ir, lai varu novērtēt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Mar-2006 10:30:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
mani garadarbi: www.soundclick.com/aheadx
video klipa man nav neviena, atrodos Riga. Ja gribi saskrieties tad varam svetdien.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Mar-2006 16:20:48 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Nekādi neizdodas atvērt tavu mājas lapu. Nav ne jausmas, ko tu ražo.
Vari paskatīties šeit:

http://www.cjclub.ru/old/member/GTC%20Studio/tracks


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2006 14:36:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
http://www.dance-industries.com/view_ar ... rack=18133

patiikamu klausiishanos.. :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2006 20:51:35 
Paldies par linkiem. Pašlaik vislabāk pie sirds iet Aheadx veikumi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2006 21:25:12 
senna - kuraa virzienaa tu domaa?? Tu vareetu arii tranziitam klipu taisiit????


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited