Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 22:04:04

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2006 21:45:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
senna - kuraa virzienaa tu domaa?? Tu vareetu arii tranziitam klipu taisiit????



Labi noliki aheadxu..... :D :D :D :D..kaapeec gan neuztaisiit tranziitam klipu...tikai teiksim no saakuma jaasataisa muuzika kas ir pieprasiita.... tranziits arii buutu nekas ja kaads no house vai elektro muzikas producentiem....sataisiitu vinjiem kaadu mūzikas gravēju...

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 11:01:19 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Mjaa, arī es domāju Sennveidīgi pirms kādiem 13 gadiem (hmh, gadi skrien kā stirnas...). Ideju vēl joprojām ir pilnas klades (tieši video) jo tobrīd nebija pat mazākās iespējas tās realizēt. Tagad ir vairojušās iespējas, bet samazinājies degsmes līmenis (no idejām paēdis nebūsi).
Bet ko nu par mani :)
Neviena ideja nav pat tā papīra vērta, uz kuras uzrakstīta, ja to neviens nerealizē. Bet realizācija vairāk ir sistēmdarbs, nevis impulsīva izpausme. Varbūt Sennam tas ir viens no ceļiem uz realizāciju, bet varbūt tikai jaunības maksimālisma eksplozijas atblāzma. Viss viņa teksts atgādina badainā Bendera nākotnes vīzijas Vasjuku šaha kluba biedriem, tāpēc izsauc pamatotu skepsi (visi taču zina ar ko tas beidzās, ja nē lasiet klasiku :))
Katrā ziņā vienīgais iebildums - nesāc savu piedāvājumu ar es da es, vislabākais, visi ir pelēki es viens spožs un mirdzošs. Tā tu nepārdosi pat savu romānu, kur nu vēl tik nemateriālu lietu kā video scenāriju.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 11:45:06 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Katrā ziņā vienīgais iebildums - nesāc savu piedāvājumu ar es da es, vislabākais, visi ir pelēki es viens spožs un mirdzošs. Tā tu nepārdosi pat savu romānu, kur nu vēl tik nemateriālu lietu kā video scenāriju.
... nu tā ''netieši'', šī doma jau tika izteikta:
Quote:
... vajag būt Mocartam, lai Tevī kāds ieklausītos! Sorry, es necenšos nevienu aizvainot! :wink:
...hm, bet varbūt vari ko ieteikt Senna-m, vai arī viņam pašam ir savi rīcību plāni? Tālab jau biju jautājis:
Quote:
... man ir VAJADZĪGS SUPERĪGS VIDEOKLIPS! Tava rīcība ...?
... tā arī atbilde vēl tikai ... cerams sekos! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 15:17:41 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
... man ir VAJADZĪGS SUPERĪGS VIDEOKLIPS! Tava rīcība ...?
Man ir Sony DV rokas kamera, statīvs un kompis ar montāžas programmu. Ja kādam tas atrisina Superkūlā videoklipa radīšanas problēmu, esmu gatavs palīdzēt, pretī neprasot neko, tikai lai ideja ir vērtīga. Tas jau laikam nav tas ko GTC Studio ir domājis, bet ko tikai cilvēki nav gatavi darīt, lai tukšas muldēšanas būtu mazāk. :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 15:26:46 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
... man ir VAJADZĪGS SUPERĪGS VIDEOKLIPS! Tava rīcība ...?
Man ir Sony DV rokas kamera, statīvs un kompis ar montāžas programmu. Ja kādam tas atrisina Superkūlā videoklipa radīšanas problēmu, esmu gatavs palīdzēt, pretī neprasot neko, tikai lai ideja ir vērtīga. Tas jau laikam nav tas ko GTC Studio ir domājis, bet ko tikai cilvēki nav gatavi darīt, lai tukšas muldēšanas būtu mazāk. :wink:
OK! Re kur ir vīru valoda! Tava rīcība man ir skaidra! Bet kā rīkotos a. god. & ļ. cien. Senna? :?:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 18:27:58 
No sirds atvainojos par pārāk skaļo pašreklāmu, tomēr pieredze rāda, ka šādā veidā iespējams pievērst nepieciešamo uzmanību. Bez tam, pelēko jau tāpat pietiek uz pasaules. No pelēkajiem neko vairāk par vecu desu jaunā iesaiņojumā arī ārā neviens nedabūs. Ko dod speciālā izglītība, darba pieredze, resursi, ja iztrūkst paša galvenā - talanta!? Mūspusē šis aspekts ir palicis kā otršķirīgs. Jums vajadzētu paskatīties, kādus izcilus reklāmas rullīšus ražo jau pieminētā TV Dzintare. Viņiem, laikam ir svešs tāds vārds kā - progress.
Palūkojamies, piemēra pēc, uz, ja nemaldos, ka grupas Device kopā ar neatceros ko, dziesmas nosaukumu arī nepiefiksēju, taču tie, kuri ir redzējuši to klipu, kur uz Vanšu tilta fona stāv vesela rinda biezo sporta autiņu, un repa stilā tiek dziedāts par - mīlestību!!!
Mūzika un teksts - nekādas vainas. Klips - man bija ilgi jāštuko, kāds mīlestībai sakars ar bieziem sporta autiņiem un zelta ķēdēm? Redziet, manuprāt tamlīdzīgu klipu ir jau pilna pasaule. Bez tam, ja runa iet par tādiem abstraktiem jēdzieniem kā mīlestība, tad klipām atbilstoši būtu jāizceļ mūziķu domas un jūtu dziļums, nevis jāreklamē biezais stils. Tas izskatījās pēc pāķu plātīšanās pārējām valstīm - paskatieties tik, kā mēs te Latvijā kruta dzīvojam! Tas, principā ir pat komiski, jo vajadzēja tajā klipā ietvert vēl kādus kadrus ar mūsu izcilajiem ceļu segumiem!
Jā, labprāt taisītu klipu arī Tranzītam, kaut neesmu viņu fans. Viņu stils ir par jēlu priekš manas gaumes (ceru, ka viņi neapvainotos), taču viņiem ir liela klausītāju auditorija. Protams, vislabāk klipu būtu veidot gabalam, kas pašam izraisa nedalītas emocijas. Tad varētu izdabūt dvēseli laukā!
Es pieņemu, ka piedāvājums par kameru un salikšanas apar. ir nopietns, tādēļ neatteikšos no izdevības to izmantot, lai uzfilmētu, ko primitīvu, bet piedurošu. Starp citu, par samaksu biju domājis tikai tos, kuri jau ir mediju apritē, nevis tos, kas dara to sava prieka pēc. Tādēļ, aicinu tos, kuri vēlētos brīvdienās uzņemt kādu klipiņu saviem garadarbiem (bez maksas, bet jūsu aparatūra). Ar lielāko prieku palīdzēšu kā nu prazdams! Visu cieņu, Senna.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 18:52:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
nu jau lieta uznjem realus apgriezienus, man ir muzika, ir doma (muzika ko rakstiju) nav iekartas, ir tikai dators. ir velesanas, un ir reala iespeeja piedaliities visaa procesaa. Ar cigareteem un karstu teju nodrosinasu :).

kas veel ir vajadziigs lai vareetu uztaisiit kaadu videoklipu manai muzikai?!?

P.S. neesmu mediju aprite :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 19:25:36 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Nu re Senna! Ilgi kulstījām mēli, līdz nonācām līdz kādai skaidrībai! Es arī nēesmu mēdiju pārstāvis, Pagaidām rakstu mūziku savam priekam! Maz jau tā laika atliek, bet kad sakārtosies dzīve un iedzīve, darīšu to nopietnāk, tad jau arī mošk klipiņu vajadzēs! Bet paniekoties prieka pēc jau var! Pašam ir kamera, bet nu jau vēsture - VHS formāts! Par cik noprotu, mums ar Tevi ir viena un tā pati lokācijas vieta! Kas zin, varbūt der ar, kādreiz saskrieties? Man patīk, radoši cilvēki ap mani, jo pats tāds esmu! :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 20:03:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
man bija ilgi jāštuko, kāds mīlestībai sakars ar bieziem sporta autiņiem un zelta ķēdēm? Redziet, manuprāt tamlīdzīgu klipu ir jau pilna pasaule. Bez tam, ja runa iet par tādiem abstraktiem jēdzieniem kā mīlestība, tad klipām atbilstoši būtu jāizceļ mūziķu domas un jūtu dziļums, nevis jāreklamē biezais stils.!
Par to izglītību ko minēju paskaidrošu. Redz arī ņemot par piemēru šādus klipus. Video ir produkts pirmajā vietā, vismaz tiem kas to translēs un izplatīs, tiem būz po vai tur māksla vai kas, ka tik visas mutes pabarotas. Un tādēļ topošajiem darboņiem māca tādas lietas kā psiholoģiju utt, tā teikt lai zinātu kā manipulēt ar tautu. Tā lai klipā varētu parādīt pāris silikona pupus, krutas tačkas, vēl šo to un tauta par to kaifotu. Ne sevišķi gudrā tautas daļa, gribētos teikt, bet statistiski vairākums no tiem uz ko pelnīt. Un tie labākie mācēs pasniegt savas mākslas un standartprocedūras apvienojumu kas paņems gan vienus gan otrus, tātad visus un klips būs baigi superīgais. Ja tavs darbs sastāvēs no inteliģentajiem jokiem pārsvarā daļa auditorijas to vienkārši nesapratīs. Ja būs pilnīgi naivs tad inteliģence to sabradās. Ja tu pasniegsi sūru mākslu tikai tad domāju ka lieki teikt kas sanāks. Paskaties uz atsevišķiem mūsu kinokritiķu viedokļiem - precīzāk tas ko teica par filmu "Saw" kad tā sāka savu ceļu pa teātriem, nolika sākumā, teica ka esot absolūti neizdevies darbs, tik neizdevies ka mazbudžeta filma beigās parāva reti lielu ažiotāžu. Jau 2. daļa gatava un 3. daļa taps. Profesionāļi baigie jāsaka. Ko ar to gribēju teikt - tā lieta kā pasniegt mēdijos kaut ko nav tik elementāra. Lai radītu labu produktu visiem būs ne mazums jāzin. Ir tak tādas vietas pie mums kā Mākslas akadēmija piemēram, ko tu domā ka tauta tur dzeju lasa prieka pēc visu laiku un par to maksā bargas summas. Paskaties kā biznesmeņiem borē psiholoģiju. Kino akadēmija arī liekas dzirdēts apzīmējums. Es ikdienā strādāju ar arhitektiem piemēram, tehniska profesija bet bez zināšanām par mākslas vēsturi un visu to rezultāts nebūs nekāds. Tādēļ arī bija tas jautājums par to kur ko esi mācījies, kāda ir izglītība. Tiem klerkiem vajadzēs iebarot to produktu tā lai šie redz ka spēs pelnīt. Un tikai tad tas līdīs gaismā. Absolūti neskatoties kāda tam visam ir mākslinieciskā vērtība. Ja spēsi apvienot to visu un izvilkt gaismā būs panākumi. Ja spēsi izstumt tur cauri mākslu - skaisti. Bet kā to panākt vajadzēs bik zināt. Mums te mākslinieku nepaēdušu arī pietiek ik uz stūra.

Štrunts par garumu, jautājums bij vienkāršs, atbilde varēja būt īsa. Es tikai pajautāju.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 20:09:29 
Man prieks, ka beidzot viss ir noskaidrojies. Atliek tik ķerties pie darba! Nav nekā saistošāka par radošo procesu (ja nu vienīgi - mīlestības izpausme)!
Piektdienas pēcpusdienā vai Sestdien varētu Rīgā saskrieties un apspriesties (vairāk uz rīta pusi, jo jātiek atpakaļ uz meitas dzimšanas dienu).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2006 20:41:27 
Starp citu, pēc izglītības esmu vides pārvaldības speciālists ar augst. prof. kautkāda B līmeņa izglītību. Jebkurā gadījumā, Mākslas Akadēmijā neiestājos, jo savulaik bija man tuvi cilvēki, kuri toreiz mani pārliecināja, ka neesmu spējīgs nokārtot tajā iestājeksāmenus. Šīs informācijas atbilstību patiesībai, toreiz neiedomājos pārbaudīt. Pēc gadiem gandrīz nokļuvu šoka stāvoklī, kad dabuju zināt, cik ļoti biju dezinformēts. Taču bija jau par vēlu, jo mācījos jau vides pārvaldību. Es nemēdzu pēkšņi pamest jau iesāktas lietas pusratā.
Māksla ir brīvība, nevis klišeja! Arī mietpilsoniskajam vairākumam ir iespējams iebarot patiesu mākslu, neaprobežojoties ar tirguss ekonomikas definīciju aklu pielietošanu. Tādēļ jau vienmēr pastāv iespējas kādiem kompromisiem! Visiem izpatikt nav iespējams, un tas ir loģiski.
Piemēra pēc. Laila Pakalniņa. Izcila dokumentālo filmu režisore. Taču noskatoties viņas spēļfilmas - Kurpe un Pitons, rodas jautājums - kādai auditorijai šīs filmas ir domātas, ja vidusmēra inteliģenti Latvijas iedzīvotāji nespēj šīs filmas noskatīties līdz galam? To, ka kurpe ieguva kaut kādas starpt. balvas - O.K.! Taču, gribētos uzzināt tās TV, kuras nopirka šo filmu kopijas, lai izklaidētu savus skatītājus? Šaubos, vai atradās kaut viena! Ko ar to gribu teikt - viss ir jāpakļauj rūpīgai analīzei, lai ko arī nedarītu! Tamdēļ jau māca izveidot SWID analīzi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Mar-2006 1:23:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 15-Apr-2005 16:06:39
Posts: 109
Location: maza pilseeta -> lv
sveiki!

kaadu laiku te nav buuts tachu shitaac aarpraac tieshaam sen te nav uzpeldeejis-> (*_*) bet lai vai kaa izskataaas, ka lielaakoties katrs klusiibaa veelas uznjemt kaadu klipinju-> nenoliegshu es arii labpraat kaut vai prieksh sevis uztaisiitu, tachu apzinosarii to , ka reaali, tam ir nepiecieshamas pamatiigas zinaashanas unpieredze un negribu aizvainot miruashaa SENNAS vaarda izmantotaaju, tachu 95 gadaa kaut kaadaa tur DZINTARES TV veidots klips vareetu nebuut iistais, kas liecinaatu par tavu profesionalitaati kaut vai t.s. scenaarija izveidoshanaa, tachu neveelos apcirpt ceriibu liidz saknei tikai veelos pateikt to, ka iespeejams mums kaa muuzikas veidotaajiem vajadzeetu griezties pie t.s. VJ-iem, kas iisteniibaa ljoti labi ir iemaaciijushies un zin ko noziimee skanja un video reizee, tasbuutu mans ieteikumstiem, kas meklee iespeejams aatraako un leetaiko vai pat bezmaksas risinaajumusava klipa ieguushanai, tachu tev SENNA ieteiktu vienkaarshi nevis rakstii tik garus komentaarus, bet gan vienkaarshi daliit savas idejas pa labi un pa kreisi un varbuut tad tu redzeesi ko taas ir veertas un citi arii vareesnoveerteetkaut ko taustaamu, bet jebkuraa gadiijumaavisiem lai izdodas sevi realizeet tur kursevi var realizeet->

_________________
lai muuzika elpo


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Mar-2006 10:25:37 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
... negribu aizvainot miruashaa SENNAS vaarda izmantotaaju ...
:shock: :shock: :? ... kā to saprast??? :?: Tu par Ayrton Senna? ... nu baigi jau vajadzēja pieminēt! :shock:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Mar-2006 11:35:18 
Labprāt iepazītos ar kādu VJ. Iespējams, ka saliekot vairākus prātus kopā, izdotos uztaisīt ko feinu!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Mar-2006 12:03:45 
Labi, viena fiška, jeb parodiju klipa piemērs par TV reklāmas bīdīšanu kādas filmas translācijas laikā.
Man, piemēram, uz nerviem krīt, ka, skatoties filmu, ekrāna augšdaļā izbīdās josla, kas kaut ko reklamē, jo tādā veidā tiek novērsta uzmanība no kino baudīšanas. Mans skatījums uz to, piemēram, reklamējot Fastumgēlu. Pa to joslu rāpo džeks ar komiskiem sejas vaibstiem. Skatās TV skatītājiem virsū, un no tās blenšanas tam kaut kas misējas, un viņš ar skaļu blīkšķi krīt pāri visam TV ekrānam, un nogāžas uz televizora ekrāna apakšējās daļas. Viņš sulīgi nolamājas, pieceļas, un ar muļķīgu sejas izteiksmi berzē sasisto kāju vai muguru. No ekrāna malas parādās roka, kas sniedz viņam fastumgēlu, kuru viņš iesmērē matos, lai TV skatītāju priekšā izskatītos pietiekoši stilīgs, un izteiksmīgi uzsmaida visiem, jo apzinās, ka viņu vēro.
Stulbs jociņš, taču viena daļa kārtīgi izzviegtos, bet otra - nosistu producentu un droši vien arī pusi no šīs TV komandas. Jebkurā gadījumā, ideja parādītu noteiktu viedokli.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited